Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Antigua a Barbuda Prickly Pear Island

Dovolená Antigua a Barbuda Prickly Pear Island


Antigua a Barbuda jsou známé svými krásnými plážemi a turistickými aktivitami. Mezi nejpopulárnější patří návštěva ostrova Prickly Pear.

Prickly Pear Island se nachází zhruba 20 minut jízdy lodí z Antiguy. Tento malý ostrov nabízí krásné bílé písečné pláže obklopené tyrkysovou vodou, ideální pro plavání a potápění. Na ostrově nenajdete žádné hotely ani restaurace, takže si budete muset vzít vše, co potřebujete, včetně jídla a pití. Turisté si zvykli přivézt si piknikový koš s občerstvením a relaxovat na pláži.

Ostrov je také ideální pro šnorchlování, protože voda je čistá a plná života. Můžete se těšit na pozorování různých druhů ryb a jiných mořských živočichů. Pro ty, kteří si chtějí užít nějakou aktivitu, je zde k dispozici půjčovna kajaků a paddleboardů.

Opravdu unikátní zážitek na Prickly Pear Island nabízí jízda přes "větru a moře". Jde o druhý největší podvodní kolotoč na světě, který se nachází poblíž ostrova. Tento zážitek je vhodný pro ty, kteří chtějí zažít něco mimořádného a adrenalinového.

Celkově lze říci, že Prickly Pear je krásný a klidný ostrov, který skýtá mnoho příležitostí pro relaxaci a zábavu. Pokud hledáte unikátní zážitky během své dovolené na Antidze a Barbudě, určitě byste měli přidat Prickly Pear na svůj seznam míst k návštěvě.


Ubytování Antigua a Barbuda Prickly Pear Island


Antigua a Barbuda - Prickly Pear Island, nádherný ostrov pro dokonalou dovolenou

Pokud hledáte exotický a malebný ostrov pro svou další dovolenou, Antigua a Barbuda nabízí neuvěřitelné místo pro relaxaci a odpočinek. A jedním z nejkrásnějších a nejzajímavějších míst k návštěvě na svých ostrovech je Prickly Pear Island. Tento ostrov je pravým rájem pro milovníky pláže, přírody a klidu.

Prickly Pear Island se nachází zhruba 5 km severovýchodně od východního pobřeží Antiguy. Tento malý ostrov o rozloze pouhého čtverečního kilometru se pyšní bílými písčitými plážemi, tyrkysovými vodami a rozmanitými mořskými korálovými útvary. Ostrov je chráněným přírodním rezervátem, který je domovem mnoha ohrožených druhů mořského života, včetně korálů, ryb a mořských želv.

K ubytování na Prickly Pear Island existuje několik možností, včetně privátních vil a luxusních resortů. Díky své malé velikosti a ochraně rezervace je ostrov obklopen klidem a soukromím, což ho činí ideálním místem pro romantickou dovolenou nebo únik od rušného života.

Pohled z vašeho ubytování vás nadchne výhledem na nádherné pláže s bílým pískem a tyrkysovým mořem. Pokud jste milovníky potápění nebo šnorchlování, korálové útvary v okolí ostrova jsou plné života a barev. Můžete si vypůjčit šnorchlovací vybavení a objevovat podvodní svět plný krásných ryb a korálů.

Pokud máte rádi dobrodružství, Prickly Pear Island nabízí také možnost kajakování, plavání s delfíny nebo rybaření. K dispozici jsou také výlety za pozorováním ptáků a procházky po ostrově s průvodcem, který vám ukáže nejkrásnější kouty tohoto ráje.

Kulturní zážitky nejsou na Prickly Pear Island zanedbatelné. Místní obyvatelé vás přivítají s otevřenou náručí a ochotou zpřístupnit vám jejich kulturu. Můžete se těšit na tradiční tanec, hudbu a gastronomii. Místní kuchyně je bohatá na ryby, mořské plody a tropické ovoce, které musíte ochutnat.

Ať už si vyberete jakoukoli formu ubytování na Prickly Pear Island, nebudete litovat. Krása přírody, klid a možnost objevovat nové věci vám přinesou nezapomenutelné zážitky. Antigua a Barbuda jsou přímo rájem na Zemi a Prickly Pear Island je jeho odrazem.

Pokud toužíte po opravdové dovolené v ráji, neváhejte a vydejte se na Prickly Pear Island. Tento malebný ostrov vám nabídne vše, co si můžete přát. Písčité pláže, tyrkysové vody, bohatý podmořský život a zářivé slunce - to všechno čeká na vás na Prickly Pear Island v Antigua a Barbuda.


Nejčastější dotazy a odpovědi Antigua a Barbuda Prickly Pear Island


Co je Prickly Pear Island?
Prickly Pear Island je neobydlený ostrov nacházející se v Antigua a Barbuda, karibském státě v západní Indii. Je to jedno z mnoha ostrovů tvořících Antigua a Barbuda.

Jak se dostanu na Prickly Pear Island?
Neexistuje veřejná doprava na Prickly Pear Island. Nejjednodušší způsob, jak se tam dostat, je pronájem lodě nebo využití některého z místních výletních plavidel, které nabízejí přepravu na ostrov.

Je nutné mít povolení nebo svolení k návštěvě Prickly Pear Island?
Ne, není potřeba žádné speciální povolení ke vstupu na Prickly Pear Island. Jedinou podmínkou je respektování přírody a zákaz odnášet jakékoli předměty z ostrova.

Co mohu na Prickly Pear Island dělat?
Prickly Pear Island je populární destinací pro plavce a potápěče, protože nabízí nádherný korálový útes a příležitosti k pozorování podmořského života. Dále lze využít šnorchlování, slunění na pláži a piknikování.

Je na Prickly Pear Island ubytování?
Ne, na Prickly Pear Island není žádné ubytování. Jedná se pouze o neobydlený ostrov, který slouží především jako turistická destinace na jednodenní výlety.

Jak dlouho trvá plavba na Prickly Pear Island?
Doba plavby na Prickly Pear Island se liší v závislosti na výchozím místě. Obecně platí, že cesta trvá přibližně 30 minut až hodinu.

Je něco, co potřebuji vzít s sebou při návštěvě Prickly Pear Island?
Měli byste si vzít dostatečné množství vody, opalovací krém, plavky, ručník a sympatický piknikový oběd, protože na ostrově nejsou žádné občerstvení ani restaurace.

Existuje něco, co bychom neměli dělat na Prickly Pear Island?
Je důležité dodržovat pravidla a zákony dané na Prickly Pear Island. Měli byste se zdržet kácení rostlin, odnášení předmětů z ostrova nebo jakéhokoli poškozování korálového útesu. Respektujte také soukromý vlastnictví, pokud byste se náhodou dostali na soukromou část ostrova.


Počasí Antigua a Barbuda Prickly Pear Island


Antigua a Barbuda jsou dvě karibské ostrovy, které jsou oblíbeným cílem turistů z celého světa. Jedním z ostrovů, který stojí za návštěvu, je Prickly Pear Island. Pokud se chystáte na dovolenou na tomto ostrově, je důležité vědět, jaké počasí vás tam čeká.

Prickly Pear Island se nachází v Karibském moři a má tropické klima. Celkově je zde velmi teplé a vlhké počasí po celý rok. Průměrná teplota vzduchu se pohybuje od 25°C do 30°C, což je velmi příjemné. V letních měsících, které jsou zde od června do října, může teplota stoupat až nad 30°C.

V průběhu roku se na Prickly Pear Island vyskytuje období sucha a období dešťů. Sušší období začíná v prosinci a končí v květnu. Během těchto měsíců prší velmi málo, nebo vůbec neprší. Naopak deštivé období začíná v červnu a končí v listopadu. Během těchto měsíců může být deštivější a vlhčí.

Během deštivého období může být i větrnější počasí. Větry zde mohou být poměrně silné a rychlost může dosáhnout až 25 km/hod. Tyto větry se obvykle vyskytují během hurikánové sezóny, která trvá od června do listopadu. Proto je důležité, abyste si během této doby dávali pozor na předpověď počasí a zůstávali ve vnitřních prostorách, pokud je to nutné.

Celkově je počasí na Prickly Pear Island velmi příjemné a vhodné pro všechny, kteří si chtějí užít dovolenou na pláži. S průměrnou teplotou kolem 28°C a celoročním slunečným počasím, budete na tomto ostrově určitě spokojeni. Pokud plánujete návštěvu během deštivé sezóny nebo hurikánů, dbejte na opatrnost a sledujte předpověď počasí.


Letenka Antigua a Barbuda Prickly Pear Island


Antigua a Barbuda jsou dvě malé ostrovy na východě Karibiku, které jsou oblíbenými turistickými destinacemi díky svému jemnému písku a jasnému modrému moři. Pokud se plánujete podívat na jedno z nejkrásnějších míst v této oblasti, měla byste zvážit návštěvu ostrova Prickly Pear Island.

Především, abyste se na ostrov dostali, budete potřebovat letenku do Antiguy a Barbudy. Zde je důležité si uvědomit, že letecké společnosti nabízejí různé ceny letenek v závislosti na ročním období. Pokud tedy chcete ušetřit na letence, zvažte návštěvu během mimo sezónu.

Jakmile se dostanete na Antigua a Barbudu, můžete se použít místní přístavní taxi, které vás doveze na pláž dálkovým autobusem. Když dorazíte na Prickly Pear Island, neunikne vám odpočinková atmosféra, která vás obklopí.

Tento ostrov je známý svými bílými plážemi a průzračně modrým mořem bez toho, aniž byste museli lézt přes mnoho skal. Pokud jste milovníkem potápění, můžete si vzít ve svém plaveckém výletě nouzové potápění, aby jste viděli neuvěřitelné podvodní krajiny a korálové útesy.

Další možností je, že si můžete pronajmout malou loď, aby jste se dostali k ostrovu Green Island a obdivovali tu krásu celého pobřeží. Pokud jste více do aktivního odpočinku, můžete využít možnosti půjčení kajaku, aby jste prozkoumali okolí.

Nakonec, pokud byste potřebovali nějaký jídlo a pití, můžete se podívat na místní restauraci, kde si můžete vychutnat tradiční karibskou kuchyni a osvěžující koktejly.

Návštěva Prickly Pear Island je zřejmě jedinečná zkušenost a pro mnoho lidí to bude nezapomenutelný zážitek. Tak si zajistěte letenku do Antiguy a Barbudy a užijte si krásy Karibiku na vlastní kůži!


Největší internetový výběr letů

Velké množství spokojených klientů

Zajištění nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety po celém světě

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Vyhledat letenky