Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Jamajka Rick's Cafe

Počasí Jamajka Rick's Cafe


Jamajka je známá svými písečnými plážemi, jasnou modrou vodou a sluncem, které přitahuje turisty z celého světa. V oblasti Negril na západním pobřeží Jamajky se nachází ikonický bod turisty Rick's Cafe, který nabízí nejen osvěžující nápoje a chutné jídlo, ale také jedinečný výhled na západ slunce a dobrodružné skákání z útesů.

Klimatické podmínky na Jamajce jsou tropické, s teplotami v průměru 30°C po většinu roku. Toto riziko dotčených lidí způsobuje přetížení tepla a dehydrataci při dlouhých a aktivních dnech. Průměrné srážky na Jamajce se pohybují mezi 50 a 130 mm za měsíc, s říjnem a květnem jako nejdeštivějšími měsíci.

V oblasti Negril, kde se nachází Rick's Cafe, jsou nejteplejší měsíce od června do září, s vysokými teplotami kolem 32°C a nízkou relativní vlhkostí. Během těchto měsíců se může cítit horko a dusno, a proto je důležité udržovat hydrataci a dobře se chránit před sluncem.

V zimě se teploty na Jamajce mírně snižují, což znamená průměrné teploty kolem 27°C. Nicméně slunce stále svítí a moře je stále teplé, takže stále existuje mnoho příležitostí k plavání a surfingu.

S ohledem na počasí, ideální měsíce, kdy byste se měli vydat na exkurzi do Rick's Cafe jsou září a říjen. Tyto měsíce mají mírnější teploty, nižší relativní vlhkost a menší možnost srážek. Kromě toho můžete navštívit tuto atrakci v nižší sezóně, což vám poskytne příležitost pozorovat krásu západu slunce a skákání z útesu bez davů turistů.

Pokud máte v plánu navštívit Jamajku a Rick's Cafe, ujistěte se, že máte s sebou spoustu vody a ochranné prostředky proti slunci, abyste se mohli pohodlně užívat svého dne a vychutnat si skvělou atmosféru tohoto jedinečného místa.


Dovolená Jamajka Rick's Cafe


Když si lidé představí Jamajku, existuje velká šance, že si vybaví krásné pláže, sluneční západ a živou hudbu. Na nejznámější pláži ostrova, Negril, se nachází jedno místo, které tyto představy dělá skutečností - Rick's Cafe.

Rick's Cafe se nachází na útesu na západním pobřeží Jamajky a je jedním z nejoblíbenějších turistických cílů na ostrově. Jeho pověst byla založena na jeho úžasném umístění, ohromujícím výhledu na Karibské moře a jeho neodolatelné atmosféře plné zábavy. Turisté sem proudí ze všech koutů světa, aby zažili okouzlující dovolenou v jamajském stylu.

Zakladatelé Rick's Cafe si vybudovali punc legendy, když otevřeli v roce 1974. Jedná se o jedno z nejstarších zařízení svého druhu na Jamajce. Zpočátku bylo postaveno jen jako malý prostor na ochutnávání nápojů pro místní rybáře, ale brzy se stalo populárním místem pro setkávání a relaxaci pro všechny.

Co dělá Rick's Cafe tak atraktivním? Jedním z hlavních faktorů je jeho známý skok z útesu. Rick's Cafe je známý jako místo, kde odvážní jedinci skáčou z útesy do modrého a průzračného moře několik metrů pod nimi. To je jedinečný zážitek, který přitahuje dobrodruhy a milovníky adrenalinových sportů z celého světa. Je to skvělý způsob, jak se osvěžit a zažít pocit svobody a vzrušení.

Dalším tahákem Rick's Cafe jsou jejich slavné sluneční západy. Snadno se dá říci, že slunění v Rick's Cafe je nejlepší místo k obdivování krásy jamajského západu slunce. Lidé se scházejí na terase a venkovních posezeních, aby mohli obdivovat překrásné barvy zapadajícího slunce nad Karibským mořem. Atmosféra je plná romantiky a klidu, s příjemnou hudbou a drinky, které dokonale doplňují tento okouzlující okamžik.

Rick's Cafe je také známý svou živou hudbou, která hraje po celý den. Místní hudebníci předvádějí nejen oblíbené jamajské reggae, ale také hudbu jiných žánrů, která vyvolává veselou atmosféru a taneční náladu. Návštěvníci mají také příležitost vychutnat si tradiční jamajský jídlo a exotické nápoje, jako je například rumový koktejl, který je dozajista pověstným nápojem z ostrova.

Rick's Cafe se stal jamajskou ikonou a cílem pro turisty z celého světa. Jeho jedinečné umístění, adrenalinová atrakce skoku z útesu, nádherné západy slunce a živá hudba vytvářejí nezapomenutelné zážitky. Je to místo, kde se můžete uvolnit, odpočinout si a zapojit se do zábavy a radosti jamajské kultury. Takže pokud se chystáte na dovolenou na Jamajku, nezapomeňte navštívit Rick's Cafe - místo, které vám uslyší přání o dovolené snů.


Nejčastější dotazy a odpovědi Jamajka Rick's Cafe


Dotazy a odpovědi týkající se Rick's Cafe na Jamajce:

1. Kde se nachází Rick's Cafe?
- Rick's Cafe se nachází v oblasti Negril na západním pobřeží Jamajky.

2. Jaké jsou otevírací hodiny Rick's Cafe?
- Otevírací doba Rick's Cafe je od 12:00 do půlnoci.

3. Je nutná rezervace předem?
- Rezervace předem nejsou nutné, ale můžete si ji zajistit, pokud preferujete více jistoty. Obvykle je však dostatek místa pro hosty.

4. Je vhodné tam dorazit včas, aby se zabránilo čekání?
- Doporučuje se dorazit na Rick's Cafe před západem slunce, protože je to nejlepší čas na návštěvu, a může se stát, že místo bude plné lidí.

5. Jaké aktivity a atrakce nabízí Rick's Cafe?
- Rick's Cafe je známé svými skokanskými plošinami, kde můžete vyskočit do moře. Má také bazén, bar a restauraci. Tam je také možnost sledovat západ slunce, který je jedním z hlavních důvodů pro návštěvu.

6. Může tam přijít kdokoli?
- Ano, Rick's Cafe je otevřeno pro veřejnost a vítá jak turisty, tak místní obyvatele.

7. Jaká je typická jamaická kuchyně, která je v restauraci k dispozici?
- Rick's Cafe nabízí širokou škálu jamaických specialit, jako jsou jerk kuře, plátěnky (ackee a saltfish), steaky a mořské plody. Mají také rozmanitou nabídku nápojů, včetně místních koktejlů.

8. Jak se tam dostat, pokud nemám vlastní dopravu?
- Rick's Cafe je snadno dostupné taxíkem či organizovaným výletem z různých částí Jamajky. Mnoho hotelů také nabízí přepravu pro své hosty.

9. Může se tam platit kreditní kartou?
- Ano, za návštěvu a nákupy v Rick's Cafe lze platit kreditní kartou. Je také možnost platby v hotovosti.

10. Kolik stojí vstup do Rick's Cafe?
- Vstup na Rick's Cafe je zdarma. Náklady spojené s návštěvou závisí na tom, kolik si objednáte jídla a pití nebo zda se rozhodnete využít některé z atrakcí, jako je skákání plošinou.


Letenka Jamajka Rick's Cafe


Rick's Cafe je jedním z nejznámějších míst na Jamajce a patří mezi nejoblíbenější turistické atrakce na ostrově. Nachází se na okraji města Negril na západním pobřeží ostrova a jeho poloha nabízí nádherný výhled na moře.

Rick's Cafe je známý především jako oblíbený skokanský bod mezi místními turisty i návštěvníky z celého světa. Odvážní návštěvníci se mohou skákat ze skály do moře, přičemž výška skoku může dosahovat více než 10 metrů. Tato adrenalinová atrakce je jednou z hlavních příčin popularity Rick's Cafe.

Dalším důvodem pro návštěvu tohoto místa je jeho klidná a relaxační atmosféra. Rick's Cafe je ideálním místem pro odpočinek a užívání si slunečního západu. Můžete si tu objednat koktejl, sednout si na terasu a pozorovat jak slunce pomalu zapadá za obzorem. Každý večer jamajská hudba a živé představení dodávají tomuto místu ještě větší atmosféru.

Rick's Cafe je také známý svou skvělou nabídkou jídel a chutnou jamajskou kuchyní. Můžete si zde vychutnat tradiční karibská jídla, jako je jerk chicken (kořeněná kuřecí maso), další speciality z ryb a mořských plodů, a také mnoho jiných lahůdek. Rick's Cafe nabízí širokou škálu jídel, která lahodí jak místním obyvatelům, tak i náročným turistům.

Ať už jste adrenalinový nadšenec, milovník krásných západů slunce nebo dobrodružný gurmán, Rick's Cafe vám nabízí naplněné zážitky, které jistě nezapomenete. Je to nenahraditelná zastávka na vaší cestě po Jamajce a rozhodně byste ji neměli vynechat.


Ubytování Jamajka Rick's Cafe


Rick's Cafe je jedním z nejznámějších a nejatraktivnějších míst k ubytování na Jamajce. Nachází se na krásném útesu poblíž města Negril a nabízí nádherný výhled na Karibské moře. Tato ikonická a vyhlášená destinace slouží jako kavárna, restaurace, bar a místo pro zábavu a relaxaci.

V roce 1974 se Rick's Cafe stal oblíbeným cílem pro turisty i místní obyvatele. Jeho zakladatel Richard Hershman, známý jako Rick, začal tento podnik původně jako místní bar a malou restauraci. Postupem času se Rick's Cafe stal vyhledávaným místem pro dobrodružné skoky z útesu do moře.

Nejdůležitějším a nejpůsobivějším zážitkem v Rick's Cafe je určitě cliff diving neboli skoky z útesu do moře. Vrchol útesu dosahuje několika desítek metrů a je oblíbeným místem pro odvážné dobrodruhy. Návštěvníci si mohou vychutnat adrenalinový skok do krásně modrého moře až z výšky až 10 metrů. To je zkušenost, kterou si zdejší návštěvníci neudivují a vždy si ji přijdou zopakovat. Pro neznalé je připraven zkušený instruktor, který zaručí bezpečnost a pomůže s technikou skákání.

Kromě cliff divingu mohou turisté poznávat další atrakce v Rick's Cafe. K dispozici je velké sluneční terasy s barovým pultem, kde můžete ochutnat tradiční jamajské nápoje a koktejly. Relaxujte na lehátkách nebo se ponořte do teplého karibského moře. Není třeba se bát hladu, protože v kavárně a restauraci nabízí Rick's Cafe širokou škálu jídel a pochoutek, včetně čerstvé mořské gastronomie a typických karibských specialit.

Rick's Cafe slouží jako místní kulturní centrum, kde můžete zažít autentickou jamajskou hudbu a taneční představení. Místní hudebníci a tanečníci vytvářejí atmosféru během celého dne a večera. Není neobvyklé, že Jamajčané a turisté tancují společně a tvoří nezapomenutelné vzpomínky.

Aby bylo zajištěno pohodlí turistů, Rick's Cafe nabízí také ubytování. Existuje několik druhů ubytování, od jednoduchých pokojů až po luxusní apartmány s výhledem na moře. Všechny pokoje jsou vkusně zařízené a nabízejí vybavení, které zajistí příjemný pobyt.

Rick's Cafe je nejen místem, které byste měli navštívit na Jamajce, ale také symbolem zábavy, relaxace a jamajské kultury. Je to místo, kde můžete strávit celý den, vychutnat si skoky z útesu, slunce, moře, tradiční jamajskou hudbu a tance. Rick's Cafe je prostě nepřehlédnutelnou destinací pro každou návštěvu Jamajky.


Největší internetový výběr letů

Velké množství spokojených klientů

Zajištění nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety po celém světě

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Vyhledat letenky