Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Filipíny Boracay Island

Ubytování Filipíny Boracay Island


Boracay Island na Filipínách je jednou z nejoblíbenějších destinací pro turisty z celého světa. Tato malá tropická ostrovní podívaná se nachází na západním pobřeží země a nabízí neuvěřitelné zážitky a krásné pláže.

Boracay Island je známý svou bílou pískovou pláží, která se táhne podél západního pobřeží ostrova. Pláže se rozprostírají na více než čtyřech kilometrech a nabízejí úžasné scenérie s tyrkysovým mořem. Nejznámější z nich je White Beach, která je centrovaná na turisty a nabízí širokou škálu ubytovacích možností.

Na Boracay Island naleznete různé druhy ubytování, které splní požadavky každého turisty. Od luxusních letovisek až po cenově dostupné hostely, všechny nabízejí pohodlné a vstřícné služby. Mnoho z nich je rozprostřeno kolem samotné pláže, takže můžete užívat svou dovolenou přímo na břehu moře.

Luxusní letoviska nabízejí exkluzivní pokoje s výhledem na moře, soukromé bazény, plážové kluby a špičkové služby. Tyto hotely mají obvykle vlastní restaurace, lázně, fitness centra a další vybavení, které zajišťují dokonalé pohodlí pro hosty.

Pokud hledáte cenově dostupné ubytování, na Boracay Island je mnoho stylových hostelu a penzionů. Tyto ubytovny nabízejí čisté pokoje s vlastní koupelnou a základním vybavením. Hostely často také poskytují společné prostory, kde se můžete setkat s dalšími cestovateli, ať už při snídani nebo ve společenské místnosti.

Boracay Island se také pyšní dobrou dostupností restaurací a barů. Na případnou škálu hostů z celého světa reaguje nabídkou různých kuchyní. Můžete ochutnat místní speciality nebo se rozhodnout pro mezinárodní kuchyni. Samozřejmě nemůžete vynechat pokus o čerstvé mořské plody přímo z místních rybářů.

Co se týče zábavy, na Boracay Island je mnoho možností. Kromě procházek po pláži můžete vyzkoušet šnorchlování, potápění, plachtění nebo jízdu na banánu. Můžete také navštívit nedaleké malé ostrovy a objevit další podvodní krásy.

Kromě plážového života a zábavy, můžete si také projít centrem ostrova, kde najdete obchody, trhy a další turistické atrakce. Boracay Island nabízí také slavnou noční scénu, která je obzvláště živá během významných svátků a festivalů.

Boracay Island je opravdu rájem na zemi a nabízí perfektní kombinaci krásné přírody, luxusu a adrenalinových aktivit. Ať už jste turista, který hledá relaxaci nebo dobrodružství, toto místo splní všechna vaše očekávání. Ubytování na tomto ostrově může být dostupné pro každý rozpočet, takže si můžete užít svou dovolenou v jednom z nejkrásnějších míst na Filipínách.


Dovolená Filipíny Boracay Island


Boracay Island: Rajský ostrov na Filipínách

Filipíny, známé svými krásnými plážemi a úchvatnými tropickými ostrovy, představuje země, která v posledních letech získala značnou popularitu mezi milovníky dovolené a cestování. Mezi mnoha malebnými ostrovy, které Filipíny nabízejí, se Boracay Island vyčnívá jako skutečný klenot v koruně.

Boracay Island se nachází v západní Visayas na Filipínách. Je to malý ostrov o rozloze pouhých 10,32 kilometrů čtverečních, ale jeho přínos pro filipínský turismus je obrovský. Ostrov je známý svými bílými písečnými plážemi, tyrkysovými vodami a nádherným podmořským životem. Turisté z celého světa sem přijíždějí, aby zažili exotickou atmosféru a relaxovali na pláži, která často figuruje na seznamu nejlepších pláží světa.

V roce 2018 prošel Boracay Island rozsáhlou sanitací a regenerací, která trvala celkem šest měsíců. Cílem této rekonstrukce bylo zlepšení infrastruktury, včetně čističek odpadních vod a odstranění ilegálních struktur na pláži. Díky tomuto úsilí se ostrov vrátil do svého přirozeného krásného stavu.

Jednou z nejslavnějších pláží na ostrově je White Beach, která se táhne na 4 kilometry podél zálivu. Tato pláž je známá svými jemnými písečnými dunami a krystalicky čistou vodou, která vás zanechá naprosto ohromené. Zdejší voda je perfektní na šnorchlování a potápění, protože je obklopená korálovými útesy a dalšími malými ostrůvky.

Boracay Island je také rájem pro milovníky vodních sportů. K dispozici jsou zde možnosti jako windsurfing, kitesurfing, kajakování, jízda na banánu a mnoho dalšího. Můžete také pronajmout jachtu a prozkoumat okolní ostrovy, nebo si užít romantickou plavbu za západu slunce.

Pokud se rozhodnete prozkoumat více než jen pláže, můžete navštívit národní park Wildlife Sanctuary, který se nachází na jihovýchodě ostrova. Zde můžete vidět různé druhy endemické flóry a fauny, jako jsou divoké prasata, stromové kraby a mnoho ptáků.

Po celém ostrově najdete také spoustu luxusních letovisek, resortů, restaurací a barů, které slouží vynikající filipínskou kuchyni a míchané koktejly. Nepřijdete o žádnou formu zábavy, ať už se rozhodnete strávit večer u táboráku na pláži, nebo se vydat do místních klubů a diskoték, které nabízejí skvělou hudbu a tanec až do rána.

Boracay Island je opravdu rájem pro ty, kteří touží po odpočinku na exotické destinaci. Jeho přírodní krása, spojená se skvělým zázemím a rozmanitými aktivitami, je zárukou, že se sem budete opakovaně vracet. Takže pokud hledáte dokonalou dovolenou na pláži, neměli byste si nechat ujít návštěvu tohoto nádherného ostrova na Filipínách.


Letenka Filipíny Boracay Island


Boracay Island na Filipínách se rychle stala jedním z nejoblíbenějších turistických cílů na světě.

Tento malý ostrov se nachází na západě Filipín a nabízí ty nejkrásnější pláže na planetě. Bílý písek, jasně tyrkysová voda a slunce – Boracay Island je opravdu rájem s tropickým klimatem pro všechny návštěvníky.

Přestože se Boracay Island stal populárním turistickým cílem, stále si zachovává svou autentickou atmosféru. Na ostrově najdete plno restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat místní jídlo a nápoje.

Pokud hledáte aktivní dovolenou, Boracay Island je ideální místo pro vodní sporty jako windsurfing, kiteboarding, potápění, norkování a plachtění.

Za západem slunce se na ostrově objeví spousta nočního života. Mnoho klubů a barů nabízí vynikající hudbu, jídlo a nápoje, což se stává oblíbeným místem pro ty, kteří chtějí prožít živou atmosféru.

Letenky na Filipíny Boracay Island jsou stále dostupné za přijatelné ceny. Jednoduše si můžete zakoupit on-line letenky a užít si krásy tohoto ostrova na Filipínách.

Pokud plánujete své prázdniny, Boracay Island rozhodně stojí za návštěvu. Tento ostrov nabízí úžasné sceneří štědrou nabídku vodních sportů a vynikající restaurace, Tyto skvělé zážitky vás rozhodně naplní energií.


Počasí Filipíny Boracay Island


Boracay Island je jedním z nejkrásnějších ostrovů Filipín a také jednou z nejnavštěvovanějších turistických destinací v zemi. Mimo svoje úchvatné pláže a bohatý podmořský svět se Boracay Island také pyšní příjemným tropickým počasím po celý rok.

Ostrov leží v západní části Visayan Sea, a to přibližně 315 kilometrů jihozápadně od Manily, hlavního města Filipín. Díky své poloze uvnitř Tichého oceánu je ostrov ovlivněn monzunovým klimatem, které mu dodává teploty příjemné téměř po celý rok.

Boracay Island se může pyšnit dvěma sezónami - suchou a deštivou. Sezóna sucha trvá obvykle od listopadu do dubna, což je čas, kdy ostrov nabízí nejlepší podmínky pro sluneční koupání a pobyt na pláži. Teploty se pohybují kolem 30 ° C, voda je příjemně teplá a slunce svítí intenzivně.

Sezóna dešťů na Boracay Island přichází s příchodem monzunových větrů z jihozápadu. Tato období jsou obvykle od května do října a přináší časté lijáky a občasné bouřky. Teploty v této době mírně klesají na přibližně 25–30 ° C, zatímco vzdušná vlhkost vzrůstá. To však neznamená, že je ostrov nepříjemný k návštěvě; právě naopak, mnozí lidé preferují klidnější atmosféru v této době a ostrov stále nabízí mnoho příležitostí k zábavě a relaxaci.

Je důležité si uvědomit, že i během deštivých měsíců na Boracay Island slunce stále vystřihne svou část. Déšť bývá obvykle krátkodobý a přichází spíše ve formě bouří. Při správném plánování lze stále využít krásné pláže a přírodě ostrova i během této období.

Pokud plánujete návštěvu Boracay Island, doporučuje se sledovat předpověď počasí, abyste si mohli přizpůsobit svůj rozvrh aktivit podle aktuálního stavu. Během sezóny dešťů byste také měli zvážit možnost balení deštníků nebo pláštěnek, abyste se mohli pohodlně pohybovat po ostrově i při nepříznivém počasí.

Boracay Island je krásným místem, které může nabídnout nezapomenutelnou dovolenou jak za sucha, tak i během deštivých měsíců. Nevýhodou je, že během nejvyšší turistické sezóny je ostrov často velmi rušný a pláže jsou přeplněné. Proto je vhodné vyhledat klidnější období, aby si návštěvníci mohli opravdu užít půvab tohoto ostrova.


Nejčastější dotazy a odpovědi Filipíny Boracay Island


1. Jak se dostat na Boracay Island?
-Odlete do Manily nebo Cebu City a pak si rezervujte let nebo trajekt na Boracay Island.

2. Kdy je nejlepší čas navštívit Boracay Island?
-Nejlepší období je od listopadu do dubna, kdy je sucho a slunečno.

3. Jaký je průměrný rozpočet na dovolenou na Boracay Island?
-Závisí to na Vašem stylu cestování, ale průměrně se pohybuje mezi 50-100 USD za den.

4. Kde mohu rezervovat ubytování na Boracay Island?
-Můžete rezervovat ubytování přímo prostřednictvím hotelových webových stránek nebo prostřednictvím rezervačních platforem, jako je Booking.com nebo Agoda.

5. Jaké jsou nejlepší pláže na Boracay Island?
-White Beach a Puka Beach jsou nejznámější a nejkrásnější pláže na ostrově.

6. Co dělat na Boracay Island?
-Můžete si užít slunění, koupání, potápění, windsurfing, kitesurfing, masáže, noční život a výlety lodí na okolní ostrovy.

7. Jaké jsou nejlepší restaurace na Boracay Island?
-Pro vynikající mořskou stravu zkuste restaurace, jako je Dos Mestizos, Sea Breeze Cafe nebo Spider House.

8. Jaká je místní měna na Boracay Island?
-Místní měna je filipínské peso (PHP), ale většina obchodů a restaurací také přijímá americké dolary.

9. Je bezpečné cestovat na Boracay Island?
-Ano, Boracay Island je oblíbenou turistickou destinací a je obecně považována za bezpečnou, ale je vždy důležité být obezřetný a dodržovat základní bezpečnostní opatření.

10. Jak dlouho bych měl zůstat na Boracay Island?
-Většina lidí pobývá na ostrově 3-5 dní, ale záleží to zcela na Vašich preferencích a dostupném čase.


Největší internetový výběr letů

Velké množství spokojených klientů

Zajištění nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety po celém světě

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Vyhledat letenky