Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Fidži Matangi Island

Ubytování Fidži Matangi Island


Fidži je ostrovní ráj v jižním Tichomoří a jeho krásy jsou po celém světě známé. Mezi zajímavá místa patří i Matangi Island, která se nachází přibližně 200 kilometrů severovýchodně od hlavního města Suva. Matangi Island je součástí ostrovní skupiny Taveuni, která je známá jako jedno z nejoblíbenějších turistických míst na Fidži.

Ubytování na Matangi Island je k dispozici v různých cenových kategoriích. Pokud hledáte luxusní ubytování, máte na výběr mezi soukromými vilami a bungalovy s vlastním bazénem a krásným výhledem na moře. Pro ty, co si chtějí užít nezbytnou dovolenou s přáteli a rodinou, jsou k dispozici velké rodinné vily a bungalovy s dvěma ložnicemi. Pokud vám vyhovuje levnější ubytování, můžete si vybrat mezi menšími bungalovy s ventilátorem nebo klimatizací.

Matangi Island nabízí také širokou škálu aktivit pro své hosty. Milovníci vodních sportů zde najdou bohaté možnosti, včetně šnorchlování, potápění, rybaření, plavání v moři a výletů na kajaku. Pro ty, kteří chtějí prozkoumat krásnou přírodní scenérii Fidži, jsou k dispozici procházky po ostrově, návštěva vodopádů a výlety do deštného pralesa.

V ceně ubytování je zahrnuto vynikající stravování. Na Matangi Island se podávají místní jídla s použitím čerstvých produktů, jako jsou ryby a mořské plody, s chutnou omáčkou z kokosových ořechů. Pro náročnější hosty jsou k dispozici i speciality z celého světa.

Celkově řečeno, Matangi Island je ideálním místem pro ty, kteří si chtějí užít krásy Fidži. Nabízí luxusní ubytování, širokou škálu aktivit a vynikající stravování. Navštivte Fidži a poznáte, proč je Matangi Island jedním z nejoblíbenějších turistických míst na tomto ostrovním ráji.


Nejčastější dotazy a odpovědi Fidži Matangi Island


1. Jak se dostat na Matangi Island?

Matangi Island se nachází asi 240 km severovýchodně od ostrova Viti Levu, kde se nachází mezinárodní letiště Nadi. Nejlepší způsob, jak se na Matangi Island dostat, je letadlem do Savusavu, což je nejbližší letiště. Odtud můžete jet trajektem nebo se domluvit s resortem na přepravě lodí.

2. Jaká je nejlepší doba roku na návštěvu Matangi Island?

Nejlepší doba na návštěvu Matangi Island je od května do října, kdy je suché a slunečné počasí. V tomto období jsou také teploty příjemné a moře je klidné a vhodné k šnorchlování a potápění. Nicméně, kdykoliv v roce můžete vychutnat krásy Matangi Island.

3. Jaké aktivity jsou k dispozici na Matangi Island?

Na Matangi Island je k dispozici mnoho aktivit, včetně šnorchlování, potápění, plavání, rybaření, půjčování kajaků, projížděk na kánoi, procházek, masáží a wellness pobytů, kulturních vystoupení, pikniků na soukromých plážích a dalších zážitků z Mamanuca.

4. Jaké jsou ubytovací možnosti na Matangi Island?

Na Matangi Island se nachází pouze jeden resort, Matangi Private Island Resort, který nabízí exkluzivní a luxusní ubytování v bungalovech a vilech. Každý ubytovací prostor má výhled na oceán a je vybaven moderními vybaveními a soukromým balkónem nebo terasou.

5. Je na Matangi Island možné se stravovat?

Ano, Matangi Private Island Resort nabízí restauraci a bar, kde můžete vychutnat tradiční fidžijskou kuchyni a mezinárodní lahůdky. Resort také nabízí možnost piknikovat s obědem na soukromých plážích nebo si objednat masáž a servírování jídel přímo v vašem ubytování.

6. Je nutný očkování pro cestu na Matangi Island?

Fidži nevyžaduje žádná specifická očkování pro turisty, kteří sem přijíždějí. Pokud však přijíždíte z oblasti, kde jsou nákazy jako žlutá zimnice, bude vám pravděpodobně vyžadována průkazka o očkování. Je však vždy doporučeno poradit se s lékařem nebo cestovní klinikou před cestou do zahraničí.

7. Jaká měna se používá na Matangi Island?

Na Matangi Island se používá fidžijská měna (FJD), která se také používá v celé zemi. Většina resortů a turistických zařízení akceptuje také karty Visa a Mastercard.

8. Jak je požadována kultura na Matangi Island?

Fidžijská kultura je velmi důležitá a na Matangi Island budou očekávány stejné úrovně respektu a dodržování tradic. Oblečení by mělo být decentní, s krytými rameny a koleny, zejména během návštěv vesnic a kulturních akcí. Je také důležité si uvědomit, že na ostrově žije místní kmenová komunita, takže je důležité dodržovat mírumilovnou a ohleduplnou atmosféru.


Dovolená Fidži Matangi Island


Fidži je tropický ráj plný krásných pláží, tyrkysově modré vody a bohatého korálového života. Mezi mnoha ostrovy, které tvoří tuto exotickou destinaci, se nachází jeden z nejkrásnějších a nejuznávanějších ostrovů v celém souostroví Fidži - Matangi Island.

Matangi Island je soukromý ostrov s rozlohou přibližně 240 akrů, který se nachází v rámci Matangi Group of Islands, jen asi 4 kilometry od ostrova Taveuni. Díky své izolaci a přírodní kráse se Matangi stává dokonalým útočištěm pro ty, kteří hledají klid, relaxaci a únik od každodenního shonu.

Na ostrově Matangi najdete luxusní plážové bungalovy, které se proměnily z tradičních fidských domů zvaných "bures". Tyto zcela soukromé a prostorné bungalovy nabízejí úchvatný výhled na tyrkysově modré vody a malebné zahrady. Každý bungalow je vybaven veškerým moderním vybavením a má své vlastní venkovní posezení, kde si můžete vychutnat neomezené výhledy při poslouchání zvuků zvlněného moře.

Kromě pobytu v luxusních bungalovech si můžete také vychutnat mnoho aktivit na ostrově. Matangi Island se pyšní nádhernými korálovými útesy a úchvatnými podmořskými scenériemi, což z něj činí ideální místo pro potápění a šnorchlování. Vodní aktivity zahrnují také paddleboarding, kajakování a jízdu na člunu.

Pokud preferujete pobyt na souši, můžete se vydat na objevování ostrova a prozkoumávat jeho přírodní bohatství. Matangi Island má vlastní prales, ve kterém najdete nespočet endemických druhů rostlin a zvířat. Ostrov také nabízí místní výlety a procházky přírodou, které poskytují jedinečný pohled na místní kulturu a tradice.

Jednou z hlavních atrakcí ostrova je také skalnatý bazén, který vytváří přílivový bazén uprostřed korálových útesů. Je ideálním místem pro relaxaci, plavání a pozorování místního korálového života.

Matangi Island je také známý svou gurmánskou kuchyní. Na ostrově se podávají čerstvé mořské plody a místní speciality, které vám přinesou autentický gourmet zážitek. Hosté si mohou vybrat mezi různými jídly, která jsou připravována místními šéfkuchaři a servírována ve stylových restauracích s výhledem na oceán.

Matangi Island je synonymem pro dokonalou dovolenou na pláži. Jeho přírodní krása, soukromé ubytování a široká škála aktivit vás nadchne. Ať už hledáte romantický únik pro dva nebo dobrodružnou dovolenou plnou vodních aktivit, Matangi Island vás rozhodně nezklame. Navštivte tuto perlu na souostroví Fidži a zažijte nezapomenutelnou dovolenou snů.


Letenka Fidži Matangi Island


Letenka Fidži Matangi Island: Kousek nebeského ráje

Pokud toužíte po jednom z nejkrásnějších a nezapomenutelných zážitků v životě, pak si jistě užíváte nekonečných nebezpečí a řádění, které pandemie covid-19 přinesla. Mezi všemi strasti a starosti však zůstává naděje, že se svět opět zotaví a vy si můžete dopřát únik do nejkrásnějších míst na planetě. Jedním z takovýchto míst je Fidži, což je tichomořský ostrovní stát, obklopený bílými plážemi a tyrkysovými vodami.

A když mluvíme o dokonalém účelu putování po Fidži, tak vám nemohou uniknout Matangi Islands. Tyto ostrovy jsou skutečným rajem na zemi, který se nachází uprostřed slunečných Tichomořských ostrovů. A nejlepší způsob, jak se k Matangi dostat, je samozřejmě letenka Fidži Matangi Island.

Matangi Islands jsou jedním z nejromantičtějších útočišť na Tichomoří, zejména pro páry a ty, kteří chtějí uniknout z rušných městských krajin. V Matangi se můžete potápět ve vodách plných korálových útesů a ryb, nebo se můžete procházet po plážích, které jsou jedny z nejkrásnějších na světě. Ostrovy jsou obklopeny typickou tichomořskou květenou, místními zvuky a kulturou. Cestovatelé se mohou potkat s lidmi, kteří tu žijí a sdílet s nimi nezapomenutelná dobrodružství.

Přesto, že Matangi Island je turistickým místem, jeho exkluzivita a charakter se zachovaly. Ve městě nejsou žádné hotely nebo moderní atrakce, což je ideální pro ty, kteří hledají klid od hektického světa. Na ostrovech se nacházejí pouze malé luxusní rezorty, které nabízejí jedinečná relaxační zařízení. Všechny tyto věci přispívají k tomu, aby Matangi byla jedním z nejromantičtějších míst na světě.

Pokud toužíte po jednom z nejúžasnějších zážitků v životě, pak je Matangi Island tou správnou destinací pro vás. Dostat se na ostrovy je snadné - stačí si koupit letenku Fidži Matangi Island. Takže pokud chcete utéct z civilizačního světa, potopit se do průzračného oceánu a prožít nezapomenutelné dobrodružství se svou milovanou osobou, pak Matangi Islands jsou vaším místem snů.


Počasí Fidži Matangi Island


Fidži je tropický ráj s bílými písčitými plážemi a teplými vodami, který láká turisty z celého světa. Matangi Island, malý soukromý ostrov na východním pobřeží Fidži, není výjimkou. Tento ostrov se nachází v oblasti, která je ovlivněna tropickým počasím.

Počasí na ostrově Matangi Island se v zásadě dělí na dvě období: suché a deštivé. Sušší období trvá od května do října, kdy jsou teploty vysoké a srážky minimální. Tyto měsíce jsou nejlepší čas pro návštěvu, protože léto Fidži nabízí spoustu slunce a jasné nebe.

Období dešťů trvá od listopadu do dubna. Trvale vlhké podnebí během těchto měsíců přináší vysoké teploty a průměrná denní teplota se může pohybovat od 20 °C do 30 °C. Během těchto měsíců však může pršet několikrát denně. Nejvíce dešťů spadne v lednu a únoru, takže pokud chcete být na ostrově během těchto měsíců, připravte se na možné přerušení plážových aktivit.

Většina turistů se na Matangi Island dostává během období sucha, ale i přes deštivá období je stále možné si užít pláže a vodní aktivity. Dešťové průtrže jsou obvykle krátkodobé a obvykle nezabírají celý den.

Celkově je počasí na ostrově Matangi Island typické pro tropický podnebný pás bez výrazných extrémů. Vědět, kdy je nejlepší čas pro návštěvu tohoto ostrova, vám umožní plánovat vaše aktivity a nechat se unášet v souhlasu s přírodou.


Největší internetový výběr letů

Velké množství spokojených klientů

Zajištění nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety po celém světě

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Vyhledat letenky