Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Egypt Hurghada Makadi Bay

Letenka Egypt Hurghada Makadi Bay


Egypt je tradiční destinací pro dovolenou u moře, provázenou exotickou atmosférou a fascinující historií. Hurghada a Makadi Bay patří ke stále oblíbenějším letoviskům v oblasti Rudého moře. Pokud plánujete tyto destinace na vaši dovolenou, je dobré si předtím zajistit letenku.

Letenka do Egypta se může lišit nejen cenou, ale i přímým spojením přímo do Hurghady, nebo s přestupem a následnou cestou do Makadi Bay.

Hurghada je druhé nejdůležitější letovisko v Egyptě a v současnosti se řadí mezi nejnavštěvovanější destinace v zemi. Letecky se k ní dostanete z většiny evropských měst. V Hurghadě se můžete těšit na slunné pobřeží Krasného moře, oblíbené pro potápění a další vodní sporty. Navštívit můžete také překrásné útesy, které se táhnou podél celého pobřeží.

Druhé letovisko Makadi Bay se nachází asi 30 kilometrů jihovýchodně od Hurghady. Region je velmi čistý, klidný a plný krásně udržovaných hotelů a resortů. Díky své izolaci od rušného turistického centra Hurghady zde můžete zažít opravdu klidnou a relaxační dovolenou v Egyptě. Pláže v Makadi Bay rovněž představují skvělý cíl pro milovníky potápění.

Ceny letenek do Egypta se v průběhu roku liší v závislosti na sezóně. Nejlevnější letenky se především nabízejí v termínech mimo hlavní turistickou sezónu. Je důležité vybírat si cestovní kanceláře s dobrou pověstí, které jsou prověřené a spolehlivé.

Při výběru letenky do Egypta se zaměřte nejen na cenu, ale i na podmínky cestování a bezpečnost v zemi. Egypt může být za určitých okolností náročnější zemí, proto se informujte o platných vízech a aktuální politické situaci.

Celkově lze však říci, že Egypt je krásnou a fascinující zemí s mnoha skvělými letovisky, kde se můžete těšit na slunné pláže, pestrý podmořský svět a unikátní kulturu. Hurghada a Makadi Bay jsou určitě dvě z nejvíce atraktivních destinací v této oblasti a v případě letenky do Egypta byste je neměli opomenout.


Ubytování Egypt Hurghada Makadi Bay


Egypt je země, která láká turisty z celého světa svým bohatým kulturním dědictvím a krásnými plážemi. Hurghada a Makadi Bay jsou dvě místa, která si určitě zaslouží Vaši pozornost. Pokud se rozhodnete navštívit Hurghadu, bude pro Vás zajímavé, že se jedná o významné turistické centrum Egypta. Je to město, které nabízí mnoho možností k trávení času až do rána. Hurghada má bohatou historii a několik turistických atrakcí.

Makadi Bay je oblast nacházející se přibližně 30 km na jih od Hurghady. Je to jedno z nejnovějších turistických středisek v této oblasti. Makadi Bay je známý svou krásnou pláží, která nabízí řadu aktivit pro návštěvníky. Pláž je jednou z nejdelších v oblasti a je ideálním místem pro milovníky vodních sportů.

Pokud hledáte ubytování v této oblasti, máte na výběr mezi mnoha hotely různých kategorií. Například Hurghada Marriott Beach Resort nebo Steigenberger Aqua Magic Hotel jsou ideální pro ty, kteří hledají luxusní ubytování. Tyto hotely nabízejí nádherné pokoje, výbornou službu a rozsáhlé zařízení jako bazény a lázně.

Pro rodiny s dětmi jsou ideálním výběrem hotely jako SUNRISE Romance Resort, SUNRISE Garden Beach Resort & Spa a LABRANDA Royal Makadi. Tyto hotely jsou situovány v blízkosti pláže a nabízejí rozmanitý program pro děti. Navíc nabízí rodinné pokoje, které jsou prostorné a mají oddělenou ložnici pro rodiče.

Pokud hledáte levnější ubytování, máte na výběr z řady hotelů jako je Zahabia Hotel & Beach Resort, Desert Pearl Apartments a Triton Empire Hotel. Tyto hotely nabízejí jednoduché, ale útulné pokoje a základní zařízení.

Kromě ubytování na pláži, máte možnost si pronajmout luxusní apartmány s výhledem na moře. Tato možnost je ideální pro ty, kteří chtějí mít větší soukromí.

V obou lokalitách najdete v blízkosti řadu restaurací, kaváren a barů. Tyto restaurace nabízejí chutné jídlo a nápoje za rozumné ceny. Můžete si vychutnat tradiční egyptské speciality nebo mezinárodní kuchyni.

Celkově bych doporučil tyto lokality pro ty, kteří chtějí zažít něco nového a poznat novou kulturu. Egypt nabízí mnoho příležitostí k poznání a odpočinku a Makadi Bay a Hurghada jsou ideálními místy k tomu, aby si toto všechno užili. Zvolte si ubytování a vychutnejte si svůj pobyt!


Dovolená Egypt Hurghada Makadi Bay


Hurghada je oblíbená turistická destinace v Egyptě, která se nachází na pobřeží Rudého moře. Jednou z nejpopulárnějších částí Hurghady je Makadi Bay, která nabízí krásné pláže, bohatý podmořský život a luxusní resorty.

Makadi Bay je malý přímořský letovisko ve východním Egyptě, které se nachází asi 30 kilometrů jižně od Hurghady. To znamená, že je přímo přístupné z letiště v Hurghadě, což je velkým kladem pro turisty, kteří chtějí strávit dovolenou na tomto úžasném místě.

Jedním z největších taháků Makadi Bay je jeho krásná pláž, která je ideální pro odpočinek a relaxaci. Pláž je dlouhá a písčitá, s tyrkysovými vodami Rudého moře, což vytváří kouzelnou atmosféru. Plážové resorty nabízejí lehátka a slunečníky, takže si zde můžete užít slunných dní a osvěžující koupání v moři.

Makadi Bay je také známá svým podmořským světem a je jedním z nejlepších míst v Egyptě pro potápění a šnorchlování. Objevte nádherné korálové útesy a rozmanitost mořského života, který zahrnuje pestrobarevné ryby, korály a další fascinující tvory. Existuje mnoho potápěčských center a škol, které nabízejí kurzy pro začátečníky i pokročilé potápěče, takže každý si může užít tuto podvodní dobrodružství.

Makadi Bay nenabízí pouze krásné pláže, ale také luxusní resorty a hotely. Tyto hotely mají obvykle veškeré vybavení, které potřebujete pro pohodlný pobyt, včetně bazénů, restaurací, barů, wellness a fitness center. Můžete si vybrat z různých typů ubytování, včetně rodinných pokojů, apartmánů a vil, které vyhovují vašim potřebám a představám.

Co se týče aktivit mimo pláže a hotely, Makadi Bay nabízí různé možnosti. Můžete se vydat na výlet do starého města Hurghada, kde se můžete projít historickými uličkami a navštívit tradiční trhy. Další zajímavou atrakcí je výlet do pouště, kde si můžete vyzkoušet jízdu na velbloudech a poznat působivou pouštní krajinu.

Pokud hledáte odpočinek, dovolená v Egyptě v Makadi Bay je pro vás ideální volbou. Krásné pláže, skvělé ubytování, možnosti potápění a šnorchlování a další atrakce v okolí vás udrží zaneprázdněné a spokojené během celého pobytu. Hurghada Makadi Bay je kombinací přepychu, dobrodružství a odpočinku, který si zasloužíte.


Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Hurghada Makadi Bay


1. Jak se nejlépe dostat z letiště Hurghada do Makadi Bay?
- Nejlepší a nejjednodušší způsob je využít taxislužbu, která je k dispozici před letištním terminálem. Jízda trvá přibližně 30-40 minut.

2. Jaké jsou nejlepší pláže v Makadi Bay?
- Ve většině hotelů v Makadi Bay naleznete soukromé pláže, které jsou dobře udržované a nabízejí komfort a pohodlí. Mezi nejlepší pláže patří například Pláž Royal Beach nebo Pláž Sunrise Royal Makadi Resort.

3. Jaké jsou nejoblíbenější aktivity v Makadi Bay?
- Mezi nejpopulárnější aktivity patří potápění a šnorchlování. Riffy v okolí Makadi Bay jsou úchvatné a skýtají bohatý podmořský život. Další oblíbenou aktivitou je vodní sporty, jako windsurfing, kajak nebo jízda na banánu.

4. Jaké jsou nejlepší hotely v Makadi Bay?
- V Makadi Bay najdete mnoho luxusních hotelů s veškerým komfortem. Mezi nejlepší hotely patří například Sunrise Royal Makadi Resort, Fort Arabesque Resort nebo Cleopatra Luxury Resort - Makadi Bay.

5. Jaké jsou možnosti stravování v Makadi Bay?
- Ve většině hotelů v Makadi Bay jsou k dispozici restaurace s mezinárodní kuchyní. Naleznete zde také různé restaurace a kavárny, kde si můžete vychutnat místní speciality.

6. Jaké jsou teploty v Makadi Bay během roku?
- Makadi Bay je známá svým teplým podnebím. Průměrné teploty se pohybují od 20°C v zimních měsících (listopad až únor) až k 35°C v létě (červenec a srpen).

7. Jaké jsou oblíbené výlety z Makadi Bay?
- Mezi oblíbené výlety patří výlet do Hurghady, která nabízí nákupní možnosti a možnost navštívit staré město Dahar nebo bazar El-Dahar. Další zajímavý výlet je návštěva Luxoru, který je domovem některých z nejznámějších starověkých egyptských památek.

8. Jaké jsou možnosti dopravy z Makadi Bay na výlety do okolí?
- Pro výlety do Hurghady nebo Luxoru si můžete pronajmout taxi, využít organizovanou dopravu od vašeho hotelu nebo si pronajmout auto. Všechny tyto způsoby dopravy jsou k dispozici a záleží na vašich preferencích a rozpočtu.


Počasí Egypt Hurghada Makadi Bay


Egyptské letovisko Hurghada leží na východním pobřeží Rudého moře a je jedním z nejpopulárnějších cílů turistů z celého světa. V rámci tohoto letoviska se nachází i malebná oblast Makadi Bay, která přitahuje turisty svou nádhernou pláží a vynikajícím počasím.

Hurghada a Makadi Bay jsou oblasti, kde panuje horké pouštní klima se suchými a slunečnými zimami a horkými léty. Díky své poloze u Rudého moře mají tyto oblasti poměrně mírné zimy, kdy teploty obvykle nepoklesnou pod 20°C. Naopak v létě dosahují teploty pravidelně přes 30°C a s přibývajícím létem se mohou dokonce blížit k 40°C.

Co se srážek týká, Hurghada a Makadi Bay jsou známé svými suchými podmínkami. V průměru zde spadne pouze asi 3 až 5 dní srážek za rok. Deštivé období je obvykle v zimě mezi prosincem a březnem, ale i během těchto měsíců je množství srážek minimální. Prakticky celý rok se zde můžete těšit na slunečné a suché počasí.

Hurghada a Makadi Bay jsou pro své perfektní počasí a slunečné dny ideálním místem pro strávení dovolené. Slunečním paprskům se zde můžete těšit prakticky po celý rok, což dělá z těchto oblastí oblíbená místa nejen pro koupání, ale také pro šnorchlování a potápění do Rudého moře. Díky teplému mořskému proudění je voda v Rudém moři teplá téměř po celý rok.

Další předností tohoto místa je nízká vlhkost vzduchu, která poskytuje příjemný pocit i při vysokých teplotách. Návštěvníci tak nemusí trpět na dusno jako v některých jiných horkých destinacích.

Hurghada a Makadi Bay jsou tedy zeměpisnými oblastmi Egyptu, kde můžete očekávat skvělé počasí téměř po celý rok. Je to místo, kde se můžete těšit na slunce, teplo a nádherné podmínky na pláži, ať už se rozhodnete aktivně trávit čas ve vodě, nebo si užívat pohodu na pláži.


Největší internetový výběr letů

Velké množství spokojených klientů

Zajištění nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety po celém světě

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Vyhledat letenky