Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Čierna Hora Bigova

Nejčastější dotazy a odpovědi Čierna Hora Bigova


1) Jak se dostat do vesnice Bigova v Černé Hoře?
- Nejsnáze se do vesnice Bigova dostanete autem z letiště v Tivatu. Trvá to přibližně 30 minut jízdy.

2) Jaké jsou turistické atrakce v Bigově?
- Bigovo je malebná rybářská vesnice s nádhernými plážemi a klidnou atmosférou. Je ideálním místem pro relaxaci a vychutnávání moře. Můžete si také procházet uličkami vesnice a ochutnat čerstvé mořské plody v místních restauracích.

3) Je v Bigově možnost ubytování?
- Ano, v Bigově je několik malých hotelů, penzionů a apartmánů, které nabízejí ubytování pro turisty.

4) Jaké jsou nejlepší pláže v Bigově?
- Mezi nejlepší pláže v Bigově patří Plavi Horizonti a Maslina, které jsou známé svou jemnou pískovou pláží a krásným azurovým mořem.

5) Kde se dá v Bigově dobře najíst?
- V Bigově najdete několik restaurací a tavern, které podávají čerstvé mořské plody a další tradiční černohorská jídla. Doporučujeme vyzkoušet místní speciality, jako je černohorský pršut (sušená šunka) a sýry.

6) Má Bigovo nějaké možnosti vodních sportů?
- Ano, v Bigově je možné se věnovat různým vodním aktivitám, jako je potápění, šnorchlování a individuální půjčení vodního skútru. Na pláži si můžete pronajmout také lehátka a slunečníky.

7) Jaké jsou další možnosti výletů z Bigova?
- Z Bigova můžete podniknout výlety do blízkého města Kotor, které je zapsáno na seznamu UNESCO. Můžete také navštívit ostrov Sveti Đorđe a historické město Budva, které jsou nedaleko od Bigova.


Dovolená Čierna Hora Bigova


Čierna Hora je jednou z nejkrásnějších zemí Balkánu a nabízí turistům nejen úchvatné pohledy na horské vrcholy, ale také na malebné pobřežní oblasti a krásné pláže. Mezi nejkrásnější místa, která stojí za návštěvu, patří Bigova, malebná vesnička nacházející se na pobřeží Jaderského moře.

Bigova se nachází ve východní části země v blízkosti města Budva, a je ideálním místem pro ty, kteří chtějí užít si klidu a pohody. Tato malá vesnice má jen několik set obyvatel a nabízí návštěvníkům krásné pláže, malé přístavy a úžasné výhledy na moře.

Nejlepším způsobem, jak k Bigově dorazit, je autem. Z Podgorice jezdí autobusy, ale pokud chcete objevovat jeho okolí, budete potřebovat svůj vlastní automobil.

Jednou z nejlepších věcí na dovolené v Bigově je návštěva jeho krásných pláží. Pláže jsou čisté a prosluněné, což umožňuje koupání a opalování. Díky své poloze na útesu, nabízí Bigova turistům úžasné výhledy na moře a okolní krajinu.

V Bigově jsou k dispozici i další aktivity, které si můžete užít. Můžete si například pronajmout loď a vyplout na projížďku po moři, nebo si pronajmout kajak a prozkoumat okolní zátoky. Pro ty, kteří rádi zůstanou na souši, nabízí Bigova mnoho krásných tras pro pěší turistiku. Jednou z nejznámějších tras je výstup na nedaleký vrchol Škurda, který nabízí nádherné výhledy na celé pobřeží.

Pokud jde o ubytování, Bigova nabízí několik hotelů a penzionů, kde si můžete při dovolené užít vášnivého odpočinku a znovu nabrat síly. Většina ubytování se nachází v centru vesnice nebo na jejím okraji, což je ideální pro turisty, kteří chtějí být v blízkosti všech atrakcí.

V Bigově jsou k dispozici různé restaurace a kavárny, kde si můžete vychutnat tradiční místní jídla a pití. Mezi typické speciality patří mořské plody, ryby a olivy.

Celkově vzato, Bigova je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v klidné a malebné části Černé Hory. Množství aktivit, které si můžete užít a krásné pláže a okolní příroda, vás udrží zaneprázdněni po celou dobu vašeho pobytu. Takže přijďte a užijte si nezapomenutelný pobyt v Bigově!


Ubytování Čierna Hora Bigova


Čierna Hora je nádherná země plná úchvatných přírodních scenérií a malebných vesniček. Jednou z takových vesniček je Bigova, která se nachází na pobřeží Jaderského moře. Bigova je malá rybářská vesnice, která se stala oblíbeným cílem turistů díky svému klidnému a idylickému prostředí.

Ubytování v Bigově je převážně zaměřeno na apartmány a penziony. Většina ubytovacích zařízení se nachází v blízkosti pláže, což je pro mnoho turistů velkou výhodou. Pokud si chcete užít luxusní dovolenou, můžete si vybrat ze široké nabídky luxusních apartmánů s výhledem na moře. Tyto apartmány jsou moderně zařízené a poskytují veškerý komfort, který si můžete přát.

Pro ty, kteří hledají příjemné a cenově dostupné ubytování, je v Bigově také dostatek možností. Penziony a menší rodinné hotely nabízejí pohodlné pokoje za přijatelnou cenu. Tyto ubytovací zařízení často poskytují svým hostům prostornou terasu, kde si mohou vychutnat snídani s výhledem na moře nebo večerní drinky pod hvězdnou oblohou.

Největší předností ubytování v Bigově je blízkost k moři. Pláže v této oblasti jsou krásné a nedotčené masovou turistikou. Čisté a průzračné moře láká ke koupání, šnorchlování a potápění. Na plážích si můžete také vypůjčit lehátka a slunečníky nebo si jen tak odpočinout pod stínem stromů.

Pro milovníky přírody a aktivního odpočinku je Bigova také ideálním místem. V okolí vesnice se nachází mnoho turistických stezek, které vedou přes kopce a údolí se zajímavými výhledy. Můžete si také pronajmout kolo a prozkoumat okolí na vlastní pěst. V blízkém okolí Bigovy se nacházejí také některé přírodní rezervace a chráněná území, která stojí za návštěvu.

Není pochyb o tom, že Bigova je skvělým místem pro relaxaci a odpočinek. Je to místo, kde si můžete užít pohlcující klid, objevovat nová místa a vychutnat si nádhernou přírodu. Ať už se rozhodnete strávit zde jen několik dní nebo celou dovolenou, nebudete zklamáni. Bigova je skvělým místem pro dovolenou v Černé Hoře, které vás okouzlí svou krásou a pohostinností.


Počasí Čierna Hora Bigova


Čierna Hora je země ležící v Jihovýchodní Evropě na pobřeží Jaderského moře. Jednou z jejích krásných lokalit je malá rybářská vesnička Bigova, která se nachází v zálivu 12 km severozápadně od města Kotor. Tato malá vesnice nabízí návštěvníkům úchvatný výhled na Jaderské moře a výbornou příležitost k relaxaci.

Počasí v Bigove se liší v závislosti na ročním období. V létě, od června do září, jsou tam teploty příjemné, kolem 28 stupňů Celsia. Teploty mohou dosáhnout i 30 stupňů Celsia, ale většinou jsou mírné a příjemné.

V zimě, od prosince do února, jsou teploty v Bigove podstatně nižší, kolem 7 až 10 stupňů Celsia. Během zimy se tam může objevit i sníh a někdy i silné větry, ale jsou stabilnější než v ostatních zemích v této oblasti.

V období jara a podzimu se počasí liší. Na začátku jara a na konci podzimu, od března do května a od září do listopad, jsou teploty mírné a vlhké. V těchto obdobích je často oblačno a prší.

V Bigove je v letních měsících často slunečné, s velmi málo deštěm. Kromě období mezi lednem a březnem, kdy je spíše chladno a může pršet po celý den, jsou tam většinou mírné teploty a nádherné slunečné dny.

Většina turistických atrakcí v Bigove jsou otevřeny v letních měsících. V těchto měsících můžete užívat nádherné písečné pláže, sluneční deště v písku, sportovní aktivity na pláži a podobně. Všimněte si však, že v létě se tam mohou objevit silné mořské vlny.

Celkově můžeme říci, že Bigova je ideální místo pro ty, kteří hledají klid a relaxaci v nádherné přírodě. Během celého roku tam najdete aktivity a pohledy pro každého, nezávisle na tom, jaké je počasí. Podmanivé spojení pohoří a moře činí Bigovu ideálním místem pro romantickou dovolenou nebo rodinnou dovolenou. Pokud hledáte krásnou lokalitu k odpočinku v Černé Hoře, určitě neváhejte navštívit Bigovu!


Letenka Čierna Hora Bigova


Čierna Hora je nádherná krajina ležící v jihovýchodní Evropě, nabízející úchvatné výhledy na krásné pobřeží Jaderského moře. Zároveň se jedná o velmi oblíbené místo pro vodní aktivity, jako jsou rybaření, plavání a potápění. Pokud hledáte ideální místo pro letní dovolenou, pak byste měli přemýšlet o návštěvě malebného letoviska Bigova.

Bigova se nachází asi 15 kilometrů od Tivatu a 20 kilometrů od Kotoru, což z něj dělá ideální destinaci pro ty, kteří chtějí spojit pobyt u moře s návštěvou zajímavých míst v okolí. Leteckou dopravou se nejlépe dostanete do letiště v Tivatu, odkud je snadná a rychlá cesta do Bigovy.

Existuje mnoho možností, jak si vybrat nejvhodnější letenky do Černé Hory. Pokud žijete v Evropě, můžete vybírat z různých aerolinií, jako jsou například Ryanair, Wizz Air, nebo EasyJet. Tyto společnosti nabízejí levné letenky do Tivatu s přímým spojením z různých evropských hlavních měst. Pokud máte více peněz na letenky, můžete využít služby aerolinky Montenegro Airlines s přímým letem z některé z evropských destinací.

V Bigově se nachází několik malých pláží, které jsou ideální pro ty, kteří hledají klid a soukromí. Pokud se vydáte na východ, narazíte na oblíbenou pláž Dobrec, kterou mohou navštívit i nudisté. K návštěvě zve i blízká vesnička Kotor, která je proslulá svou historickou památkovou rezervací, mezi nimiž vyniká kostel sv. Tripuna a hrad Kotor.

Potápěči a milovníci vodních sportů mohou využít služeb místních potápěčských center, nabízejících možnost poznat podmořský svět mořské oblasti Boka Kotorská. Tu totiž tvoří komplex vodních kanálů, průlivů i zátok a mnoho dalších zajímavostí.

Pokud si chcete užít šumící noční život, doporučujeme navštívit Tivat, město, které se nachází nedaleko od Bigovy. Tam je mnoho barů, klubů a restaurací, kde můžete ochutnat tradiční místní speciality, jako například černohorský pršut nebo křehké placky nazvané pita.

Svou cestu do Bigovy si můžete dopřát v jakémkoliv ročním období. V létě se můžete koupat a slunit, v zimě si udělat pěkný výlet do Kotoru, nebo na lyže do severní Černé Hory.

Na závěr lze konstatovat, že letenka do Bigovy je skvělou investicí do dovolené v Černé Hoře, a to především díky krásné přírodě, skvělým plážím a mnoha historickým a kulturním památkám. Proto určitě neváhejte a vydejte se na toto nádherné místo, které vám zaručeně nabídne nevšední zážitky.


Největší internetový výběr letů

Velké množství spokojených klientů

Zajištění nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety po celém světě

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Vyhledat letenky