Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Bahamy Paradise Island

Dovolená Bahamy Paradise Island


Bahamy patří mezi nejpopulárnější destinace pro dovolenou a mezi nejatraktivnější místa patří bezpochyby Paradise Island. Tento ostrov, který se nachází nedaleko hlavního města Nassau, nabízí jedinečnou kombinaci krásných pláží, zážitků a luxusního ubytování.

Paradise Island se rozkládá na ploše 685 hektarů a nabízí nejlepší možnosti pro trávení dovolené. Pokud hledáte krásné pláže, budete zde nadšeni - písek je bílý a jemný, voda křišťálově čistá a dokonalá pro koupání nebo šnorchlování. Z nejkrásnějších pláží stojí za zmínku například Paradise Beach, Cabbage Beach nebo Cove Beach.

Pokud si přejete strávit aktivní dovolenou, najdete zde mnoho aktivit, mezi které patří potápění, šnorchlování, jízdou na jetski nebo rybařením. Pro milovníky golfu je k dispozici Royal Blue Golf Club, kde mohou hrát na jednom z nejlepších a nejdokonalejších golfových hřišť v Karibiku.

Ostrov nabízí také luxusní zážitky, jako jsou bazény s vlnami, kasina, noční kluby, restaurace s nejlepšími gastronomickými zážitky a další. K největším atrakcím patří také Akvárium Atlantis, kde můžete vidět různé druhy ryb a dalších mořských tvorů.

Pokud jste na dovolené s rodinou, určitě byste si neměli nechat ujít Aquaventure, největší vodní park na Bahamách. Zahrnuje tobogány, skluzavky a bazény pro dospělé i děti, a je ideálním místem pro celodenní zábavu. Děti si zde mohou užít třeba i interakci s delfíny.

Pro ubytování si můžete vybrat z mnoha luxusních resortů na ostrově. K nejlepším patří Atlantis Paradise Island, který nabízí nádherné pokoje s výhledem na oceán, vynikající gastronomii a bezkonkurenční zábavu.

Celkově lze říci, že Paradise Island je jedním z nejlepších míst na Bahamách pro luxusní dovolenou plnou zážitků. Pokud si přejete strávit dovolenou v nezapomenutelné atmosféře, pak je Paradise Island tou správnou volbou.


Letenka Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island je ostrovový ráj v Karibiku, který se řadí mezi nejoblíbenější turistické destinace na světě. Tento ostrov je známý nejen svými bílými plážemi, azurovým mořem a slunečním počasím, ale také luxusními hotely a kasiny. Pokud hledáte dovolenou na tropickém ostrově, pak je Bahamy Paradise Island to, co hledáte.

Co poskytují Bahamy Paradise Island?

Bahamy Paradise Island nabízí všechny druhy aktivit, od odpočinku až po dobrodružství. Na tomto ostrově můžete strávit den plážováním a procházkou po některých z nejúchvatnějších pláží na světě. Ostrov nabízí i mnoho vodních aktivit jako je potápění, šnorchlování, windsurfing a rybaření. Pro ty, kteří hledají trochu adrenalinu, je možné absolvovat projížďky na motorových člunech, nebo jet na skútru.

Pro milovníky zvířat, jsou možnosti na Bahamách téměř nekonečné. V čele seznamu atrakcí je “Atlantis Paradise Island,” kde můžete vidět exotická zvířata v aquáriu nebo se vydat na procházku v botanické zahradě. Oceníte i možnost plavat s delfíny, nebo s krokodýly.

Zajímá vás ostrovská historie? Navštivte místní muzeum a zjistěte, jak lidé na Bahamách žijí. Muzeum rovněž ukazuje bohatou historii ostrova, včetně slavných obyvatel, jako byl například slavný pirát Blackbeard.

Kde se ubytovat?

Bahamy Paradise Island nabízí řadu pokojů a apartmánů v různých cenových kategoriích. Můžete si vybrat z luxusních hotelů, apartmánů a vil, které nabízejí nejlepší výbavu a služby.

Pro rodiny s dětmi, je zde řada hotelů s vodními parky, mini-golfovými hřišti, dětskými bazény a animačními programy. Pro páry, kteří hledají luxusní a romantické ubytování, mají hotely nabídky vily, soukromé pláže a spa.

Jak se tam dostat?

Bahamy Paradise Island je přístupný letecky z řady destinací po celém světě. Z Prahy můžete letět s přestupem v New Yorku, Miami nebo Londýně. Po přistání na letišti v Nassau, je dostupná pravidelná lodní doprava na Paradise Island.

Výlety na Bahamy Paradise Island jsou snem pro každého, kdo touží po slunci, plážích, vodních sportech, adrenalinových atrakcích a mnoha dalších aktivitách, které nabízí tento ostrov. Pokud hledáte dovolenou v tropickém ráji, vyražte na Bahamy Paradise Island a zažijte něco nezapomenutelného.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Paradise Island


1. Jak se dostanu na Bahamy Paradise Island?
- Nejjednodušší způsob je letět na ostrov New Providence, který je hlavním ostrovem Baham a nachází se zde i Paradise Island. Z mezinárodního letiště v Nassau je možné se dostat na Paradise Island pomocí taxíku, pronajatého auta nebo transferu zajištěného hotelem.

2. Mám splnit nějaké víza pro vstup na Bahamy Paradise Island?
- Většina turistů z většiny zemí nepotřebuje vízum předem. Po příletu na Bahamy dostanete vízum na 90 dní. Je však nezbytné mít platný pas a některé další dokumenty, jako je zpáteční letenka.

3. Kdy je nejlepší doba na návštěvu Baham Paradise Island?
- Bahamy Paradise Island je populárním destinací celoročně díky svému teplému tropickému podnebí. Nejlepší období pro návštěvu je však od prosince do dubna, kdy je sucho a teploty jsou příjemné.

4. Jaké jsou nejlepší pláže na Baham Paradise Island?
- Paradise Island je známá svými krásnými plážemi. Mezi nejoblíbenější patří pláže Cabbage Beach, Paradise Beach a Cove Beach. Na těchto plážích najdete jemný bílý písek, tyrkysové moře a spoustu vodních aktivit.

5. Co stojí za návštěvu na Baham Paradise Island kromě pláží?
- Na Paradise Island je mnoho dalších zajímavých míst k návštěvě. Můžete navštívit vodní park Atlantis Paradise Island, golfové hřiště Ocean Club, akvárium Atlantis nebo si užít noční život v kasinu Atlantis.

6. Kde se nachází ubytování na Bahamy Paradise Island?
- Na Paradise Island jsou k dispozici různé typy ubytování, včetně luxusních hotelů a resortů. Hlavní ubytování je soustředěno kolem Atlantis Paradise Island, ale existují i ​​další možnosti v blízkosti pláží a atrakcí.

7. Jaké aktivity a vodní sporty mohu na Bahamách Paradise Island podniknout?
- Na Bahamách Paradise Island si můžete užít šnorchlování, potápění, rybaření, plavání s delfíny, jízdu na jetovém skútru nebo vodním lyžování. Existuje také široká škála jiných aktivit, jako je golf, jízda na koni, procházky po přírodě a relaxace v lázních.

8. Co je nejlepší způsob, jak prozkoumat okolí Baham Paradise Island?
- Nejlepším způsobem prozkoumání okolí Baham Paradise Island je pronajmutí auta nebo se připojit na organizovanou prohlídku. Existuje také veřejná doprava a taxi služba, ale může být dražší a nepohodlnější.

9. Jaké jsou národní jídla na Bahamy Paradise Island?
- Mezi tradiční bahamská jídla patří sendvič s kuřecím masem připravovaný na grilu, různé druhy ryb a mořských plodů, polévky s hummrem a bahamské dezerty jako je kokosový dort. Zkuste také místní specialitu - conch salad, která je připravována z mořských plodů.

10. Jaký je zvyklosti a etiketa na Bahamy Paradise Island?
- Na Bahamách je důležité dodržovat základní pravidla dobrých mravů a respektovat místní kulturu. Očekává se, že budete oblečení slušně, zejména při návštěvě náboženských míst. Místní jsou obvykle přátelští a zdvořilí, takže je ideální, pokud vyjadřujete úctu a zdvořilost.


Ubytování Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island je překrásný turistický cíl, který leží v Karibiku. Mnoho lidí si vybírá tento ostrov jako svou dovolenkovou destinaci, díky jeho neuvěřitelnému přírodnímu bohatství a vysoce kvalitnímu ubytování.

Na Paradise Island si můžete vybrat z široké škály luxusních resortů a hotelů, které nabízejí neuvěřitelné pohodlí a jedinečný zážitek. Většina z nich se nachází na nádherných plážích s jemným bílým pískem a tyrkysovou vodou, která Vás jistě okouzlí.

Nejznámějším a nejluxusnějším hotelem na Paradise Island je bezpochyby Atlantis Resort. Tento mega-resort nabízí vše, co si můžete přát pro vaši dovolenou. Svojí obrovskou rozlohou a unikátní architekturou tvoří skutečný ráj na Zemi. Kromě jedinečného ubytování máte také přístup ke široké škále atrakcí, včetně vodního parku, kasina, golfového hřiště, luxusního wellness centra a mnoho dalšího.

Dalším populárním hotelem je The Ocean Club, který je známý svým romantickým a klidným prostředím. Nachází se na báječném pláži a nabízí svým hostům soukromý bazén, luxusní wellness a venkovní aktivity, jako je potápění a jachting.

Pro ty, kteří hledají více neformální atmosféru a přístupnější ceny, existuje mnoho menších hotelů a apartmánů. Ty se nacházejí převážně v hlavním městě Nassau, které je od Paradise Island odděleno malým mostem. Můžete se rozhodnout pro ubytování v historickém centru s barevnými domy a trhy, nebo si vybrat hotel v blízkosti pláže.

Ať už si zvolíte jakýkoliv druh ubytování, rozhodně se nemůžete pokazit. Jakmile se usadíte na Paradise Island, budete obklopeni zářivou krásou přírody a šťastnou atmosférou. Pláže, křišťálově čistá voda a výhled na nedotčenou krajinu společně vytvoří dokonalý ráj.

Navíc, ostrov nabízí také mnoho aktivit a zážitků, které si můžete užít během své dovolené. K dispozici je například potápění, plachtění, rybaření, golf, procházky po tropických zahradách a mnoho dalšího. Můžete také navštívit místní trhy a ochutnat místní speciality.

Vzhledem ke svému nádhernému prostředí a luxusnímu ubytování je Paradise Island oblíbeným cílem pro svatební cesty, rodinné dovolené a mnoho dalších příležitostí. Není divu, že mnoho celebrit a bohatých lidí vybírá právě tento ostrov pro své luxusní útěky.

Takže, pokud toužíte po nezapomenutelné dovolené v ráji, neváhejte a vydejte se na Bahamy Paradise Island. Překrásné ubytování, nádherné pláže a vzrušující zážitky čekají na Vás!


Počasí Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island, také známy jako ostrov Paradise, je jedním z nejkrásnějších a nejlákavějších tropických rájů na světě. Tento malý karibský ostrov se nachází mezi ostrovem New Providence a ostrovem Andros a je jedním z nejžádanějších turistických cílů na Bahamách.

Jedním z nejvýznamnějších faktorů, který přitahuje turisty na Paradise Island, je jeho nádherné počasí. Ostrov je známý svým teplým tropickým podnebím po celý rok. Průměrné teploty se pohybují mezi 25°C a 32°C, což dělá z Paradise Island ideální místo pro dovolenou na pláži a vodní aktivity.

Během celého roku jsou teploty vody na Paradise Island příjemné pro koupání a potápění. V zimě se teplota vody pohybuje kolem 23°C a v letních měsících stoupá na teplotu přes 28°C, což je skvělé pro všechny, kteří rádi relaxují v moři.

Dalším důležitým faktorem jsou srážky. V období od června do listopadu, které je také sezónou hurikánů, může docházet ke zvýšenému počtu srážek. Nicméně většina srážek na ostrově přichází ve formě krátkých bouřek, které rychle projdou a opět se vrátí slunečné počasí. Nejlepší období k návštěvě Paradise Island je od prosince do května, kdy je počasí mnohem stálejší a srážky jsou minimální.

Ať už se rozhodnete navštívit Paradise Island během jakéhokoli období, můžete si být jisti, že budete mít převážně slunečné a teplé počasí. To vám umožní plně využít všech aktivit, které ostrov nabízí, jako je snorklování, potápění, plavání s delfíny a procházky po nádherných plážích.

Celkově lze říci, že Paradise Island na Bahamách nabízí příznivé počasí po celý rok. Teploty jsou teplé a příjemné, a i když může docházet k průtržím mračen, slunce se rychle vrátí. Je to skutečně jedinečné místo, kde si můžete užít slunečního ráje bez ohledu na roční období.


Největší internetový výběr letů

Velké množství spokojených klientů

Zajištění nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety po celém světě

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Vyhledat letenky