Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Bahamy Berry Islands

Ubytování Bahamy Berry Islands


Bahamy jsou jednou z nejkrásnějších destinací na světě a ve skupině ostrovů nazvaných Berry Islands najdete ubytování snů. Berry Islands jsou součástí Velkých Baham a nacházejí se na severozápadě souostroví. Tyto ostrovy nabízejí fantastické přírodní scenérie, neuvěřitelně čisté pláže, teplé modré moře a bohatství korálových útesů a tropických ryb. Jestliže plánujete svou následující dovolenou na Bahamách, určitě si zde najdete perfektní místo k ubytování.

Bez ohledu na to, zda preferujete luxusní hotel s veškerým komfortem, nebo raději malebný bungalov na pláži, Berry Islands mají mnoho nabídek, které uspokojí všechny vaše přání. Zde jsou některé z nejlepších ubytovacích možností, které tyto ostrovy nabízejí:

1. Marara Resort and Spa: Tento luxusní hotel se nachází na ostrově Great Harbour Cay a nabízí jedinečnou kombinaci moderního designu a tradičního bahamského pohostinství. S nádhernými apartmány a vilami, soukromým bazénem a přístupem na soukromou pláž, je to skvělá volba pro ty, kteří hledají relaxaci a klid.

2. Chub Cay Resort & Marina: Tento plně zrekonstruovaný resort a marina na ostrově Chub Cay je přímořským rájem pro rybáře a milovníky vodních sportů. Nabízí luxusní ubytování ve vilách s výhledem na moře, soukromou pláž, vyhlášenou restauraci a různé možnosti pro rybolov a potápění.

3. CarriEarl Boutique Hotel: Pokud preferujete útulné a intimní ubytování, CarriEarl Boutique Hotel na ostrově Great Harbour Cay je ideální volbou. Tento hotel s omezeným počtem pokojů nabízí jedinečnou atmosféru a pohodlí. Hosté zde ocení přátelský personál, nádherné výhledy a skvělou kuchyni.

4. Footprints on the Sands Hotel: Podívejte se na místní kulturu a pocity komunity během svého pobytu v tomto boutique hotelu na ostrově Great Harbour Cay. S pohodlnými pokoji, bazénem a restaurací s tradiční bahamskou kuchyní si můžete užívat úchvatné výhledy na moře a ochutnávat místní gurmánské speciality.

5. Bullock's Harbour Ecolodge: Pokud hledáte autentický zážitek s maximálním ohledem na životní prostředí, Bullock's Harbour Ecolodge na ostrově Great Harbour Cay je tou nejlepší volbou. Tento ekologicky šetrný hotel nabízí jednoduché, ale pohodlné pokoje, tradiční kuchyni a aktivit jako je rybolov, potápění a turistika v okolí.

Není pochyb o tom, že ubytování na Berry Islands na Bahamách nabízí širokou škálu možností, které uspokojí všechny návštěvníky. Bez ohledu na to, jaký typ pobytu preferujete, zde najdete místo snů, které vám umožní vychutnat si nádherné pláže, neuvěřitelnou přírodu a relaxační atmosféru. Připravte si plavky a plánování dovolené na Bahamách začněte ještě dnes!


Letenka Bahamy Berry Islands


Berry Islands jsou skupinou tropických ostrovů nacházejících se v Bahamském souostroví v Karibském moři. Tyto ostrovy jsou známé svou neuvěřitelnou krásou, průzračnými mořskými vodami a nedotčenou přírodou. Cestování do Berry Islands slibuje jedinečný zážitek na jednom z nejkrásnějších míst na Zemi.

Kromě svých fantastických pláží a azurově modrého moře jsou Berry Islands známé také pro své fantastické možnosti potápění a šnorchlování. Pod hladinou Karibského moře se otevírá pestrý podmořský svět, kde můžete objevovat korálové útesy a nespočet druhů ryb a mořských živočichů. Pokud jste potápěčský nadšenec nebo se chcete zkusit šnorchlování, určitě si vychutnáte tyto krásy pod vodou.

Dalším populárním aktivitou v Berry Islands je rybaření. Některé z nejlepších revírů v Karibiku najdete zde. Rybaření je v této oblasti velmi populární a můžete se těšit na chytání velkých druhů ryb, jako jsou marlini, tuňáci nebo mahimahi. Celá zkušenost z lovu ryb je tady opravdovým dobrodružstvím, které nikdy nezapomenete.

Pro ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci, jsou pláže na Berry Islands jako ráj. Písek je bílý, jemný a teplý, dokonalé místo pro prodloužení lehátka a relaxaci pod palmami. Voda je tak čistá a průzračná, že je těžké odolat pokušení si jít zaplavat.

Pokud hledáte něco více dobrodružného, můžete se vydat na průzkum ostrovů. V Berry Islands je možné strávit den objevováním krásy přírody, pralesů, jeskyní a vodopádů. Můžete také navštívit některé z místních historických památek, jako je například Ruiny Driftwood Creek, zbytek starého plantážního sídla.

Pro cestovatele je nejsnadnější dostat se na Berry Islands letadlem. Existuje několik přímých letů z některých větších měst, jako je Miami nebo Nassau. Přestože jsou Berry Islands vzdálené a izolované, jejich nedotčená krása stojí za cestu.

Pokud hledáte zážitek z tropického ráje, kde si můžete užít krásy Karibiku a strávit čas plný dobrodružství, Berry Islands jsou pro vás tou správnou volbou. Tato skupina ostrovů nabízí přírodní krásy, které vás okouzlí a přivedou vás zpět stejně jako vás pustí. Nechte se unést krásou Baham Berry Islands a zažijte nezapomenutelný dovolenkový zážitek v tropickém ráji.


Dovolená Bahamy Berry Islands


Dovolená na Bahamách je snem mnoha lidí. Bílé písčité pláže, tyrkysové moře a přátelští lidé lákají turisty z celého světa. Jedna z nejkrásnějších oblastí na Bahamách je souostroví Berry Islands, které se nachází na severozápadním pobřeží hlavního města Nassau.

Berry Islands je skupina neobydlených korálových ostrovů, které mají rájovou atmosféru. Sestává z více než třiceti ostrovů a pěti velkých útesů, nabízejících nekonečné možnosti průzkumu a objevování. Hlavními ostrovy jsou Great Harbour Cay a Chub Cay, které jsou oblíbenými cíli turistů.

Great Harbour Cay je největším ostrovem v souostroví Berry Islands. Nabízí úchvatné pláže s jemným pískem a průzračnou vodou, která láká k potápění, šnorchlování a jiným vodním aktivitám. Mnoho návštěvníků se také rozhodne vydat se na rybaření alovit si tu spoustu druhů ryb, jako jsou marlini, tunaci nebo mahimahi.

Chub Cay je dalším oblíbeným cílem turistů na Berry Islands. Kromě luxusního rezortu nabízí také úchvatné pláže, skvělé podmínky pro potápění a bohatý podmořský život. Milovníci rybaření si zde mohou vychutnat lov různých druhů ryb, včetně tarponů, wahoo nebo jiných velkých mořských druhů.

V Berry Islands není mnoho turistických atrakcí mimo přírodní krásy. Můžete však navštívit ruiny historických staveb, jako je například ruina majáku na ostrově Great Stirrup Cay. Je zde také oblast nazývaná "Blue Hole", která je ideálním místem pro potápění nebo šnorchlování. Modrou díru obklopuje korálový útes a je domovem mnoha druhů mořských živočichů.

Pokud hledáte klidnou a relaxační dovolenou na pláži, souostroví Berry Islands na Bahamách je ideální volbou. Tento skrytý klenot nabízí krásnou přírodu a prázdné pláže, které si můžete užít bez davů turistů. Vzdálenost od hlavního města Nassau je asi 65 kilometrů, což je dostatečná vzdálenost na to, aby se zde mohli turisté těšit na klid a odpočinek.

Dovolená na Bahamách v souostroví Berry Islands je zážitkem, který si budete pamatovat celý život. Od krásné přírody po vodní aktivity a různé druhy ryb, zde určitě najdete něco, co si zamilujete. Ať už se rozhodnete pro romantickou dovolenou nebo aktivní dovolenou plnou dobrodružství, Berry Islands vás jistě nezklamou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Berry Islands


1. Jak se dostat na Bahamy Berry Islands?

Nejjednodušší způsob, jak se dostat na Berry Islands na Bahamách, je letadlem. Existují různé mezinárodní letiště na Bahamách, jako je Nassau nebo Grand Bahama, kam lze letět z různých destinací po celém světě. Potom je možné se přemístit na Berry Islands pomocí místních letadel nebo trajektem.

2. Jaké jsou nejlepší aktivity a atrakce na Berry Islands?

Berry Islands jsou známé svými krásnými plážemi, jako je například pláž Coco Cay. Můžete si užívat sluneční koupání, potápění nebo šnorchlování v korálových útesech. Další populární atrakce zahrnují rybolov, jachting a jízdu na vodním skútru. Místní oblasti nabízejí také možnosti prozkoumávání přírody, jako jsou mangrovy a jeskyně.

3. Jaké jsou nejlepší pláže na Berry Islands?

Berry Islands mají několik krásných pláží, které stojí za návštěvu. Kromě již zmíněné pláže Coco Cay jsou další oblíbené pláže například pláž Great Stirrup Cay a pláž Chub Cay. Na těchto plážích si můžete užít bílý písek, teplou vodu a klidnou atmosféru.

4. Jaké jsou možnosti ubytování na Berry Islands?

Na Berry Islands najdete několik možností ubytování, včetně luxusních resortů, hotelů a pronájmu soukromých vil. Mnoho z nich nabízí zařízení jako bazény, pláže před hotelem, restaurace a wellness centra. Doporučuje se rezervovat si ubytování předem, zejména v období vrcholové turistiky.

5. Kdy je nejlepší doba na návštěvu Berry Islands?

Nejlepší čas pro návštěvu Berry Islands je mezi prosincem a dubnem, kdy je počasí teplé a slunečné. Toto období také přináší menší pravděpodobnost srážek a hurikánů. Nicméně i mimo tyto měsíce jsou Berry Islands stále atraktivním cílem s příjemným počasím, takže je možné je navštívit kdykoliv během roku.


Počasí Bahamy Berry Islands


Bahamy Berry Islands jsou skvělým místem pro ty, kteří touží po slunečných dnech a teplém počasí. Tento souostroví leží v Karibiku, na severozápadě Baham a je obklopené tyrkysovými vodami Atlantiku.

Celkově lze říci, že počasí na Bahamách je subtropické s vysokou vlhkostí a nízkými srážkami. Průměrná teplota vzduchu se pohybuje od 26°C do 32°C a průměrná vodní teplota je kolem 27°C. Nejvyšší teploty jsou v létě, v období od června do září.

V zimním období se na Bahamách setkáváme se stálými větry z Atlantiku, což znamená, že v této době jsou možné některé deštivé dny. Nicméně i během zimy se můžeme těšit na příjemné a teplé počasí.

Doporučené období pro návštěvu Baham Berry Islands je od prosince do května, kdy jsou nižší vlhkost a teplota vzduchu je nejstabilnější. V tomto období se můžete těšit na slunné a teplé dny, kdy není moc silný vítr, takže je ideální pro plachtění, rybaření a další vodní aktivity.

Je však třeba poznamenat, že v období od června do listopadu na Bahamách mohou být některé dny deštivé a mohou se zde vyskytovat tropické bouře nebo hurikány. Proto by měli cestovatelé být připraveni a vědět, jaké je nejlepší postupovat v chatě těchto situací.

V oblasti Baham Berry Islands můžete očekávat velmi příznivé podmínky pro vodní sporty a aktivity. Díky teplému a čistému moři si můžete užít šnorchlování, potápění, jachting, rybaření a surfování. Kromě toho jsou zde krásné pláže s bílým pískem a tyrkysovou vodou, které jsou ideální pro odpočinek a relaxaci.

Vzhledem k tomu, že Bahamy Berry Islands jsou tropickým rájem, kde panuje slunečné a teplé počasí, doporučuje se návštěva této oblasti v době mimo hurikánovou sezónu. S velmi příznivými podmínkami pro vodní aktivity a nádhernými plážemi s tyrkysovou vodou, je to pro turisty vynikající volba pro dovolenou.


Největší internetový výběr letů

Velké množství spokojených klientů

Zajištění nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety po celém světě

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Vyhledat letenky