Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo

Ubytování Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo


Thajsko je známé svými exotickými a fascinujícími atrakcemi, a Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo patří mezi nejpopulárnější z nich. Tato farmářská farma a zoo, nacházející se v Samut Prakanu, asi 30 minut od Bangkoku, nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek, který se nedá vynechat při cestě do Thajska.

Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo je jednou z největších svého druhu na světě. Založena byla v roce 1950 a od té doby se stala velkou turistickou atrakcí. Farmu a zoo spravuje thajské ministerstvo zemědělství a zahraniční turisté jsou zde srdečně vítáni.

Hlavní atrakcí farmy a zoo jsou, jak už název napovídá, krokodýli. Zdejší chovný program se pyšní nejen velkým množstvím krokodýlů, ale také záznamem v Guinessově knize rekordů za největší počet chovných jedinců. Návštěvníci mohou zblízka pozorovat tisíce krokodýlů různých druhů, od malých mláďat až po obrovské exempláře.

Farmářská farma a zoo v Samut Prakanu ale nabízí mnohem víc než jen krokodýly. Návštěvníci mohou vidět zvířata jako jsou tygři, lvi, medvědi, makaky a mnoho dalších. Zoo je známá také svou show s krokodýly, která je nezapomenutelným zážitkem. Krokodýli se zde pohybují ve velkých vodních bazénech a profesionální trenéři předvádějí jejich neuvěřitelné schopnosti a dovednosti. Návštěvníci mohou dokonce vidět, jak trenéři vlezou do úst těchto nebezpečných zvířat, což je neskutečně vzrušující a současně i trochu strašidelné.

Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo nenabízí pouze zábavu a zvířata, ale také vzdělání. Prostřednictvím informačních tabulí a zdokumentované prezentace se návštěvníci dozví víc o životě krokodýlů a dalších zvířatech, které zde žijí. Tato vzdělávací část je výborným příkladem environmentálního vzdělávání a pomáhá šířit povědomí o ochraně ohrožených druhů.

Pokud se rozhodnete navštívit Thajsko, nezapomeňte vytvořit si čas na zastávku v Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo. Budete fascinováni krásou a rozmanitostí thajské přírody, dýchající zdejším exotickým prostředím a ochotou personálu vám nabídnout nezapomenutelný zážitek. Bez ohledu na to, zda jste milovníkem zvířat nebo jen zvědaví turisté, tato farma a zoo je ideálním místem pro vás. Nechte se ponořit do světa krokodýlů a divoké přírody Thajska.


Letenka Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo


Thajsko je zemí, která fascinuje turisty svou bohatou kulturou, úchvatnou přírodou a exotickými zvířaty. Jednou z nejpopulárnějších atrakcí tohoto krásného jihovýchodního asijského státu je Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo – zoo se zaměřením na krokodýly, nacházející se ve městě Samut Prakan nedaleko hlavního města Bangkoku.

Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo je největší krokodýlí farma na světě, která se rozkládá na ploše přesahující 10 hektarů. Založena byla v roce 1950 a od té doby si získala mezinárodní reputaci díky svému jedinečnému zaměření. Farmu navštěvují každý rok tisíce turistů, kteří sem přicházejí marvel na tuto fascinující přírodní atrakci.

Hlavní atrakcí Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo je samozřejmě setkání s krokodýly. Na farmě žije přes 100 000 těchto ohrožených živočichů, a tak se jedná o jedno z největších koncentrací krokodýlů na světě. Návštěvníci mají možnost sledovat krokodýly v přirozeném prostředí, zahlédnout jejich lov nebo dokonce asistovat při jejich krmení. Jedná se o příležitost vidět tyto obrovské tvory na vlastní oči a zažít adrenalinový zážitek z jejich blízkosti.

Kromě krokodýlů farmě domovem i jiná úchvatná zvířata. Mezi další obyvatele této zoo patří tygři, sloni, opice, levharti a další druhy zvířat, které jsou charakteristické pro tuto oblast. Návštěvníci mohou vidět různé druhy zvířat v jejich přirozeném prostředí a dokonce se s nimi i vyfotit.

Farmě se také věnuje chov ohrožených druhů krokodýlů, a to s cílem jejich ochrany a záchraně před vyhynutím. Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo spolupracuje s mezinárodními organizacemi zabývajícími se ochranou přírody a podporuje výzkum v oblasti zachování těchto ohrožených živočichů.

Návštěva Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo je nejen nezapomenutelným zážitkem, ale zároveň přispívá k ochraně krokodýlů a dalších ohrožených druhů zvířat. Pokud se vydáte na Thajsko, nezapomeňte navštívit tuto fascinující přírodní atrakci, kde si užijete vzrušující setkání s krokodýly a zároveň se dozvíte více o jejich životě a ochraně přírody.


Počasí Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo


Thajsko je známé svým exotickým počasím s horkým a vlhkým klimatem, který je ideální pro životně důležité druhy, jako jsou krokodýli. Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo je místem, které tyto krokodýly přivádí na plochu a zobrazuje je pro milovníky přírody, turisty a návštěvníky.

Když navštívíte Samut Prakan Crocodile Farm a Zoo, můžete se těšit na teplé počasí, protože průměrná teplota je kolem 28-30 ° C po celý rok. V období mezi dubnem a červnem je ale něco, co byste mohli potkat, průtrže mračen, které mohou být docela intenzivní. Tyto deštivé sezóny se nazývají "Wet Monsoon" и "Dry Monsoon" a mohou způsobit záplavy a silné nárazy větru.

V létě, v období od června do září, se můžete těšit na horké a slunečné dny, které nabízejí ideální podmínky pro prohlídku tohoto vynikajícího kočovného zvěřince a farmy krokodýlů. Na podzim, v období od října do prosince, jsou teploty mírnější a mírně vlhčí, což může být pro návštěvy zdravotně příznivější.

Celkově je počasí v Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo celoročně příjemné, ale pro návštěvu kočovného zvěřince a farmy krokodýlů se doporučuje navštívit v období od listopadu do února, protože teploty jsou mírné a suché.

Kromě toho, že se těšíte na zvyčejně příznivé počasí, můžete si připravit další věci, jako například lehké oblečení, obuv na pohodlnou procházku, ochranné prostředky proti hmyzu a slunci a spoustu fotografických příležitostí, které nabízejí exotické zvířata, jako jsou krokodýli, tygři, lvi a mnoho dalších.

Jako součást návštěvy Samut Prakan Crocodile Farm a Zoo se doporučuje doplnit stravu a tekutiny, jelikož po bezvadnou procházku v teple a vlhkosti může člověk cítit hlad a strach ze žízně.

Celkově si budete moci užít neuvěřitelné zážitky, které nabízí Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo, a těšit se na ojedinělou přírodu po celý rok díky teplému a vlhkému počasí v oblasti.


Nejčastější dotazy a odpovědi Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo


Dotaz: Jaké jsou otevírací hodiny Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo?
Odpověď: Otevírací hodiny jsou obvykle od 8:30 do 18:00.

Dotaz: Jak se dostanu do Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo?
Odpověď: Lze se tam dostat místní dopravou nebo taxíkem.

Dotaz: Kolik stojí vstupenka do Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo?
Odpověď: Vstupenka stojí obvykle kolem 300 THB (asi 9 USD).

Dotaz: Co mohu vidět v Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo?
Odpověď: V zoo můžete vidět krokodýly, krokodýly sladkovodní, hady, želvy a další druhy zvířat.

Dotaz: Je v Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo bezpečno?
Odpověď: Ano, obvykle je v zoo bezpečno, ale musíte dodržovat pokyny personálu a být opatrní kolem zvířat.

Dotaz: Je v zoo možné nakrmit krokodýly?
Odpověď: Ano, v zoo je možné nakrmit krokodýly s kousky masa.

Dotaz: Má Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo restauraci?
Odpověď: Ano, v zoo je restaurace, kde si můžete objednat jídlo a pití.

Dotaz: Je v Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo WiFi připojení?
Odpověď: Obvykle v zoo není WiFi připojení, ale v okolí jsou dostupné internetové kavárny s Wi-Fi připojením.


Dovolená Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo


Thajsko je známé nejenom svými krásnými plážemi a exotickou kulturou, ale také svými unikátními zvířaty. Jedním z míst, která stojí za návštěvu, je Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo, což je kombinovaná farma krokodýlů a zoo nacházející se ve městě Samut Prakan nedaleko Bangkok Thajsko.

Samotná farma je domovem více než 60 000 krokodýlů různých druhů. Je to největší krokodýlí farma na světě a nabízí návštěvníkům možnost seznámit se s těmito fascinujícími tvory blíže. Budete mít příležitost vidět krokodýly v různých věkových kategoriích - od nedávno vylíhlých mláďat, přes dospělé jedince až po obří březí samice. Můžete se dokonce pokochat pohledem na závodící krokodýly při jejich každodenní krmení.

Kromě krokodýlů farma také nabízí příležitost vidět a dokonce se i dotknout jiných zvířat. Například můžete navštívit kapské plameňáky, které jsou známé svou nápadnou růžovou barvou. Zvídaví opice vás překvapí svými akrobatickými kousky a třeba vás i rozesmějí. Na farmě najdete i obří želvy, hady, aligátory, ryby a mnoho dalších druhů zvířat. Pro milovníky hadů je tu také možnost se podívat na různé hady, včetně jedovatých jedinců.

Pro ty, kteří chtějí mít ještě intenzivnější zážitek, je farmou nabízena také možnost posedět na krokodýlovi a dokonce se nechat fotit s tímto obřím plazem. Samozřejmě pod dohledem zkušeného personálu, který zajišťuje vaši bezpečnost.

Farma se také snaží zvýšit povědomí o ochraně a zachování krokodýlů v přírodě. Pořádá také různé akce pro děti, kde se mohou dozvědět více o těchto fascinujících tvorech a jejich významu pro ekosystém.

Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo je skvělým místem, kde si můžete odpočinout a zároveň se dozvědět něco nového o fascinujícím světě krokodýlů a dalších exotických zvířat. Toto místo je ideální pro rodinný výlet, kde se děti budou moci přiblížit neobvyklým tvorům a vybudovat si jedinečnou vzpomínku.


Největší internetový výběr letů

Velké množství spokojených klientů

Zajištění nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety po celém světě

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Vyhledat letenky