Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Mauricius Eureka House

Nejčastější dotazy a odpovědi Mauricius Eureka House


Kolik stojí vstup do Eureka House na Mauritiusu?
Cena vstupenky do Eureka House je 200 mauricijských rupií pro dospělé a 100 mauricijských rupií pro děti.

Jaké jsou otevírací hodiny Eureka House?
Eureka House je otevřen od pondělí do soboty od 9:00 do 17:00.

Je nutná rezervace předem pro návštěvu Eureka House?
Rezervace předem není nutná, ale doporučuje se zejména během turisticky vyhledávaných období, abyste si zajistili místo.

Jak dlouho trvá prohlídka Eureka House?
Prohlídka Eureka House trvá zhruba 1 až 2 hodiny, v závislosti na vašem zájmu o podrobnosti.

Můžu si vzít foťák nebo kameru do Eureka House?
Ano, je povoleno fotit a natáčet veřejné prostory Eureka House. Nicméně v některých místnostech může být zakázáno používání blesku.

Je Eureka House přístupná pro osoby se zdravotním postižením?
Ano, Eureka House má přístup pro osoby se zdravotním postižením. Vstup a některé místnosti jsou přizpůsobeny pro pohodlnou prohlídku.

Má Eureka House vlastní parkoviště?
Ano, Eureka House má vlastní parkoviště pro návštěvníky s dostatečným množstvím parkovacích míst.

Je v Eureka House k dispozici restaurace nebo kavárna?
Ano, v Eureka House je k dispozici restaurace, kde si můžete odpočinout a najíst se. Nabízí široký výběr jídel a nápojů.

Existuje možnost koupě suvenýrů v Eureka House?
Ano, v Eureka House je také suvenýrový obchod, kde si můžete zakoupit různé suvenýry a připomínky z vaší návštěvy.

Je přítomný průvodce během prohlídky Eureka House?
Ano, průvodce je k dispozici během prohlídky Eureka House, který vám poskytne informace a odpoví na vaše otázky.


Dovolená Mauricius Eureka House


Mauricius je ostrov nacházející se v Indickém oceánu, který patří mezi nejoblíbenější destinace pro dovolenou. Jednou z nejzajímavějších atrakcí tohoto ráje je budova známá jako Eureka House.

Eureka House je historické sídlo, které se nachází v oblasti Moka, na západním pobřeží Mauricia. Tato nádherná budova je považována za jednu z nejlépe zachovaných koloniálních staveb na ostrově a nabízí návštěvníkům jedinečný pohled do minulosti ostrova.

Dům byl postaven v roce 1830 a sloužil jako luxusní sídlo francouzské rodiny. V roce 1856 byl Eureka House zakoupen a přestavěn britským průmyslníkem a politikem. Později byla budova opuštěna a chátrala, než byla v roce 1986 převzata vládou Mauricia a otevřena veřejnosti jako muzeum.

Návštěvníci Eureka House mají možnost prozkoumat původní interiéry, které byly citlivě zrekonstruovány, aby ukázaly, jaké bylo život v koloniální éře. Ve vstupním hallu budovy je možné obdivovat krásné dřevořezby a umělecké předměty, které představují jedinečnou mauricijskou kulturu.

Další zajímavou částí Eureka House je rozsáhlá zahrada, která je plná exotických rostlin, jako jsou bambusové háje, vzácné druhy orchidejí a různé tropické stromy. Zahrada nabízí krásné výhledy na okolní krajinu a je ideálním místem pro klidnou procházku.

Navštěvování Eureka House je také skvělou příležitostí k poznávání historie Mauricia. Muzeum poskytuje různé výstavy, které detailně dokumentují příběhy koloniální éry ostrova a představují návštěvníkům život z té doby.

Kromě prohlídky muzea je možné si pronajmout Eureka House pro různé akce a oslavy. Zahrada i interiéry budovy jsou dostupné pro svatební obřady, konference a večírky. Pro ty, kteří hledají nezapomenutelné místo pro své události, je Eureka House ideální volbou.

Navštívení Eureka House je skvělou příležitostí k objevování a prozkoumávání mauricijské historie a kultury. Tato nádherná budova nabízí úchvatný pohled na ostrov a zároveň poskytuje jedinečnou atmosféru. Pokud se chystáte na dovolenou na Mauricius, rozhodně nevynechejte Eureka House!


Letenka Mauricius Eureka House


Eureka House: Přepych, historie a krása na Mauriciu

Mauricius, exotický ostrov v Indickém oceánu, je známý svými nádhernými plážemi, tyrkysovými vodami a bohatou kulturou. Mezi mnoha turistickými atrakcemi, které lze na tomto ostrově najít, se jedno místo vyznačuje zvláštní historií, překrásnou architekturou a bohatou kulturní tradicí - Eureka House.

Eureka House se nachází v Moka na západě Mauricia, uprostřed rozlehlé zahrady. Tento elegantní koloniální dům je jednou z nejlépe zachovaných památek na ostrově a nabízí návštěvníkům jedinečný pohled do minulosti.

Dům byl postaven v roce 1830 a patří k nejstarším koloniálním stavebním komplexům na Mauriciu. Jeho architektura je fascinující kombinací francouzského a britského stylu a představuje průřez tehdejšími koloniálními tradicemi. Eureka House disponuje působivým vnějším vzhledem, se sloupovými verandami na každém patře a vysokými dveřmi zdobenými ručně vyřezávanými dřevěnými prvky.

Vstoupíte-li dovnitř, zasáhne vás okouzlující atmosféra starého světa. Interiér domu je bohatě zdobený a vybavený nábytkem pocházejícím z 19. století. Mnoho z originálních prvků je zachováno dodnes, jako jsou dřevěné podlahy, krb, stropní rošty a několik cenných obrazů. Návštěvníci mají tu možnost vidět, jak tehdejší majitelé žili a využívali různé místnosti, včetně knihovny, jídelny, salónu a ložnice.

Ale Eureka House není pouze krásným stavením, je také místem, kde můžete prozkoumat bohatou historii Mauricia. Na pozemku domu se nachází několik muzeálních expozicí, které vysvětlují dědictví ostrova. V jedné z expozicí je možné vidět historii plantážního hospodářství na Mauriciu a dozvědět se více o životě otroků, kteří dříve pracovali na těchto pozemcích.

Další zajímavou atrakcí je zde botanická zahrada s rozsáhlou kolekcí exotických rostlin a stromů. Procházka touto zahradou je rozkoší pro smysly, kde můžete objevovat velkou různorodost flóry a fauna.

Eureka House je také známá svým přátelským personálem, kteří se snaží zajistit, aby návštěva byla nezapomenutelná. Můžete se těšit na vstřícného průvodce, který vám bude vyprávět fascinující příběhy o historii domu a pomůže vám objevit všechny jeho kouzla.

Pokud se rozhodnete navštívit Mauricius, nezapomeňte zařadit Eureka House mezi svoje zastávky. Tato architektonická perla a historická památka nabízí jedinečný pohled do minulosti a přináší dokonale zachovalou ukázku koloniálního života na Mauriciu. Budete ohromeni krásou a atmosférou tohoto místa, které vám připomene dávné časy a podmaní vás svým přepychovým vzhledem.

Letenka do Mauricia a návštěva Eureka House je zárukou toho, že si odnesete nezapomenutelné zážitky a hlubší pochopení historie tohoto nádherného ostrova v Indickém oceánu.


Počasí Mauricius Eureka House


Mauricius, ostrov v Indickém oceánu, je rájem pro milovníky slunce a tepla. Roční teplota se zde pohybuje kolem 26 stupňů Celsia a občasné srážky pomáhají udržovat jarní zeleň. A když hledáte opravdový klenot na Mauriciusu, nechte se okouzlit Eureka House.

Eureka House se nachází v překrásné krajině, ukryté pod horami a obklopené tropickou zelení. Tento historický dům byl postaven v roce 1830 a nyní slouží jako muzeum. Turisté zde mohou prohlédnout původní vybavení domu a naučit se mnoho o historii ostrova.

Pokud se vydáte do Eureka House, zjistíte, že počasí zde může být velmi proměnlivé. Když dorazíte ráno, můžete zažít slunečné a teplé počasí, které bude pokračovat po celý den. Avšak v průběhu odpoledne nebo večera se může situace dramaticky změnit, a to i v letních měsících. V tuto chvíli nastoupí silné bouře, které mohou trvat i několik hodin. Tyto bouře nejenže ochladí vzduch a sníží očekávanou teplotu, ale také mohou způsobit záplavy a výpadky elektřiny.

Veškeré znečištění, které se hromadí při suchém počasí, se během bouří umyje, což pomáhá udržovat krajinu stále zelenou a okouzlující. Vzhledem k tomu, že se Eureka House nacházejí uprostřed tropických lesů, mohou turisté zažít doslova královskou atmosféru při deštivém počasí. Svěží vůně a barvy kolem domu dodávají nezapomenutelný zážitek, který budete moci obdivovat z oken nebo terasy při pěkném počasí.

V průběhu deštivých dnů se doporučuje navštívit Eureka House v dopoledních hodinách, protože odpolední bouře mohou někdy znamenat, že se zde nedá ani pohybovat. Navíc deštivé počasí může ztížit návštěvu mnohých místních atrakcí, jako jsou například pláže Tuparemby, Zomara nebo Mont Choisy. Proto se doporučuje věnovat výlet do Eureka House při deštivých dnech a věnovat se vědeckým vzdělávacím programům a historii pokojů, kde si lze vychutnat pravou mauricijskou kulturou.

Kromě toho, ať už se počasí rozmazluje nebo kroutí, Eureka House je vynikajícím místem pro strávení několika hodin, kde se můžete naučit něco nového o mauricijské kultuře a historii, ale také si vychutnat krásu a zeleň tropického ostrova. Ať už zůstanete v Mauriciusu jen krátce, nebo se chystáte zůstat na delší dobu, Eureka House je místo, které by nemělo chybět ani na jednom vašem plánu.


Ubytování Mauricius Eureka House


Mauricius je ostrov plný překrásných pláží, exotické přírody a fascinující historie. Pokud plánujete navštívit tuto tropickou destinaci, není pochyb o tom, že budete potřebovat ubytování. Jedním z nejvýznamnějších a nejzajímavějších míst, které si můžete vybrat pro svůj pobyt, je Eureka House.

Eureka House je historické sídlo nacházející se v pohoří Moka na Mauriciu. Byla postavena v roce 1830 a dodnes slouží jako muzeum. Dům má za sebou bohatou historii a nabízí návštěvníkům možnost se seznámit s mauricijskou kulturou a tradicemi.

Sídlo Eureka House je obklopeno nádhernou zahradou plnou exotických rostlin a květin, které vytvářejí idylickou atmosféru. K dispozici je zde také bazén, kde můžete relaxovat a ochladit se během horkých letních dní.

Během svého pobytu v Eureka House si můžete prohlédnout různé artefakty a předměty, které vám pomohou pochopit historii ostrova a mauricijskou kulturu. Interiér domu je laděn v tradičním koloniálním stylu a je plný vzácných nábytkových kusů, obrazů a dalších uměleckých děl.

Pokud máte rádi adrenalinové sporty, Eureka House vám také nabízí možnost zahrát si golf na místním hřišti, které je umístěno v blízkosti. Golf patří mezi oblíbené aktivity na Mauriciu, takže si určitě užijete svůj čas strávený na golfovém hřišti.

Na místě také najdete restauraci, kde si můžete vychutnat tradiční mauricijskou kuchyni, která je proslulá svou rozmanitostí chutí a vlivem různých kultur. Dejte si pokrmček z oceánských plodů, kari nebo vynikající zmrzlinu, která je na Mauriciu velmi oblíbená.

Ubytování v Eureka House je nadstandardní. Budete se moci ubytovat v jednom z pěti exkluzivních pokojů, které mají všechny vlastní koupelnu a nabízí luxusní vybavení. Personál je velmi přátelský a ochotný, takže se budete cítit jako doma.

Eureka House se nachází v blízkosti dalších turistických atrakcí, jako je například botanická zahrada Pamplemousses, vodopády Tamarin nebo národní park Black River Gorges. To vám umožní objevit krásy Mauricia ještě více.

Pokud hledáte ubytování na Mauriciu, které vám poskytne nejen komfort a pohodlí, ale také možnost se seznámit s historií a kulturou ostrova, pak je Eureka House tou správnou volbou. Užijte si svůj pobyt a prožijte nezapomenutelné zážitky na tomto kouzelném tropickém ostrově.


Největší internetový výběr letů

Velké množství spokojených klientů

Zajištění nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety po celém světě

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Vyhledat letenky