Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Kuba Las Terrazas

Nejčastější dotazy a odpovědi Kuba Las Terrazas


O: U žádného Kuby z Las Terrazas našeho týmu neexistuje, ale můžeme přinést několik běžných dotazů a odpovědí:

Dotaz: Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat do Las Terrazas?
Odpověď: Nejjednodušší způsob, jak se dostat do Las Terrazas, je autem nebo taxíkem. Je to asi 45 minut jízdy z centra Havanu. Můžete si také najmout soukromého řidiče, pokud nepotřebujete rezervovat celý den.

Dotaz: Jaké aktivity nabízí Las Terrazas?
Odpověď: Las Terrazas nabízí řadu aktivit pro turisty, včetně pěší turistiky, cykloturistiky, jízdy na koni, rodinných aktivit a zážitkové turistiky. Můžete navštívit také středisko pro obnovitelnou energii, ekologický muzeum, keramické dílny a kulturní centrum.

Dotaz: Podporuje Las Terrazas udržitelné cestování?
Odpověď: Ano, Las Terrazas usiluje o udržitelné cestování. Je zde mnoho ekologicky orientovaných hotelů a turistických atrakcí. Cestování by mělo být ekologicky udržitelné, aby chránilo přírodní krásy a kulturní dědictví oblasti.

Dotaz: Jak mohu rezervovat ubytování v Las Terrazas?
Odpověď: Existuje několik způsobů, jak si můžete rezervovat ubytování v Las Terrazas. Můžete kontaktovat ubytovací zařízení přímo prostřednictvím jejich webové stránky nebo telefonicky. Také můžete použít cestovní agentury, které nabízejí balíčky včetně ubytování, vstupenek a aktivit.


Letenka Kuba Las Terrazas


Pokud plánujete svou další dovolenou a hledáte neobvyklé a krásné místo, měli byste zvážit návštěvu Kuby, konkrétně místa nazvaného Las Terrazas. Jedná se o ekologicky zaměřenou komunitu, která se nachází v chráněné oblasti Sierra del Rosario, asi 45 km od Havana.

Las Terrazas je nejen fascinující turistickou atrakcí, ale také příkladem trvalé udržitelnosti a zachování přírody. Byla zřízena v roce 1971 v rámci kampaně k zalesnění plochy, která byla poničena přírodními a lidskými katastrofami. Odtud se postupem času vyvinula prosperující komunita, která se stala jednou z nejvýznamnějších ekoturistických oblastí na Kubě.

Pro návštěvníky to znamená jedinečnou příležitost prozkoumávat přírodní krásy zdejší krajiny. Las Terrazas je oáza pro pozorovatele ptáků, protože se v této oblasti nachází více než 170 druhů ptáků, včetně endemických druhů, jako je kubánský strakapoud a růžový Kubastrakapoud. Milovníci přírody si mohou také užít procházky po místních stezkách, koupání v přírodních bazénech a potápění do malebných jezer.

Kromě svého ohromujícího přírodního prostředí nabízí Las Terrazas také kulturní zážitky. Zdejší komunita se skládá z různých umělců, jako jsou malíři, sochaři, hudebníci a tanečníci. Můžete si prohlédnout tradiční kubánské umění a dokonce se naučit základy hudebního a tanečního umění od místních obyvatel.

Dalším důvodem, proč navštívit Las Terrazas, je možnost ubytování v ekologicky šetrných a tradičních domcích s výhledem do zelené krajiny. Můžete si pronajmout pokoj u místní rodiny, kde se setkáte s kubánskou pohostinností a poznáte jejich kulturu ze první ruky.

Aby byla vaše návštěva Las Terrazas úplná, nezapomeňte si vychutnat místní kuchyni. Můžete ochutnat tradiční kubánská jídla, která jsou připravována čerstvými ingrediencemi z místních farem.

Pokud hledáte jedinečnou a neobvyklou dovolenou, letenka na Kubu a návštěva Las Terrazas by měly být na vašem seznamu. Toto místo nabízí kromě úchvatných přírodních krás také možnost poznat tradiční kubánskou kulturu a přispět k ochraně životního prostředí. Takže co ještě čekáte? Zarezervujte si letenku a zažijte nezapomenutelnou dovolenou na Kubě.


Ubytování Kuba Las Terrazas


Kuba se pyšní svými krásami a různorodostí, a jedno z těch nejkrásnějších míst, které si můžete na této karibské ostrovní zemi užít, je Las Terrazas.

Las Terrazas je ekologická komunita a ekoturistický středisko, které se nachází v provincii Artemisa, asi 50 kilometrů západně od Havany. Toto místo je skutečným rájem pro přírodní nadšence a ty, kteří hledají klid a odpočinek.

Toto zařízení, které bylo založeno v roce 1968, je obklopeno nádhernou kubánskou krajinou, včetně horského masivu Sierra del Rosario a řeky San Juan. Las Terrazas se může pyšnit pestrou flórou a faunou, včetně mnoha vzácných druhů květin, ptáků a živočichů.

Pokud cestujete do Las Terrazas, určitě si nemůžete nechat ujít příležitost zůstat v jednom z ubytovacích zařízení, která jsou součástí ekoturistického střediska. Výběr zahrnuje rustikální chaty, bungalovy a vilky, které jsou roztroušené po celém areálu. Tyto ubytovny jsou postaveny s ohledem na tradiční kubánskou architekturu a nabízejí pohodlné a útulné prostředí.

Las Terrazas je ideálním místem, pokud hledáte klid a odpočinek. Můžete se vydat na procházku podél malebných stezek, relaxovat u jednoho z jezer či vodopádů, nebo se vydat na výlet do horského masivu Sierra del Rosario, kde se můžete kochat úchvatnými výhledy.

Další možností, jak si užít Las Terrazas, je vyzkoušet některé z venkovních aktivit, jako je jízda na koni, pěší turistika, plavání nebo jízda na kánoi. Můžete se také vydat na výlet do nedalekého ekologického muzea nebo navštívit místní umělce a dílny, kde si můžete koupit jedinečné upomínkové předměty.

Jedinečným zážitkem je také návštěva místních restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat tradiční kubánskou kuchyni, která je plná chutí a vůní.

Las Terrazas je také domovem Biosferické rezervace Sierra del Rosario, která je zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO. Tato rezervace hraje klíčovou roli v ochraně jedinečné přírodní a kulturní dědictví Kuby.

Celkově lze říci, že Las Terrazas je skvělým místem pro ty, kteří hledají spojení s přírodou a autentickým kubánským životním stylem. Toto místo vám nabídne nezapomenutelné zážitky a možnost odpočinku, který vám pomůže načerpat novou energii.


Dovolená Kuba Las Terrazas


Dovolená na Kubě je v posledních letech čím dál populárnější mezi turisty, a není divu. Tyto ostrovní destinace nabízejí neuvěřitelnou směs exotické kultury a nádherných pláží. Jedním z nejzajímavějších míst na Kubě je Las Terrazas, malebná vesnice, která se nachází v pohoří Sierra del Rosario na západním pobřeží ostrova.

Las Terrazas je ideálním místem pro všechny, kdo hledají odpočinek a únik z všedního života. Toto město bylo dříve pouze oblastí s množstvím plantáží kávy a pečlivě znovu zalesněných horských oblastí. Dnes se z této oblasti stalo malé turistické městečko bohaté na kulturu a přírodu, které láká turisty z celého světa.

Příroda na Las Terrazas je fantastická a existuje mnoho krásných turistických stezek a horských horolezeckých tras. Tato oblast má také mnoho vodních vodopádů a řek, v nichž si můžete zaplavat a ochutnat místní speciality rybích pokrmů. Tuto překrásnou místnost si tak bezesporu zamilují milovníci přírody a turisté, kteří chtějí vidět něco jedinečného.

Kromě nabízených turistických aktivit má Las Terrazas mnoho zajímavostí, které zahrnují místní historii a kulturu. Tyto zajímavosti jsou nádherné a nabité informacemi a příběhy, které vás vtáhnou do této zajímavé historie. Zajít si sem mohou lidé z celého světa, kteří si chtějí připomenout různé období historie Kuby.

Pokud se tedy rozhodnete pro dovolenou na Kubě, je Las Terrazas místem, které si rozhodně nesmíte nechat ujít. Toto městečko nabízí skvělé možnosti pro aktivní odpočinek a není tajemstvím, že toto místo je jedním z nejobdivovanějších míst na Kubě. Přijeďte proto a nechte se okouzlit tímto malebným městečkem plným krásné přírody a bohaté historie.


Počasí Kuba Las Terrazas


Las Terrazas je malé město na západě Kuby, které se nachází v nadmořské výšce okolo 600 metrů nad mořem. Město se nachází v srdci Sierra del Rosario, což je biosférická rezervace na západním pobřeží Kuby. Díky své poloze a nadmořské výšce má Las Terrazas poměrně příjemné klima celý rok.

Počasí v Las Terrazas je subtropické, což znamená, že zde jsou celoročně vyšší teploty a vlhkost. Průměrná teplota v Las Terrazas se pohybuje okolo 25 °C. Nejteplejší měsíc je červenec, kdy se teploty mohou vyšplhat až na 30 °C. V nejchladnějších měsících, což jsou ledna a února, se teploty pohybují kolem 21 °C.

V Las Terrazas může být poměrně vlhko, zejména v letních měsících, kdy se vlhkost pohybuje kolem 70 %. Nejvíce srážek spadne v období od května do října, kdy jsou také časté tropické bouře.

Nejlepší období k návštěvě Las Terrazas jsou měsíce od prosince do března, kdy teploty jsou příjemné a srážek je méně. Pokud plánujete návštěvu v létě, doporučujeme si vzít s sebou nepromokavou bundu a deštník, protože srážky mohou být velmi silné a neočekávané.

V Las Terrazas najdete mnoho možností aktivit, které vám pomohou využít příjemného klimatu. Řeka San Juan je ideálním místem pro rafting a kajak, zatímco horské stezky nabízejí nádherné výhledy na okolní krajinu. Pokud preferujete odpočinek, můžete se vykoupat v místních přírodních bazénech.

Celkově je počasí v Las Terrazas příjemné a díky hlubokému lesu, který obklopuje město, je zde příjemně studenější než v jiných částech Kuby. Nezapomeňte si přibalit pláštěnku pro případ deště, ale obecně byste měli mít při návštěvě Las Terrazas skvělý zážitek.


Největší internetový výběr letů

Velké množství spokojených klientů

Zajištění nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety po celém světě

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Vyhledat letenky