Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Kuba El Malecón (Havana)

Letenka Kuba El Malecón (Havana)


Letenka Kuba El Malecón (Havana)

El Malecón je nejznámější pobřežní promenádou v Havanské čtvrti Vedado. Tato ikonická promenáda se táhne podél havanského moře a je místem, kde se setkávají místní i turisté, aby se podívali na nádherný západ slunce nebo si užili noc v nejlepších kubánských klubech.

K dospění na Havanský Malecón je důležitou součástí cesty letecká doprava. Zájemci o cestování na Kubu z České republiky se tak mohou těšit na novou leteckou linku mezi Prahou a Havannou.

Letenky na letiště José Martí International jsou v současné době dostupné prostřednictvím leteckých společností jako jsou KLM, Air France nebo Lufthansa. Ceny se pohybují od 18 000 Kč až 25 000 Kč a mohou se lišit v závislosti na době letu a trvání letu.

Aby se turisté v blízkosti El Malecónu ubytovali, má Hlavní město Havana k dispozici klasicistické hotelové zařízení. Zahrnuje hotel Vedado, secesní Hotel Nacional de Cuba a moderní Meliá Cohíba. Tyto hotely nabízejí nádherný výhled na Karibské moře a umožňují výhodné umístění pro návštěvu hlavních turistických atrakcí.

Těšit se můžeme také na návštěvu místních trhů, kde se nabízejí tradicionální suvenýry, kubánské doutníky a nejlepší káva na ostrově. Návštěva místních restaurací nabízí možnost ochutnat skvělou kuchyni, která je tvořena spojením španělských, afrických a karibských kulinářských tradic.

Pokud vás baví hudba, určitě se nenechte ujít místní kluby, které jsou ovlivněny kubánskou hudbou. Tato hudba se někdy označuje jako el son a je velmi populární v karibských zemích a střední a jižní Americe.

Letecká doprava může cestovní plány zásadně ovlivnit. Proto využívejte nabídek leteckých společností a cestujte s pohodlím, za výhodnou cenu a bez problémů. Návštěva Kuby a prohlídka El Malecónu je zážitek, který si nebudete chtít nechat ujít.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kuba El Malecón (Havana)


1. Jaké jsou otvírací hodiny Kuby El Malecon v Havaně?
Otevírací hodiny se mohou lišit v závislosti na dni v týdnu a sezóně, ale většinou je otevřeno od 11:00 do 2:00 ráno.

2. Nabízí Kuba El Malecon v Havaně jídlo?
Ano, nabízí širokou škálu jídel, včetně tradiční kubánské kuchyně, mořských plodů a nápojů.

3. Má Kuba El Malecon v Havaně dress code?
Není povinný dress code, ale je vhodné obléknout se elegantněji než v klasické turistické oblečení.

4. Nabízí Kuba El Malecon v Havaně stolní rezervace?
Ano, stolní rezervace jsou k dispozici a doporučuje se, aby byly rezervovány předem, zejména v období vrcholné sezóny.

5. Má Kuba El Malecon v Havaně vlastní parkoviště?
Ne, Kuba El Malecon nemá vlastní parkoviště, takže je nejlepší parkovat na okolních ulicích.

6. Je možné platit kreditní kartou v Kuba El Malecon v Havaně?
Ano, je možné platit kreditní kartou, ale většina místních podniků preferuje platby v hotovosti.

7. Může se v Kuba El Malecon v Havaně kouřit?
Ano, je povoleno kouření v určených prostorách.

8. Nabízí Kuba El Malecon v Havaně živou hudbu?
Ano, Kuba El Malecon je známá svou živou hudbou, včetně hudebních skupin hrajících tradiční kubánskou hudbu, salsa a merengue.

9. Má Kuba El Malecon v Havaně terasu?
Ano, má terasu s výhledem na moře.

10. Nabízí Kuba El Malecon v Havaně možnost pronájmu soukromého prostoru pro soukromé nebo firemní akce?
Ano, Kuba El Malecon nabízí soukromé prostory pro speciální akce, jako jsou narozeniny, svatby nebo firemní večírky.


Ubytování Kuba El Malecón (Havana)


Kuba je ostrov, který se pyšní krásnou přírodou a velkým kulturním dědictvím. Havana je hlavním městem Kuby, městem plným historických památek, úchvatných pláží a vyhlášeného rumu. Pokud plánujete navštívit tuto perlu Karibiku, ubytování Kuba El Malecón by mohlo být tou správnou volbou.

Kuba El Malecón je ideálním místem pro ty, kteří chtějí být blízko všeho, co Havana nabízí. Je to stylový a moderní hotel, který se nachází přímo na malebné pobřežní promenádě El Malecón. Díky této vynikající poloze mohou hosté těžit z pohledu na moře a vychutnat si večerní procházky podél pláže.

Hotel Kuba El Malecón nabízí svým hostům 26 pokoje, které jsou vkusně zařízené, aby splnily veškeré požadavky hostů. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, vlastní koupelnou, TV s plochou obrazovkou a minibarem. Kromě toho je v každém pokoji k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení, které vám umožní zůstat v kontaktu s okolním světem.

Kuba El Malecón nabízí také možnost stravování pro své hosty s výhledem na moře. Restaurace El Malecón nabízí široký výběr kubánských specialit a pokrmů celosvětové kuchyně. Zde si můžete vychutnat své snídaně, obědy a večeře s výhledem na moře, což vám poskytne nezapomenutelný zážitek.

V hotelu Kuba El Malecón najdete také bazén a sluneční terasu, kterou mohou hosté využít k odpočinku a relaxaci. Kromě toho si zde můžete zarezervovat masáže a wellness služby, díky nimž si můžete odpočinout a nechat se rozmazlovat.

Pokud hledáte pobyt plný relaxace a komfortu, ubytování Kuba El Malecón je ideální volbou. Má vynikající polohu, stylové pokoje, dobré jídlo a skvělé wellness služby. Tento hotel vám poskytne nezapomenutelný pobyt na Kubě.


Dovolená Kuba El Malecón (Havana)


Kuba se řadí mezi jedny z nejatraktivnějších turistických destinací v Karibiku a kubánská metropole Havana je nedílnou součástí této neodolatelné exotiky. Jednou z nejikoničtějších a nejživějších částí Havany je nábřeží Malecón, které je skutečnou atrakcí pro všechny návštěvníky.

Zhruba pět kilometrů dlouhé nábřeží El Malecón se vine podél vlnícího se moře a spojuje historické centrum města s modernějšími částmi. Tento malebný přímořský bulvár se stal symbolem Havany a místem, kde se místní obyvatelé i turisté scházejí pro odpočinek, kulturní a společenské aktivity.

El Malecón nabízí nejen nepřekonatelný výhled na moře, ale také na různé zajímavé architektonické skvosty podél cesty. Historické budovy, jako je například majestátní Hotel Nacional de Cuba nebo emblematická stavba Castillo de la Real Fuerza, vytvářejí atmosféru minulosti a nostalgii.

Návštěva El Malecón je však mnohem více než jen kouzlo architektury. Nabídne vám také jedinečný pohled na kubánskou kulturu a životní styl. Během dne je tu možné vidět místní obyvatele, jak se scházejí na nábřeží, relaxují a užívají si slunečního svitu. Večer se Malecón promění v živý prostor, když hudba, tanec a veselí začínají ožívat. Místní umělci zde často nastupují se svými hudebními nástroji a zpěvem, což vytváří pravou kubánskou atmosféru. Není výjimkou, že turisté i místní skupiny se zapojují do těchto spontánních a veselých tanečních a hudebních setkání.

Navzdory tomu, že El Malecón láká turisty, je místo stále silně vázáno na kubánskou kulturu a životní styl místních obyvatel. Je také oblíbenou a romantickou destinací pro místní páry, kteří zde tráví romantické večery při západu slunce nebo pod hvězdnou oblohou.

El Malecón je také přístupem k některým z nejlepších restaurací, barů a klubů na kubánském ostrově. Můžete si vychutnat tradiční kubánské jídlo, jako je například slavná rýže s fazolemi, nebo si dopřát sklenku rumu, který je na Kubě národním pokladem. V blízkosti nábřeží jsou také hned čtyři velké hotely, které nabízejí ubytování s panoramatickými výhledy na moře.

Navštívit El Malecón na Kubě znamená cítit jedinečnou duši tohoto nádherného ostrova. Kombinace překrásného výhledu na moře, historie, kultura a kubánský životní styl ho dělá neodolatelným pro všechny, kteří se ocitnou v této části světa.


Počasí Kuba El Malecón (Havana)


Havana, hlavní město Kuby, je proslulá svým malebným pobřežním promenádním bulvárem nazývaným El Malecón. Tato ikonická lokalita láká turisty z celého světa svou krásou a nezapomenutelnou atmosférou. A jaké je zde počasí?

Počasí v oblasti El Malecón je typicky tropické. Rovnou řekněme, že Kuba jako celkově teplá země se těší skvělým teplotám po většinu roku. Průměrná teplota v Havaně se pohybuje kolem 25-30°C a během letních měsíců může stoupat na 35°C. I když se zdá, že takové extrémně vysoké teploty by mohly být nepříjemné, přítomnost oceánu u pobřeží města pomáhá udržovat mírnější a příjemnější klima.

Kuba má dvě hlavní sezóny - suchou a deštivou. Suchá sezóna přichází od listopadu do dubna a je nejoblíbenější dobou pro návštěvu. Teploty se v tuto dobu zpravidla pohybují kolem 25-27°C. Slunce svítí jasně a ještě příjemnější je osvěžující mořský vánek, který ochlazuje horké dny. Kromě příjemného počasí je v tuto dobu také nižší riziko srážek, což je ideální pro plážové aktivity a procházky po Malecónu.

Opakem je období deště, které přichází od května do října. Poté, co země prochází suchými zimními měsíci, vlhkost v atmosféře se zvyšuje a s tím přichází i větší pravděpodobnost silných dešťových přeháněk a občasných tropických bouří. Teploty v deštivé sezóně se neustále pohybují okolo 30°C, ale přítomnost dešťových srážek může trochu zkomplikovat návštěvu. Nicméně, i přes dešťová období pláže zůstávají teplé a lákají turisty, kteří si chtějí užít teplé vody Karibského moře.

Pro ty, kteří navštěvují El Malecón, počasí může hrát důležitou roli při rozhodování, kdy sem vyrazit. Během suché sezóny je moře klidnější a ideální pro různé vodní sporty, jako je šnorchlování, potápění nebo jízda na surfovém prkně. Na druhou stranu, deštivé období může poskytnout úžasné a dramatické scenérie, když bouřkové mraky obklopují bulvár a moře.

Kuba El Malecón nabízí neodolatelnou atmosféru a místo, které si návštěvníci jednoduše zamilují. Ať už se rozhodnete navštívit během suchého období nebo během dešťové sezóny, vždy je zde něco, co vás uchvátí. Takže nezapomeňte zahrnout do svého plánu návštěvu El Malecón, abyste mohli vychutnat nádherné počasí a zároveň si užít nezaměnitelnou atmosféru tohoto malebného pobřežního městečka.


Největší internetový výběr letů

Velké množství spokojených klientů

Zajištění nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety po celém světě

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Vyhledat letenky