Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Kolumbie Taganga

Ubytování Kolumbie Taganga


Kolumbie je nádherná země s bohatou historií a úchvatnou přírodou. Pokud plánujete navštívit Kolumbii, rozhodně nevynechejte Tagangu. Nachází se v departementu Magdalena poblíž Santa Marta a je populární díky svému krásnému pobřeží a aktivitám, jako je potápění, plachtění a turistika. Zde je několik tipů na ubytování v Taganze.

Hostel Masaya

Hostel Masaya je skvělým místem k pobytu. Nachází se jen několik metrů od pláže a nabízí vynikající ubytovací služby. Hostel má různé druhy komfortních ložnic i společné pokoje, které jsou cenově dostupné pro většinu turistů. Je zde také kuchyňský kout a společenská místnost, kde se můžete setkat s dalšími cestovateli.

Hotel Bahia Taganga

Hotel Bahia Taganga je další možnost v Taganze. Jeho poloha nabízí výhled na moře a poblíž je několik barů a restaurací. Hosté mohou vybírat z dobře vybavených pokojů s vlastní koupelnou a výhledem na moře nebo na zahradu. Hotel má také vnitřní bazén a posilovnu, což je skvělé, pokud hledáte ubytování s více vybavením.

Eco-Hostal Yuluka

Pokud se chcete ubytovat někde, kde je ohled na přírodu, Eco-Hostal Yuluka by měl být vaším cílem. Je to skvělá volba pro ty, kteří hledají jednoduché a pohodlné ubytování. Hostal má několik druhů pokojů s vlastní koupelnou a hosté se zde mohou těšit na venkovní bazén, terasu a zahradu. Hostal je vzdálen asi 25 minut chůze od pláže, ale s krásným výhledem na hory.

Hotel Boutique Casa Carolina

Pro ty, kteří hledají více luxusu, Hotel Boutique Casa Carolina by měl být první volbou. Hotel se nachází vzdálený asi pět minut chůze od pláže a nabízí prostorné pokoje s vlastní koupelnou a balkonem s výhledem na moře nebo na zahradu. Hotel má také bazén, terasu a lounge pro hosty. Cena za ubytování je sice vyšší, avšak pro ty, kteří si chtějí užít trochu luxusu, to stojí za to.

Takže, pokud plánujete cestovat do Kolumbie a zůstat v Taganze, máte spoustu možností. Bez ohledu na to, zda preferujete hostel, hotel nebo ubytování ohleduplné k přírodě, v Taganze si vyberete to pravé pro vás. Ať je vaše volba jakákoli, můžete se těšit na krásné pláže, skvělé aktivity a úžasnou atmosféru Kolumbie.


Dovolená Kolumbie Taganga


Kolumbie je země plná krásných pláží a jedním z nejpopulárnějších míst pro dovolenou je Taganga. Tento malý rybářský přístav se nachází na severu země, poblíž města Santa Marta, a je známý nejen svými úchvatnými plážemi, ale také svým bohatým podvodním životem.

Když se rozhodnete navštívit Tagangu, můžete se těšit na mnoho aktivit a zážitků. Nejprve je třeba zmínit samotné pláže, které se nacházejí v těsné blízkosti městečka. Největší z nich je Playa Grande, která je ideální pro koupání, solejování a surfování. Pokud si chcete užít více klidu, doporučujeme vám navštívit menší pláže, jako je třeba Playa del Cabo. Tady si přijdou na své milovníci šnorchlování a potápění, protože pod hladinou se skrývají korálové útesy a různé druhy ryb.

Dalším skvělým zážitkem je projížďka na lodi. Můžete se vydat z Tagangy na celodenní výlet a navštívit národní park Tayrona, nebo se projet po malebné zátocích a užívat si krásy kolumbijského pobřeží. Pokud se rádi adrenalinově bavíte, můžete se vydat na „coasteering“, což je směsice horolezectví, skákání ze skal a plavání v moři.

Kromě aktivit na pláži je v Taganze také mnoho možností, jak si užít kolumbijskou gastronomii. Můžete ochutnat například čerstvé ryby a plody moře, které místní rybáři chytají každý den. Dále se doporučuje vyzkoušet kolumbijské speciality, jako jsou tamales nebo arepas. Samozřejmě nechybí ani nabídka místních barů a restaurací s kolumbijskými koktejly, jako je například mojito nebo piña colada.

Pokud se chystáte na dovolenou do Kolumbie, rozhodně si nenechte ujít pobyt v Taganze. Toto městečko nabízí mnoho zážitků, ať už se jedná o plážové aktivity, adrenalinové sporty, gastronomii či prostě relax. Jistě si zde najdete své místo, ať už jste milovníci dobrodružství nebo hledáte klidné místo pro odpočinek.


Letenka Kolumbie Taganga


Letenka do Kolumbie a do města Taganga je ideální pro ty, kteří si chtějí užít kouzlo karibského pobřeží Jižní Ameriky. Taganga, ležící na severu země, je tradiční rybářská vesnice s malebnými, písečnými plážemi a úchvatným podmořským světem.

Taganga je perla pro milovníky potápění, kteří sem přijíždějí, aby se pokochali úžasnou podmořskou faunou a flórou. Můžete si zde vzít výlet na vrak lodi, nebo si otestovat své potápěčské schopnosti v oblasti Parque Nacional Natural Tayrona. Kromě toho si zde můžete vyzkoušet různé sporty, jako je kite surfing, paddleboarding nebo jízda na kánoi a také si užít nacházky v blízkých džunglích.

Taganga je také známá pro svou živou a pestrou noční scénu. Po setmění se zde nachází mnoho barů, kde si můžete užít nejlepší taneční hudby, jakou Kolumbie nabízí, mezi místním obyvatelstvem. Můžete si objednat sklenici piva a být svědky úchvatného západu slunce na karibském pobřeží.

Pro ty, kteří si chtějí vyšlápnout z vesnice a podívat se na další krásy Kolumbie, Taganga nabízí skvělou položku. Máte možnost navštívit město Santa Marta, Baru nebo Cartagenu. Tyto místa jsou nabité historickými památkami a nádhernými krajinami.

Celý zážitek z Tagangy ještě více zlepšuje skutečnost, že zde nenajdete sofistikované nebo drahé hotely. Místo toho jsou k dispozici levné a pohodlné ubytovací zařízení s nezapomenutelným výhledem na moře.

Celkově, letenka do Tagangy v Kolumbii je ideální pro ty, kteří hledají nové dobrodružství a zážitky v krásné karibské atmosféře. Nechte se unést krásami přírody a moderními zábavními aktivitami, které Taganga nabízí.


Počasí Kolumbie Taganga


Kolumbie je zemí s tropickým klimatem, což znamená, že počasí je během celého roku teplé a vlhké. A právě městečko Taganga v departementu Magdalena na severu Kolumbie, které se nachází na pobřeží Karibského moře, není výjimkou.

V Taganze je průměrná teplota během celého roku kolem 30 °C a může být velmi vlhké. Nejtepleji je v období od května do září a nejchladnější je v zimě, tj. od listopadu do února, kdy se denní teploty pohybují okolo 28 °C a noční klesají na 22 °C.

Během období dešťů, tj. od května do listopadu, může být v Taganze velmi deštivo. Průměrné srážky se pohybují od 120 do 200 mm měsíčně a mohou být provázeny bouřemi a blesky. Na druhou stranu, od prosince do dubna je období sucha a zpravidla bývá slunečno a sucho.

Pokud plánujete návštěvu Tagangy, nezapomeňte si přibalit lehké oblečení, plavky, opalovací krém a repelent proti hmyzu. Také byste měli být připraveni na možnost bouřek a silného deště.

Celkově vzato, Taganga nabízí turistům krásné pláže, příjemnou klimu a bohatý podmořský svět. Jen si zkontrolujte, jaké je aktuální počasí a buďte připraveni na všechny příležitosti.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kolumbie Taganga


Dotaz: Jak se nejlepší dostat do Tagangy z Cartageny?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat do Tagangy z Cartageny, je autobusem. Většina autobusových společností nabízí přímé spojení mezi Cartagenou a Tagangou, cesta trvá asi 4 hodiny.

Dotaz: Jak se mohu dostat z Tagangy do města Santa Marta?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat ze Tagangy do Santa Marty, je moto-taxi nebo taxi. Existuje také možnost jet autobusem, ale trvá déle a nejsou tak časté jako trasy mezi jinými městy.

Dotaz: Jak dlouhá je pláž v Taganze?
Odpověď: Pláž v Taganze je poměrně malá, měří asi 200 metrů a nachází se na úpatí sopky. Místní lidé a turisté ji využívají ke koupání, slunění a potápění.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší aktivity v Tagangě?
Odpověď: Taganga je oblíbená destinace pro potápěče, kteří sem přijíždějí kvůli krásným koralovým útesům a pestrobarevnému podmořskému světu. Mezi další oblíbené aktivity patří výlety do národního parku Tayrona, pěší túry po okolí a relaxace na pláži.

Dotaz: Kde se dá najíst v Tagangě?
Odpověď: Taganga nabízí mnoho možností, kde se dá najíst. Vedle pláže se nachází mnoho restaurací a stánků s místními specialitami, jako jsou čerstvé ryby a mořské plody. V okolí najdete také kavárny, bary a restaurace, které nabízejí tradiční kolumbijská jídla.


Největší internetový výběr letů

Velké množství spokojených klientů

Zajištění nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety po celém světě

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Vyhledat letenky