Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Jamajka Blue Lagoon

Ubytování Jamajka Blue Lagoon


Jamajka je jedním z nejoblíbenějších cestovních cílů na Karibských ostrovech díky svému nádhernému pobřeží, kulturnímu dědictví a příjemnému tropickému podnebí. Mezi mnoha krásami, které Jamajka nabízí, se nachází také Blue Lagoon, což je jedno z nejmalebnějších a nejexkluzivnějších ubytování na ostrově.

Blue Lagoon je oázou klidu a krásy, nacházející se na severovýchodě ostrova poblíž přístavu Port Antonio. Jak už název napovídá, hlavní atrakcí tohoto ubytování je právě krásně modré laguna. Jedná se o přírodní jezero vyplněné studenou sladkou vodou, které vypadá jako utajený ráj uprostřed tropické džungle.

Samotná Blue Lagoon je obklopena bujnou vegetací, která dodává tomuto místu magickou atmosféru. Okolní vysoké stromy, exotické květiny a zelené křoviny vytvářejí příjemný stín a vytvářejí tak ideální místo pro relaxaci a odpočinek. Návštěvníci si zde mohou lehnout na písečnou pláž a opalovat se nebo se do vody ponořit a užívat si chlazení v jezeru. Blue Lagoon má také čisté a průzračné vody, kde si můžete vyzkoušet potápění nebo šnorchlování a objevovat podmořský život.

V Blue Lagoon je k dispozici také pohodlné a luxusní ubytování ve formě vil a apartmánů. Tyto ubytování jsou elegantně zařízena a nabízejí všechny pohodlí, které si můžete přát. Některé vily mají vlastní bazén, takže si můžete užívat osvěžujícího plavání bez nutnosti opouštět komfort vašeho ubytování. Další možnosti ubytování jsou dřevěné chatky s venkovní terasou, ze které si můžete vychutnat úžasný výhled na Blue Lagoon.

Jednou z největších výhod ubytování v Blue Lagoon je přístup k mnoha aktivitám a atrakcím v okolí. Port Antonio, hlavní město na severovýchodě Jamajky, je jen krátkou projížďkou autem odtud. Ve městě můžete objevovat tradiční jamajskou kulturu, ochutnat místní kuchyni a navštívit historické památky. Pokud máte rádi dobrodružství, můžete si také pronajmout loď a prozkoumat nedaleké tropické ostrovy a korálové útesy.

Celkově řečeno, ubytování v Blue Lagoon na Jamajce je ideální volbou pro ty, kteří hledají zážitek plný krásné přírody, luxusu a exkluzivity. Blue Lagoon nabízí jedinečnou kombinaci nádherného prostředí, komfortního ubytování a bohatého okolí, které se spolu spojují a vytvářejí dokonalou dovolenou. Jestliže se rozhodnete navštívit Jamajku, nezapomeňte zařadit Blue Lagoon na svůj seznam míst, která nutně musíte vidět.


Počasí Jamajka Blue Lagoon


Jamajka je známá svou krásnou přírodou a jedním z jejích největších pokladů je Modré jezero (Blue Lagoon). Tato přírodní laguna se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova a nabízí návštěvníkům neuvěřitelně krásný a jedinečný pohled.

Modré jezero je přezdíváno též zázrakem Karibiku. Jeho voda má překrásnou modrou barvu, která je tak průzračná, že v ní lze vidět až deset metrů pod hladinou. Jezero je obklopeno hustou zelenou vegetací a okolním pralesem, což dodává tomuto místu tajemnou a romantickou atmosféru.

Kromě nádherného vzhledu má Modré jezero také léčebné vlastnosti. Pramenitý zdroj vody doplňuje lagunu o horčík a vápník, což má pozitivní účinky na lidskou pokožku. Říká se, že koupání v této vodě může pomoci s řadou kožních problémů, jako jsou akné, ekzémy nebo psoriáza.

Další zajímavostí je, že Modré jezero je termální, což znamená, že voda je přirozeně teplá. Teplota jezera se pohybuje mezi 25 až 30 °C po celý rok, což z něj činí ideální místo pro relaxaci a odpočinek. Kromě toho můžete v jezeře potkat i ryby a další mořské živočichy, což poskytuje skvělou příležitost pro potápění a šnorchlování.

Modré jezero bylo také známé díky natočení slavného filmu z roku 1980, který nesl stejné jméno. Tento film představil krásy ostrova Jamajka ve světle celosvětového publika a přilákal mnoho turistů do této oblasti.

Pokud se rozhodnete navštívit Jamajku a její Modré jezero, doporučuji vám se vydat na výlet z oblíbené turistické destinace Ocho Rios. Cesta z Ocho Rios k laguně je překrásná a nabízí úžasný pohled na pobřeží a horské scenérie.

Ať už se jedná o relaxaci, dobrodružství pod vodou nebo krásný výhled, Modré jezero na Jamajce je tou nejlepší volbou. Kdybych měl popsat toto místo jedním slovem, bylo by to "neuvěřitelné". Je to jedinečná kombinace krásy, léčení a přírodních zázraků.


Nejčastější dotazy a odpovědi Jamajka Blue Lagoon


1. Jak se dostanu na Blue Lagoon v Jamajce?
- Nejjednodušší způsob je využít taxi, které je k dispozici z města Port Antonio. Cesta trvá přibližně 15 minut.

2. Jaké jsou vstupní poplatky do Blue Lagoon?
- Vstupní poplatky se liší v závislosti na sezóně. Vstup pro dospělého stojí v průměru 10 USD.

3. Je možné ve Blue Lagoon plavat?
- Ano, ve Blue Lagoon je možné plavat. Voda je průzračně čistá a teplá po celý rok.

4. Jaká je hloubka Blue Lagoon?
- Hloubka Blue Lagoon se pohybuje mezi 15 až 20 metry.

5. Můžu si na Blue Lagoon pronajmout kajak nebo paddleboard?
- Ano, je možné si na Blue Lagoon pronajmout kajak nebo paddleboard za příplatek.

6. Je na Blue Lagoon možné najít potápěčské služby?
- Ano, v okolí Blue Lagoon je možné najít potápěčské služby.

7. Existují v okolí Blue Lagoon restaurace nebo občerstvení?
- Ano, v blízkosti Blue Lagoon jsou restaurace a občerstvení, kde si můžete dopřát jídlo nebo pití.

8. Jak dlouho se doporučuje zůstat na Blue Lagoon?
- Doba strávená na Blue Lagoon závisí na individuálních preferencích. Doporučuje se zůstat alespoň několik hodin, abyste si plně užili krásy tohoto místa.

9. Je možné si na Blue Lagoon pronajmout slunečník nebo lehátka?
- Ano, je možné si pronajmout slunečník nebo lehátka za příplatek.

10. Existují v okolí Blue Lagoon další atrakce nebo místa k návštěvě?
- Ano, v okolí Blue Lagoon je možné navštívit například Reach Falls, Frenchman's Cove nebo San San Beach.


Dovolená Jamajka Blue Lagoon


Jamajka je proslavená svými nádhernými plážemi, třpytivým mořem a relaxační atmosférou. Jedním z nejvíce fascinujících míst, které můžete na této karibské ostrově navštívit, je Blue Lagoon. Tento přírodní úkaz je skutečným rajem pro milovníky dovolených u vody a nezapomenutelným zážitkem, který vás nadchne.

Blue Lagoon, přesněji řečeno Lagoons of Port Antonio, se nachází v obci Portland na severovýchodě ostrova. Jeho popularita vzrostla po natáčení slavného filmu o stejném názvu v roce 1980. Voda v laguně má světle modrou barvu, která vytváří nádherný kontrast s bujnou zelení okolní přírody. Je obklopená vysokými horami, což dodává místu tajemnou atmosféru.

Voda v Blue Lagoon je neuvěřitelně čistá a průzračná, což láká návštěvníky k plavání, šnorchlování a potápění. Snadno se zde dostanete na pláži nebo si vyzkoušíte jízdu na kajaku. Pokud hledáte odvahu, můžete se pustit do skoků z okolních skal do hloubky laguny. Toto místo je také oblíbené mezi rybáři, kteří sem chodí lovit ryby.

Okolí Blue Lagoon je také podmanivé. Můžete se vydat na procházku podél pobřeží a vychutnat si krásnou přírodu ostrova. Pokud máte rádi dobrodružství, můžete si pronajmout loď a vydat se na výlet po okolních ostrovech a poloostrovech. Tímto způsobem můžete objevit další neuvěřitelná místa, jako je například Monkey Island, kde najdete velkou populaci opic.

Pokud prahneme po relaxaci, pak je nejlepší se usadit na pláži, která vás okouzlí svou krásou a klidem. Lehnout si na slunečník, poslouchat zvuk vln a obdivovat nádherný výhled je dokonalou relaxací po náročném roce.

Pokud plánujete dovolenou na Jamajce, nenechte si ujít návštěvu Blue Lagoon. Naleznete zde jedinečné místo, které vám nabídne nezapomenutelné zážitky a krásnou přírodu. Ať už jste dobrodruh nebo relaxující plážový typ, tato laguna vám poskytne vše, po čem toužíte a je jisté, že se sem znovu vrátíte.


Letenka Jamajka Blue Lagoon


Jamajka, ostrov plný slunce, palm a písku, je krásným místem pro dovolenou. Kdo by nechtěl navštívit jedno z nejromantičtějších míst na Jamajce – Blue Lagoon? Co takhle si zamluvit letenku a vydat se na nezapomenutelnou dovolenou?

Blue Lagoon je krásný a mystický jezero, které leží východně od města Port Antonio. Toto jezero je pojmenováno kvůli jeho modrosti a křišťálově čisté vodě. Je to unikátní místo, které se nachází přímo na pobřeží Karibiku a je obklopeno bujnou tropickou vegetací. Blue Lagoon je velmi populární a známá turistická atrakce Jamajky a přitahuje tisíce turistů z celého světa každý rok.

Jednou z nejlepších způsobů, jak si užít Blue Lagoon, je jeho průzkum pomocí malého plavidla. Můžete tak prozkoumat oblasti, které nejsou dostupné pěšky, a obdivovat krásu tohoto místa z pohodlí vašeho vlastního člunu. Je zde také možnost pronajmout si malou loděnici a objevovat ostrov ze své vlastní perspektivy.

Pro ty, kteří se chtějí ochladit v krásných vodách Blue Lagoon, je zde možnost okoupání. Voda v jezeře je krásně modrá a velmi čistá. Vychutnejte si koupání v pravém Karibiku a potom se ponořte do pohodlí stínu palm.

Kromě plavby a koupání vám Blue Lagoon nabízí další turistické atrakce. Můžete si například prohlédnout nejlepší rybářské pláže, přírodní scenérie, tropické lesy a mnoho dalších zajímavých míst na pobřeží Karibiku.

Rozhodnete-li se zarezervovat si letenku na Blue Lagoon, můžete se připravit na romantickou dovolenou s vašimi blízkými nebo s vaší milovanou osobou. Jamajka je plná krásných míst, které stojí za návštěvu a Blue Lagoon je bezesporu jedním z těch nejkrásnějších.

Dalším velkým plusem letenky na Jamajku je to, že se můžete těšit na její unikátní kuchyni a jamajskou hudbu. Vyzkoušejte různé jamajské speciality jako je například jerk kuře, curry krevety, rýže a fazole a samozřejmě tradicionální rumové koktejly.

Letenka na Jamajku Blue Lagoon se určitě vyplatí. Je to nezapomenutelná zážitková dovolená plná krásy, exotických chutí a relaxace. Nesmíte si ji nechat ujít!


Největší internetový výběr letů

Velké množství spokojených klientů

Zajištění nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety po celém světě

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Vyhledat letenky