Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Írán Kish Island

Nejčastější dotazy a odpovědi Írán Kish Island


1. Jak se dostanu na Kish Island?
Odpověď: Existuje několik možností, jak se dostat na Kish Island. Můžete letět přímo do mezinárodního letiště Kish nebo se tam dostat trajektem z jiného místa v Íránu.

2. Potřebuji vízum pro cestu na Kish Island?
Odpověď: Cestovatelé z více než 60 zemí mohou získat bezplatné 14denní vízum na Kish Island. Avšak pokud máte plán zůstat déle, je třeba požádat o prodloužení víza.

3. Jaké jsou nejlepší pláže na Kish Island?
Odpověď: Kish Island je známý pro své nádherné pláže. Mezi nejpopulárnější patří pláže Marjan, Maryam, a Kariz.

4. Jaké jsou nejlepší aktivity na Kish Island?
Odpověď: Kish Island nabízí širokou škálu aktivit. Patří sem potápění, surfování, jízda na kajaku, golf, nákupy v daňovém ráji a procházka po staré vesnici Harireh.

5. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Kish Island?
Odpověď: Nejlepší čas na návštěvu Kish Island je od listopadu do dubna, kdy jsou teploty příjemné a vyhýbáte se horkým letním měsícům.

6. Co si vzít s sebou na Kish Island?
Odpověď: Doporučuje se vzít si plavecké oblečení, opalovací krém, lehké oblečení, šátek pro návštěvu náboženských míst a pohodlnou obuv pro prohlídku ostrova.

7. Můžete nám doporučit nějaké hotely na Kish Island?
Odpověď: Na Kish Island je mnoho luxusních hotelů a resortů. Mezi nejoblíbenější patří Dariush Grand Hotel, Aseman Hotel a Parmis Hotel.

8. Můžu na Kish Island využívat kreditní karty?
Odpověď: Ano, většina hotelů, restaurací a obchodů na Kish Island přijímá kreditní karty. Nicméně je vždy dobré mít s sebou dostatek hotovosti, zvláště pokud navštívíte menší obchody nebo trhy.

9. Jaké jsou nejdůležitější památky na Kish Island?
Odpověď: Mezi nejdůležitější památky na Kish Island patří podmořský svět Kish, nákupní centrum Dolphin Park, kamenná brána Kariz a stará vesnice Harireh.

10. Jak je to s alkoholem na Kish Island?
Odpověď: Írán je islámskou zemí a alkohol je zde zakázán. Na Kish Island jsou však k dispozici některé hotely a restaurace, které mají povolení na poskytování alkoholu pouze turistům.


Ubytování Írán Kish Island


Kish Island, někdy také nazýván Kish, je oblíbenou turistickou destinací nacházející se na jihozápadě Íránu, v Perském zálivu. Ostrov, který patří k Hormozgánu, je známý svou bohatou historií, krásnými plážemi a moderními hotelovými zařízeními.

Obyvatelé Kish Island jsou pohostinní a milí, což činí dovolenou na tomto ostrově nezapomenutelnou. Každý rok přijíždí na Kish tisíce turistů, aby si užili krásné pláže, přírodní rezervace a různé rekreační aktivity.

Kish Island je domovem mnoha luxusních hotelů a resortů, které nabízejí širokou škálu ubytovacích možností. Můžete si vybrat mezi absolutním luxusem a moderním designem nebo se ubytovat v tradičních a autentických hotely s kulturní atmosférou.

Luxusní hotely na ostrově nabízejí prvotřídní služby a vybavení, včetně bazénů, wellness center, fitness center, restaurací a soukromých pláží. Některé z nich mají také golfové hřiště a tenisové kurty, což je ideální pro aktivní dovolenou.

Pro ty, kteří hledají autentičtější zážitek, existuje mnoho menších hotelů a penzionů, které se nacházejí v blízkosti historických památek a centra ostrova. Tyto ubytovací zařízení nabízejí jedinečnou atmosféru a příležitost poznat místní kulturu a tradice.

Když už budete na Kish Island, nezapomeňte prozkoumat tepající srdce města, kterým je obchodní centrum a přístav, kde se koncentruje většina obchodních a zábavních zařízení. Zde se nachází také tradiční bazary, kde můžete nakupovat místní suvenýry, tradiční řemesla a suvenýry.

Další atraktivitou na Kish Island jsou jeho pláže. Bílý písek a průzračná modrá voda láká turisty k odpočinku a koupání. Pláže jsou dobře udržované a nabízejí čisté toalety, sprchy a jídelní zařízení, kde si můžete vychutnat čerstvé mořské plody.

Pokud máte rádi vodní aktivity, můžete se na ostrově věnovat potápění, šnorchlování, windsurfingu, jachtingu, rybaření a mnoho dalšího. Kish Island je známý svými korálovými útesy a bohatým podmořským životem.

Hlavní letiště je dostupné pro mezinárodní turisty, což z Kish Island činí oblíbenou cílovou destinaci pro odpočinkovou dovolenou. Pokud se rozhodnete Kish Island navštívit, připravte se na nezapomenutelný zážitek plný krásy, relaxace a místní pohostinnosti.


Počasí Írán Kish Island


Kish Island je ostrov nacházející se v Perském zálivu v Íránu. Může se pochlubit nádhernými plážemi, luxusními rezorty a teplým a slunečným počasím po většinu roku. Toto exotické místo je oblíbenou destinací jak pro turisty z celého Íránu, tak i ze zahraničí.

Na Kish Island panuje převážně horké pouštní klima s vysokými teplotami a nízkou vlhkostí. Teploty se zde mohou pohybovat od 25 °C v zimě až do 45 °C v létě. Nejteplejší období nastává od června do září, kdy můžete očekávat tropické horko. Proto je doporučeno přijet na ostrov během zimy nebo jara, kdy je teple, ale ne tak extrémně horko.

Jednou z nejvýraznějších vlastností počasí na Kish Island je minimální srážkové úhrny. Ostrov zřídka zažívá déšť a průměrný roční úhrn srážek je kolem 100 milimetrů. To znamená, že téměř všechny dny v roce jsou slunečné a suché. K tomu se přidružuje nízká vlhkost vzduchu, což způsobuje, že se teploty při extrémně horkém počasí mohou zdát ještě vyšší.

V zimních měsících se teploty na ostrově pohybují kolem 25 °C, což je ideální pro ty, kteří rádi uniknou chladu a sněhu. V tomto období se dá na pláži relaxovat a užívat si slunečního svitu. Vzhledem k tomu, že hlavní turistická sezóna začíná v listopadu a končí v březnu, můžete se těšit na klidnější prostředí a méně lidí.

Hlavním zdrojem obživy ostrova je turistický ruch. Během turistické sezóny se na Kish Island sjíždí návštěvníci z celého světa, kteří sem přijíždějí, aby si užili nádherných pláží, potápění a další vodní aktivity. Díky přímořskému umístění a teplému počasí je ostrov ideálním místem pro milovníky vodních sportů.

Není pochyb o tom, že Kish Island je unikátním koutem na Zemi s ohledem na své slunečné a teplé počasí po většinu roku. Turisté sem přijíždějí, aby si užili krásné pláže, nepřeberné množství vodních aktivit a příjemného podnebí. Pokud hledáte destinaci, kde se můžete vyhnout chladu a užít si sluneční svit, pak je Kish Island to pravé místo, kam byste se měli vydat.


Dovolená Írán Kish Island


Írán je země s bohatou historií a kulturou, která nabízí mnoho zajímavých turistických atrakcí. Jednou z nejpopulárnějších dovolenkových destinací pro turisty je Kish Island. Tato malá ostrovní oáza se nachází v Perském zálivu a je oblíbená pro svou krásnou přírodu, slunečné pláže a fascinující historii.

Když se řekne Kish Island, většina lidí si představí bílé pláže a čirou tyrkysovou vodu. Na ostrově se nachází mnoho pláží, které lákají turisty z celého světa. Jednou z nejoblíbenějších je Marjan Beach, která je známá svou palmovou alejí a teplým mořem. Další z populárních pláží je Ladies Beach, která je vyhrazena výhradně pro ženy. Turisté si zde mohou užívat klidu a pohody bez rušivého mužského očního kontaktu.

Vedle pláží nabízí Kish Island také mnoho dalších atrakcí. Ostrov je bohatý na historické památky a muzea. Mezi nejznámější patří Muzeum Perlí, které představuje historii perleťářství v oblasti. Turisté se zde dozvídají o procesu těžby perel a mají možnost prohlédnout si vzácné exempláře perlí.

Kish Island je také pověřena kulturním dědictvím. Na ostrově se nachází několik starověkých pevností a staveb. Například Kariz Underground City, které bylo postaveno v 3. století před naším letopočtem a sloužilo jako zásobárna vody. Turisté se zde mohou projít podzemními tunely a obdivovat jejich architekturu.

Kish Island je také rájem pro nákupy. Na ostrově se nachází mnoho moderních nákupních center, kde si turisté mohou koupit suvenýry, módní oblečení a místní speciality. Duty-free zóna na ostrově je také oblíbená mezi turisty, protože zde lze nakupovat bez cla a daní.

Pro ty, kteří mají rádi sport, nabízí Kish Island širokou škálu aktivit. Turisté si zde mohou zapůjčit vodní skútry, jet-sky nebo se věnovat potápění. Ostrov je také domovem mezinárodně uznávaného golfového hřiště.

Pokud hledáte exotickou dovolenou plnou slunečního svitu, krásné přírody a fascinující historie, pak je Kish Island v Íránu tím pravým místem. Ostrůvek v Perském zálivu nabízí ideální kombinaci relaxace, dobrodružství a kultury. Nechte se okouzlit krásami tohoto malého ráje na zemi.


Letenka Írán Kish Island


Letecké spojení mezi Íránem a Kish Island má dlouhou historii a je velmi populární mezi turisty i místními obyvateli. Tato malebná ostrovní destinace je jedním z nejnavštěvovanějších míst v Perském zálivu díky svým krásným plážím, luxusním hotely a atraktivním turistickým atrakcím.

Lety do Kish Island obvykle odstartují z hlavního mezinárodního letiště v Teheránu, Íránu. Existuje několik leteckých společností, které nabízejí tuto trasu, a to zahrnuje jak národní letecké dopravce, tak také některé zahraniční aerolinky. Díky této široké nabídce jsou letenky do Kish Island poměrně dostupné a můžete si vybrat z různých možností v závislosti na svých preferencích a rozpočtu.

Cesta z Teheránu do Kish Island trvá přibližně jednu a půl hodiny a poskytuje turistům úchvatný výhled na Perský záliv při přistávání na ostrově. Po příletu na letiště v Kish Island jsou cestujícím k dispozici různé možnosti přepravy do svého ubytování. Mnoho hotelů poskytuje bezplatný transfer z letiště, nebo si můžete rezervovat soukromý přepravní prostředek, jako je taxi či pronájem auta.

Kish Island je známá svými písečnými plážemi, které jsou oblíbené nejen mezi turisty, ale i mezi místními obyvateli. Návštěvníci ostrova si zde mohou užít slunečního koupání, potápění, šnorchlování a různé vodní aktivity. Kish Island nabízí také velké množství tradičních trhů, moderních obchodních center, luxusních hotelů a místních restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční perskou kuchyni.

Několik z hlavních turistických atrakcí na ostrově Kish City zahrnuje například Underground City Kariz, což je historický podzemní systém, který byl vybudován již v minulých staletích pro získávání sladké vody. Další atrakcí na ostrově je také Dolphin Park, kde můžete sledovat představení delfínů a zajímavosti o mořských živočiších.

Letenky do Kish Island jsou ideální volbou pro dovolenou nebo krátký výlet, a to jak pro jednotlivce, tak pro rodiny či skupiny. Ostrov je dobře připravený na příjem turistů a nabízí širokou škálu aktivit a atrakcí. Kish Island je také oblíbenou destinací pro konání mezinárodních konferencí a podnikatelských setkání.

Vzhledem k rostoucímu zájmu o Kish Island se očekává, že počet leteckých spojení a nabídek letenek do této destinace bude nadále růst. To umožní turistům snadnější přístup k této malebné ostrovní destinaci a zároveň pomůže rozvoji turistického průmyslu v této oblasti.


Největší internetový výběr letů

Velké množství spokojených klientů

Zajištění nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety po celém světě

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Vyhledat letenky