Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Grenada Concord Waterfalls

Ubytování Grenada Concord Waterfalls


Grenada je karibský ostrov, který nabízí svým návštěvníkům krásné pláže, přátelskou atmosféru a úchvatnou přírodu. Jednou z nejkrásnějších přírodních památek na ostrově jsou vodopády Concord Waterfalls.

Concord Waterfalls se nacházejí v západní části ostrova Grenada a jsou tvořeny třemi vodopády. Každý z nich má svůj vlastní charakter a krásu. Největší z nich má výšku 18 metrů a je obklopen bujnou vegetací, což vytváří nádhernou kulisu. Druhý vodopád je menší, ale nabízí nádhernou prostředí pro koupání. Třetí vodopád je nejmenší, ale nabízí úchvatný výhled na údolí a okolní hory.

Pokud hledáte přírodní krásy a plavání v podobě vodopádů, pak ubytování v Concord Waterfalls je pro vás ideální volbou. Existuje několik možností ubytování, které vám umožní být téměř v blízkosti vodopádů.

Jedna z možností ubytování v Grenadě je Rich View Guesthouse. Toto ubytování je vzdáleno pouze 15 minut jízdy od vodopádů a nabízí komfortní pokoje a apartmány. Můžete si vybrat mezi dvoulůžkovými, třílůžkovými a čtyřlůžkovými pokoji s vlastní koupelnou. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV a bezplatným Wi-Fi připojením. Rich View Guesthouse má také výbornou restauraci, kde si můžete vychutnat grenadskou kuchyni.

Další možností ubytování je Sea Breeze Lodge. Toto ubytování se nachází přímo u pláže a nabízí krásný výhled na Karibské moře. Domácí majitelka je velmi milá a ochotná a připraví pro vás lahodné snídaně. Pokoje jsou prostorné a vkusně zařízené a mají všechny potřebné vybavení.

V oblasti vodopádů se také nachází hotel Mount Edgecombe Plantation. Tento hotel se nachází v západní části ostrova a nabízí úchvatný výhled na moře a okolní hory. Hotel má přátelský personál a velmi pohodlné pokoje. Hotelová restaurace nabízí výbornou grenadskou kuchyni.

Všechna tyto ubytování jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí strávit nějaký čas u vodopádů Concord Waterfalls. Okolní příroda je nádherná a nabízí spoustu možností pro turisty. Ostrov Grenada je zkrátka perfektním místem k odpočinku a prozkoumání nových míst.


Dovolená Grenada Concord Waterfalls


Grenada je karibský ostrov, který se nachází v Malých Antilách. Je to krásné a populární místo pro dovolenou, které nabízí bohatou kulturu, úžasné pláže a spoustu příležitostí k aktivnímu odpočinku. Mezi nejkrásnější místa, která byste měli na Grenadě navštívit, patří také Concord Waterfalls.

Concord Waterfalls jsou souborem tří vodopádů na jihu Grenady. Tyto vodopády jsou přístupné popevněné cestou, která začíná v obci Concord, kousek od St. Georgeova. Cesta vede skrz džungli, rovnoběžně s potůčkem, a nabízí neuvěřitelné výhledy na okolní krajinu.

Prvním z vodopádů je Upper Concord Waterfall. Tento vodopád se nachází asi půl hodiny chůze od začátku cesty a je největší z celého trojice. Voda padá z výšky 18 metrů do mělkého bazénu pod ním. Bazén je překrásně modrý, takže se rozhodně vyplatí do něj skočit a osvěžit se.

Druhým vodopádem je Middle Concord Waterfall. Tento vodopád je menší než Upper Concord, ale je stále nádherný. K tomuto vodopádu se dostanete po chvíli chůze od Upper Concord Waterfall. Middle Concord Waterfall má také bazén, který je však hlouběji než u prvního vodopádu, což je výhodné pokud si chcete dopřát pár skoků do vody.

Poslední ze vodopádů je Lower Concord Waterfall. Tento vodopád je nejbližší k cestě a je zároveň nejmenší z celého trojice. I tak je však stále krásný a stojí za to ho navštívit.

Závěrem je nutné zmínit, že pro návštěvu Concord Waterfalls je nutné mít dobré boty, protože cesta místy není vůbec snadná a klouže. Rovněž nezapomínejte na opalovací krém a vodu, protože v tropickém klimatu může být velmi hodně horko. Navštívit tuto lokalitu je však určitě jedinečný zážitek, který si užijí všichni milovníci přírody.


Letenka Grenada Concord Waterfalls


Grenada, karibský ostrov plný přírodních krás a poklidných pláží, je domovem několika spektakulárních vodopádů. Jedním z nejznámějších a zároveň nejkrásnějších je Concord Waterfalls.

Concord Waterfalls se nachází v západní části ostrova Grenada nedaleko obce Concord. Postupně se skládá ze tří vodopádů: McGills, cestovně Lonely planet nejčastěji doporučovaný a nejsnáze dostupný vodopád, Concord a Au Coin. Každý z těchto vodopádů má své vlastní kouzlo a nabízí jedinečný zážitek pro návštěvníky.

McGills Waterfall je prvním vodopádem, kterého se návštěvníci obvykle dočkají. Je největším ze tří vodopádů a nabízí impozantní pohled na kaskádovité proudění vody. Pro ty, kteří jsou dobrodružnější povahy, je možné se vydat na malý trek až k horní části vodopádu. Zde je možné se osvěžit ve vodě nebo se pokochat krásným výhledem na okolní krajinu.

Další na řadě je Concord Waterfall, který je dostupný po strmé pěšině přes hustý deštný prales. Je obklopen bujnou vegetací a poskytuje úžasnou možnost pro dobrodružné procházky a objevování okolní přírody. Příjemné osvěžení v jezírku pod vodopádem je ideální odměnou za náročný trek.

Posledním vodopádem je Au Coin Waterfall, nejodlehlejší z trojice. Pro návštěvníky, kteří se rozhodnou vydat na cestu k tomuto vodopádu, je odměnou prozkoumání úplného soukromí a klidu. Atmosféra u tohoto vodopádu je velmi intimní a v kombinaci s poklidným okolím je pro mnoho lidí oblíbeným místem pro meditaci či relaxaci.

Návštěva Concord Waterfalls je jako cesta do skrytého ráje v obklopení divoké přírody. Každý z vodopádů nabízí jedinečný a nezapomenutelný zážitek. Příroda na ostrově Grenada je bohatá a neuvěřitelně fascinující, a návštěva těchto vodopádů je skvělým způsobem, jak ji poznat a ocenit.

Pokud plánujete návštěvu ostrova Grenada, Concord Waterfalls by měly být povinnou zastávkou na vašem seznamu. Přírodní krása těchto vodopádů je prostě ohromující a nabízí unikátní zážitek, který si návštěvníci budou pamatovat po celý život. Nezapomeňte zabalit do batohu plavky, protože chladivá voda v jezírku pod vodopádem je něco, co si rozhodně nenecháte ujít.


Nejčastější dotazy a odpovědi Grenada Concord Waterfalls


Zde jsou nejčastější dotazy a odpovědi ohledně vodopádů Grenada Concord Waterfalls:

1. Jak se dostanu k vodopádům Grenada Concord Waterfalls?

Abyste se dostali k vodopádům Concord Waterfalls, musíte nejprve dojet do oblasti St. John, Grenada. Poté můžete buď sestoupit do údolí a projít lesními stezkami nebo se vydat na vodopády konkrétními cestami. Doporučuje se, abyste si před návštěvou vodopádů vyzvedli místní průvodce.

2. Mohu plavat v jezírkách pod vodopády?

Ano, můžete. Jezírka v podoblasti Concord Waterfalls jsou mělká a čistá, což umožňuje návštěvníkům koupání a relaxaci v jejich chladné vodě.

3. Je nutná rezervace pro návštěvu vodopádů?

Rezervace není nutná. Vodopády Concord Waterfalls jsou volně přístupné a návštěvníci jsou vítáni v jakoukoli denní dobu. Doporučuje se zůstat v místě po západu slunce.

4. Existuje v oblasti nějaké ubytování?

Ano, existuje několik ubytovacích zařízení v oblasti Concord Waterfalls. Tyto hotely a apartmány nabízejí komfortní pokoje a v některých případech také snídaně zdarma.

5. Je možné si pronajmout průvodce?

Ano, v oblasti Concord Waterfalls je možné si pronajmout průvodce. Těmto místním průvodcům můžete zaplatit a oni vám poskytnou informace o historii, geologii a biologii oblasti, stejně jako vám mohou ukázat skryté krásy, které byste sami nemuseli najít.


Počasí Grenada Concord Waterfalls


Grenada, známá jako "Ostrovy koření", se nachází v Karibiku a je obklopena břehy neuvěřitelně azurového moře. Tuto krásnou zemi můžete objevovat nejen z pohledu pláží s jemným pískem, ale také z pohledu vodopádů a okolní přírody.

V tomto článku se budeme zabývat Grenada Concord Waterfalls – třemi vodopády, které se nacházejí v tropickém lese na ostrově Grenada. Tyto vodopády jsou tvořeny útesy, které klesají do přirozeného bazénu, v němž mohou návštěvníci plavat a užívat si krásné vody.

Když přijdete ke Grenada Concord Waterfalls, můžete si vychutnat neuvěřitelný pohled na místní vegetaci, včetně palmových stromů a exotických květin, stejně jako na omamnou vůni koření, kterou Grenada představuje.

Co se týče počasí, Grenada má tropické podnebí, což znamená, že zdejší teploty jsou vysoké po celý rok, s minimálními výkyvy. Průměrná teplota se pohybuje kolem 28 stupňů Celsia během dne a kolem 24 stupňů Celsia v noci, a to po celý rok.

S ohledem na zeměpisnou polohu Grenady a blízkost k rovníku, jsou srážky na ostrově poměrně vysoké, přičemž jsou rozloženy po celý rok a vyskytují se převážně v podobě krátkých, ale intenzivních lijáků. Nejvyšší míra srážek se vyskytuje v období od července do listopadu a během tohoto období může být turistická sezóna přerušena krátkodobými přestávkami kvůli dešti. Nicméně i během mokrého období můžete v Grenadě zažít krásné dny plné slunce a tepla.

Celkově lze říci, že i když v tropických obdobích bude pravděpodobně déle trvat, než se do Grenada Concord Waterfalls dostanete kvůli dešti, krásným vodopádům a přírodě tato země nabízí návštěvníkům stejně úžasné zážitky jakékoliv době roku.


Největší internetový výběr letů

Velké množství spokojených klientů

Zajištění nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety po celém světě

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Vyhledat letenky