Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Egypt Hurghada Sahl Hasheesh

Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


1. Jak se dostat z letiště do Sahl Hasheesh?
Odpověď: Nejběžnější způsob je využít taxislužby, kterou lze objednat předem nebo najmout přímo na letišti. Je také možné využít hromadnou dopravu nebo pronajmout si auto.

2. Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Egypta Hurghada Sahl Hasheesh?
Odpověď: Nejlepší doba pro návštěvu je od října do května, kdy jsou teploty mírnější a slunečné dny jsou obvykle bezchmurné. V létě může být velmi horko.

3. Jaké jsou hlavní atrakce v Sahl Hasheesh?
Odpověď: Mezi hlavní atrakce v Sahl Hasheesh patří krásné pláže, potápění a šnorchlování v Koralovém útesu, golfové hřiště, lázně a wellness centra, vodní sporty a projížďky lodí.

4. Jaké jsou možnosti ubytování v Sahl Hasheesh?
Odpověď: V Sahl Hasheesh jsou k dispozici různé typy ubytování, včetně luxusních resortů, hotelů a apartmánů. Mnoho z nich nabízí střediska s bazény, plážemi a různými vnitřními i venkovními aktivitami.

5. Kdy je nejlepší rezervovat ubytování v Sahl Hasheesh?
Odpověď: Je doporučeno rezervovat ubytování v Sahl Hasheesh předem, zejména pokud plánujete návštěvu v hlavní turistické sezóně. Rezervace předem vám umožní získat lepší ceny a mít větší výběr ubytování.

6. Jsou v Sahl Hasheesh bezpečnostní opatření?
Odpověď: Egypt Hurghada Sahl Hasheesh implementuje bezpečnostní opatření pro ochranu turistů. Měli byste vždy sledovat varování a upozornění vydávaná místními úřady a dodržovat obecná bezpečnostní pravidla, jako je například uchovávání cenných věcí v bezpečnosti.


Dovolená Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


Egypt je pro mnohé turisty oblíbenou destinací pro dovolenou, a to zejména díky nádherným plážím a historickým památkám. Hlavním městem Egypta je Káhira, ale turisty v posledních letech lákají zejména oblíbená letoviska nalezená kolem Rudého moře. Jedno z nejatraktivnějších letovisek je bezesporu Hurghada s nedalekou oblastí Sahl Hasheesh.

Hurghada se rozkládá na pobřeží Rudého moře a nabízí návštěvníkům báječnou příležitost ke koupání v krásně průzračné vodě, když teplota moře dosahuje až 28 stupňů Celsia. Navíc návštěvníci mohou snorchlovat a potápět se, protože korálové útesy v této oblasti jsou jedny z nejkrásnějších na světě.

Hurghada je také vynikajícím místem pro turisty, kteří hledají osvěžení po letním horku. Nejen, že se nachází přímo u moře, ale můžete si zde zahrát golf na nejkrásnějších hřištích v Egyptě.

Sahl Hasheesh, které se nachází pouhých 18 km od centra Hurghady, je úchvatné rezortní město, které začíná být velmi populární mezi turisty, kteří hledají komfort a relaxaci během své dovolené. Sahl Hasheesh nabízí kromě mnoha luxusních hotelů také možnosti sportovních aktivit, jako například tenis a golf či projížďky na koních a kamelech.

V Sahl Hasheesh můžete objevovat nádherné zahrady a mnoho památek připomínajících minulost starověkého Egypta. Turisté v této oblasti navštěvují také světoznámé muzeum na téma Starověký Egypt. Sahl Hasheesh je také ideální výchozí bod pro návštěvu poblíž se nacházejících letovisek Port Ghalib a El Gouna.

V Hurghadě a Sahl Hasheesh můžete také ochutnat neuvěřitelně chutné egyptské jídlo, jako jsou kari a šašliky, stejně jako další druhy jídel z celého světa. Na každém kroku je plno restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat kávu a tradiční arabské sladkosti.

V blízkosti Hurghady a Sahl Hasheesh je mnoho přírodních divů a starobylých památek, jako jsou starověké chrámy a pyramidy, což vše činí toto místo nezbytnou zastávku pro každého turistu hledajícího kombinaci moře, historie a kultury.

Tak pokud hledáte skvělé místo pro odpočinek a relaxaci, Hurghada a Sahl Hasheesh jsou určitě ideálními cíli pro Vaši další dovolenou.


Letenka Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


Pokud hledáte letenku do exotického ráje, Egypt je jedním z prvních míst, které vás napadnou. A pokud toužíte po klidném pobytu bez davů turistů, oblast Hurghada Sahl Hasheesh by mohla být ideální volbou.

Hurghada Sahl Hasheesh se nachází na východním pobřeží Egypta, asi 30 km jižně od Hurghady. Tento krásný letovisko je ideální pro ty, kteří hledají klid a pohodu v poklidných plážových prostředích. Stejně jako mnoho dalších oblastí v Egyptě, Hurghada Sahl Hasheesh bývala malou rybářskou vesnicí, která se v posledních letech stala velice oblíbeným turistickým cílem.

Obzvláště pro ty, kteří cestují s rodinou nebo hledají pobyt pro páry, je tato oblast ideální. Více než 20 km bílých pláží, divoký korálový svět a mnoho pěkných středisek nabízejí vše, co potřebujete pro dokonalou dovolenou. Existuje také mnoho možností pro různé plážové aktivity, jako například potápění, windsurfing nebo wakeboarding.

Pokud hledáte i nějaký kulturní zážitek, můžete navštívit některé z místních historických památek. Například starověké město Luxor nebo chrám Karnak, který se nachází ve městě Edfu.

Cena letenek do Hurghady se samozřejmě může lišit v závislosti na sezóně, způsobu rezervace a dalších faktorech. Obecně jsou letenky do Egypta poměrně dostupné, zejména pokud se rozhodnete pro rezervaci s předstihem. Při hledání nejlepších nabídek můžete využít srovnávače letenek a pozorně sledovat nabídky od různých leteckých společností.

Celkově řečeno, pokud hledáte klidné pláže, bílé písky a jedno z nejkrásnějších útesů ve světě, pak je Hurghada Sahl Hasheesh místo, které by vás nemělo zklamat. Takže si zarezervujte letenku do Egypta a užijte si dokonalou dovolenou na pláži.


Ubytování Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


Egypt je jednou z nejpopulárnějších turistických destinací na světě a jeho oblíbené letovisko Hurghada láká ročně tisíce návštěvníků. Mezi nejprestižnější a nejluxusnější části Hurghady patří Sahl Hasheesh, který nabízí exkluzivní ubytování a jedinečné zážitky.

Sahl Hasheesh se nachází na pobřeží Rudého moře, pouhých 20 km jihozápadně od hlavního města Hurghady. Toto půvabné letovisko je známé pro své krásné pláže s bílým pískem a tyrkysovou vodou, které přivítají návštěvníky s nádhernými panoramaty a klidnou atmosférou.

V Sahl Hasheesh je k dispozici široká škála luxusních ubytovacích zařízení. Mnoho hotelů a letovisek nabízí prvotřídní služby a moderní vybavení. Hosté se mohou těšit na prostorné pokoje, soukromé bazény, výhledy na moře a soukromé pláže. Mnoho hotelů má také wellness centra, bazény a restaurace, které nabízejí zážitkové gastronomické zážitky.

Kromě toho mohou turisté v Sahl Hasheesh využít širokou škálu aktivit. Nejoblíbenější je potápění a šnorchlování, protože Rákosové moře je domovem bohatého a pestrého podmořského života. Potápěči se mohou těšit na průzračnou vodu, korálové útesy a pestrost ryb a podmořských živočichů.

Příznivci golfového sportu se také nebudou nudit, protože Sahl Hasheesh je domovem několika mezinárodních golfových hřišť. Tato půvabná lokalita nabízí úchvatné výhledy na moře a nedotčenou přírodu.

Pro ty, kteří hledají adrenalinová dobrodružství, je tu možnost projížďky na čtyřkolkách po poušti nebo jízdy na velbloudech. Tato aktivita je oblíbená u turistů, kteří se chtějí seznámit s místní kulturou a životem v poušti.

Sahl Hasheesh je také vhodné místo pro ty, kteří hledají klid a odpočinek. Pláže jsou čisté, tiché a nedotčené masovou turistikou, což je ideální pro ty, kteří chtějí uniknout každodennímu shonu a stresu.

Pokud se návštěvníci rozhodnou opustit oázu luxusu v Sahl Hasheesh, mohou se vydat do blízkého města Hurghada, kde najdou živější atmosféru, tradiční bazary a bohatý noční život. Zde si mohou užít tradiční egyptskou kuchyni, nákupy suvenýrů a procházky po malebném přístavním městě.

Sahl Hasheesh je skvělým místem pro ty, kteří hledají luxusní a klidnou dovolenou v Egyptě. To je oáza klidu a pohody, která nabízí nádherné pláže, bohatou podmořskou faunu a prvotřídní ubytování. Ať už se turisté rozhodnou pro relaxaci na pláži, dobrodružný vodní sport nebo objevování okolní pouště, Sahl Hasheesh je ideálním místem pro ty, kteří hledají to nejlepší z Egypta.


Počasí Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


Egypt je země, která láká miliony turistů každoročně kvůli svému bohatému kulturnímu dědictví, ale také kvůli svému slunečnému a teplému klimatu. Hurghada a Sahl Hasheesh jsou dvě oblíbené letoviska na pobřeží Rudého moře, které nabízejí krásné pláže, fantastický svět pod vodou a příjemné počasí po celý rok.

V Hurghadě a Sahl Hasheesh je počasí velmi příznivé a většinou slunečné. Průměrná teplota se pohybuje mezi 21 a 34 stupni Celsia. V letních měsících červenci a srpnu mohou být teploty vyšší, ale díky přítomnosti větru jsou poměrně snesitelné. Na druhé straně v zimě, kdy jsou teploty na severu Evropy pod nulou, je v Hurghadě a Sahl Hasheesh stále teplé s průměrnou teplotou kolem 20 stupňů Celsia.

Přestože jsou dny velmi slunečné a teplé, noci mohou být mnohem chladnější. Proto je důležité si s sebou vzít vhodné oblečení pro případ, že budete potřebovat něco na sebe. Pokud se chystáte na vodní aktivity jako potápění nebo šnorchlování, nezapomeňte si vzít dostatečné množství opalovacího krému, abyste se ochránili před slunečním zářením.

V Hurghadě a Sahl Hasheesh se vyskytuje velmi málo srážek. V průměru spadne méně než 2 centimetry srážek za rok, což znamená že budete moci plně využít slunečného a teplého počasí. V období od května do října je vlhkost vzduchu vyšší, ale většina lidí ji stále považuje za velmi příjemnou.

V neposlední řadě, období od ledna do března je nejlepší pro potápění a šnorchlování. V této době je viditelnost pod hladinou nejlepší díky nízkému zákalu vody. Navíc, teplota vody je velmi příjemná a pohybuje se okolo 25 stupňů Celsia.

Celkově, Hurghada a Sahl Hasheesh nabízejí velmi příznivé počasí pro návštěvníky celý rok. Při plánování cesty si ale přesto zkontrolujte místní předpověď počasí, abyste se ujistili, že si vyberete nejlepší možný čas pro vaši dovolenou.


Největší internetový výběr letů

Velké množství spokojených klientů

Zajištění nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety po celém světě

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Vyhledat letenky