Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Dominikánská republika Playa Grande Golf Course

Počasí Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Dominikánská republika je známá svým nádherným počasím, krásnými plážemi a bohatou přírodou. Jednou z nejlepších destinací v této oblasti je Playa Grande Golf Course, kterého si návštěvníci mohou vychutnat nejenom kvůli svému nádhernému prostředí, ale také kvůli skvělému počasí.

Playa Grande Golf Course se nachází na severním pobřeží Dominikánské republiky, poblíž města Río San Juan. Tento golfový hřiště je jedním z největších a nejluxusnějších v celé Karibiku. Je postaven na útesu nad krásnou pláží, a nabízí nádherný výhled na moře. Hřiště je 18 jamkové, a bylo navrženo slavným golfovým architektem Robertem Trentem Jonesem.

Co se týče počasí, Dominikánská republika je tropickou destinací, což znamená, že má teplé počasí po celý rok. Průměrné teploty se pohybují kolem 28 stupňů Celsia, a proto je ideální místo pro milovníky golfové hry. Většina dní je slunečných, takže můžete očekávat jasné oblohy a mnoho slunečního svitu. Je však důležité si uvědomit, že v období od července do září je déšť častější.

Díky této šťastné kombinaci skvělého počasí a nádherného prostředí Playa Grande Golf Course je oblíbenou destinací pro golfisty z celého světa. Hráči zde mohou si užívat hru na profesionálně udržovaných jamkách, které nabízejí různé obtíže pro hráče různých úrovní. Kromě toho se mohou těšit na možnost hrát golfovou hru s výhledem na nekonečné modré moře a bílé pláže, což je zážitek sám o sobě.

Playa Grande Golf Course není pouze golfovým hřištěm, ale také nabízí různé služby a vybavení pro návštěvníky. K dispozici je luxusní klubovna s restaurací, bazénem a golfovým obchodem, kde si můžete zakoupit nezbytné vybavení. Pro začátečníky je zde také možnost individuálních lekcí golfové hry od profesionálních trenérů.

Pokud plánujete navštívit Dominikánskou republiku a hledáte skvělé golfové hřiště s úžasným počasím, Playa Grande Golf Course je skvělou volbou. S jeho impozantním prostředím a příjemným tropickým počasím, si užijete nezapomenutelnou golfovou hru a jedinečnou dovolenou v Karibiku.


Dovolená Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Dominikánská republika je exotická země plná nádherných pláží a sportovních rekreačních aktivit pro turisty z celého světa. Jedním z nejoblíbenějších cílů pro milovníky golfu je Golf Course Playa Grande, který se nachází na severovýchodě ostrova ve městě Rio San Juan.

Tento parkový golfový resort je rozložen na ploše přes 220 hektarů a nabízí 18ti jamek. Jeho tvůrce, legendární Robert Trent Jones Sr., tento golfový areál navrhl jako jeden z nejtěžších hřišť na světě. Délka hřiště má celkovou délku 7 090 yardů, což jej činí jedním z nejdelších hřišť v Karibiku.

Hráči na Golf Course Playa Grande mohou vychutnat nádherné scenérie, horské pejsaže, tropické houští a nádherné výhledy na Karibské moře. Samotné hřiště má vysoký nárok na dokonalou techniku, ale také nabízí dostatek volnosti, aby si hráči mohli užívat zábavy z golfu.

V blízkosti hřiště jsou k dispozici i luxusní ubytovací možnosti a rodinné restaurace. Pro turisty, kteří mají rádi další rekreační aktivity, jsou poblíž k dispozici nádherné pláže, vodní sporty, šnorchlování a rybaření.

Kromě toho nabízí Playa Grande Golf Course také výukové lekce golfu s kvalifikovanými trenéry, kteří pomáhají vylepšit hráčův golf a zlepšit jeho herní dovednosti.

Výhodou pro turisty je také to, že Playa Grande Golf Course se nachází v blízkosti některých turistických atrakcí a kulturních památek Dominikánské republiky, například pláže Sosua a Cabarete nebo historického města Santo Domingo.

Celkově je Playa Grande Golf Course skvělou volbou pro golfisty, kteří hledají nový a exotický zážitek, a pro každého, kdo se chce dostat z každodenního hluku a stresu, a užít si relaxaci v tropickém prostředí s dokonalými západy slunce a větrem v palmových hájích.


Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Dotazy a odpovědi týkající se hřiště Playa Grande Golf Course v Dominikánské republice:

1. Jak se dostat na hřiště Playa Grande Golf Course?
- Playa Grande Golf Course se nachází na severu Dominikánské republiky, asi 1,5 hodiny jízdy od letiště v Puerto Plata. Nejlepší cesta je autem, ačkoli je možné také uspořádat taxíkem nebo pronajatým vozem.

2. Jaké jsou otevírací hodiny hřiště Playa Grande Golf Course?
- Hřiště Playa Grande Golf Course je otevřeno každý den od rána do večera. Přesné otevírací hodiny se mohou lišit a je nejlepší zkontaktovat předem a rezervovat si startovní časy.

3. Jaké jsou poplatky za hraní na hřišti Playa Grande Golf Course?
- Poplatky za hraní na hřišti Playa Grande Golf Course se liší podle denní doby, ve které chcete hrát, a sezóny. Nejlepší je kontaktovat hřiště přímo a informovat se o aktuálních cenách.

4. Je na hřišti Playa Grande Golf Course povolený golfový vozík?
- Ano, na hřišti Playa Grande Golf Course je povoleno používat golfové vozíky. Při rezervaci startovního času si můžete pronajmout golfový vozík nebo si ho můžete přinést s sebou.

5. Jaké jsou stravovací možnosti na hřišti Playa Grande Golf Course?
- Hřiště Playa Grande Golf Course nabízí restauraci s jídelním lístkem, který zahrnuje širokou škálu jídel a nápojů. Můžete si objednat jídlo před nebo po hře nebo si ho vzít s sebou na cestu.

6. Kdy je nejlepší doba pro hraní na hřišti Playa Grande Golf Course?
- Dominikánská republika má převážně teplé a slunečné počasí po celý rok, což umožňuje hraní golfe téměř po celý rok. Nejlepší doba pro hraní na hřišti Playa Grande Golf Course je během sušších měsíců od prosince do dubna, kdy je počasí méně vlhké a teploty jsou mírnější.


Letenka Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Playa Grande Golf Course - Ráj pro golfovou srdce v Dominikánské republice

Dominikánská republika je známá svými bílými plážemi, tyrkysovými vodami a luxusními letovisky. Ale pro golfisty po celém světě je to také země, která je domovem některých nejlepších golfových hřišť na Karibiku. Jedno z těchto úžasných míst je Playa Grande Golf Course.

Playa Grande Golf Course se nachází na severu ostrova, v krásném přímořském městečku Rio San Juan. Toto hřiště je obklopeno úchvatným přírodním prostředím, které se skládá z panenské pláže, útesů a tropického lesa. Je navrženo tak, aby hráčům poskytlo nezapomenutelný zážitek při hře a zároveň zachovalo přírodní krásy tohoto regionu.

Hřiště, které vzniklo pod taktovkou světově proslulého architekta Roberta Trent Jonese, láká golfisty z celého světa. Má 18 jamek a je považováno za jedno z nejtěžších na Karibiku. Během hry hráči čelí různým výzvám, jako jsou vysoké větry, překážky a náročné greenu. Ale zároveň mají příležitost obdivovat panoramatický výhled na oceán z téměř každého místa na hřišti.

Playa Grande Golf Course je známé svou jedinečnou kombinací kopcovitého terénu a mořských útesů. Hráči zde mají tedy možnost zažít nejen vzrušení ze hry golfu, ale také překrásnou přírodu. Tento harmonický mix přírodních prvků poskytuje hráčům příležitost prozařít své dovednosti na oblouku hřiště a zároveň se těšit z fantastického pohledu na azurovou oblohu a tyrkysové moře.

Kromě skvělého designu nabízí Playa Grande Golf Course také prvotřídní vybavení a služby. Má moderní klubový dům s kompletním obchodem se sportovními potřebami a restaurací. Golfisté zde mohou relaxovat po náročném dni na hřišti a těšit se z vysoce kvalitního občerstvení.

Pokud si přejete strávit dovolenou na Dominikánské republice a jste věrnými fanoušky golfu, neměli byste si nechat ujít příležitost zahrát si na Playa Grande Golf Course. Budete ohromeni jeho krásou, výzvami a exkluzivní atmosférou. A i když jste začátečníkem, můžete si najmout golfového instruktora, který vás provede hrou a pomůže vám zdokonalit vaše dovednosti.

Playa Grande Golf Course je zkrátka nezapomenutelným místem pro každého golfistu. Přijďte a zažijte tento rajský kousek na Dominikánské republice. Vaše golfová dobrodružství na tomto úchvatném hřišti vás nezklame.


Ubytování Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Dominikánská republika je pro mnoho cestovatelů jedním z nejoblíbenějších míst pro dovolenou v Karibiku. A jste-li milovníkem golfu, nemůžete si nechat ujít pobyt na Playa Grande Golf Course v severovýchodní části Dominikánské republiky. Tento nádherný 18-ti jamkový golf course nabízí nádherný pohled na nekonečné modré Karibikské moře a čistě bílé pláže.

Ale co ubytování? Máte na výběr několik možností ubytování přímo na místě. Můžete si zarezervovat pokoje v luksusním The Amanera Resort nebo Island House, nebo si pronajmout jednu z plážových vil. Tyto ubytovací možnosti nabízejí luxusní a soukromé přístřešky pro vaši dovolenou s výhledem na hory a pláž.

The Amanera Resort, který je součástí skupiny Aman Resorts, je jedním z nejluxusnějších resortů na Playa Grande Golf Course. Tento resort se nachází na vrcholu útesů s výhledem na pláže a hory. Nabízí 25 luxusních vil s terasami, soukromými bazény, obývacími místnostmi a velkými ložnicemi. Součástí resortu je také restaurace, bar, bazén a centrum fitness.

Island House je další možností, kterou si můžete zvolit pro ubytování na Playa Grande Golf Course. Tento resort nabízí vilky s třemi ložnicemi, soukromými bazény a terasami s výhledem na pláž a moře. Kromě toho má Island House také bar, restauraci a bazén.

Pokud hledáte ještě větší soukromí a více prostoru, můžete si pronajmout jednu z plážových vil, které jsou k dispozici na Playa Grande Golf Course. Tyto soukromé vily nabízejí dostatek prostoru pro rodiny nebo skupiny přátel s výhledem na moře a pláže. Součástí vil jsou také kuchyně, bazény a grilovací plochy.

Ubytování na Playa Grande Golf Course je pro milovníky golfu a luxury jedním z nejlepších míst pro strávení dovolené v Dominikánské republice. S výhledem na pobřeží, bouřlivě modré moře a křišťálově čisté pláže, vás tato dovolená jistě nezklame. Můžete si zvolit různé možnosti ubytování, které jsou připraveny splnit všechny vaše požadavky.


Největší internetový výběr letů

Velké množství spokojených klientů

Zajištění nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety po celém světě

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Vyhledat letenky