Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Brazílie Natal

Dovolená Brazílie Natal


Brazílie je fascinující země, která nabízí návštěvníkům rozmanitost krajiny, bohatou kulturu a zajímavou historii. Pokud plánujete dovolenou v Brazílii, město Natal by mohlo být pro vás skvělým cílem.

Natal se nachází na severovýchodě Brazílie a je hlavním městem státu Rio Grande do Norte. Je známý svými krásnými plážemi, písečnými dunami a příjemným subtropickým klimatem. Město je také domovem bohaté koloniální architektury a historických památek, které vás zavedou do minulosti.

Jednou z největších atrakcí v Natalu je pláž Ponta Negra. Tato oblázková pláž je oblíbenou destinací mezi turisty i místními obyvateli. Můžete si tu lehnout na sluníčko, koupat se v čistém oceánském vodě nebo vyzkoušet některý z vodních sportů, jako je surf nebo windsurfing. Na pláži najdete také mnoho restaurací a barů, kde si můžete vychutnat místní speciality a exotické koktejly.

Další zajímavou atrakcí v Natalu je pevnost Reis Magos. Tato historická pevnost, postavená v 16. století, sloužila jako obrana města před piráty a nepřátelskými invazemi. Dnes je pevnost otevřena veřejnosti jako muzeum, které nabízí pohled do minulosti a výhled na město z ochozu na vrcholu pevnosti.

Pokud máte rádi přírodu a dobrodružství, určitě byste neměli vynechat návštěvu písečného pohoří Genipabu. Můžete se vydat na jízdu na písečném buggy, která vás zavede přes vysoké duny, malebné jezírka a tropické oázy. Místní průvodci vám ukáží skrytá místa a doporučí, jaké zážitky si vychutnat, jako například skákání do jezírka z vysokých dun.

Natal je také výchozím bodem pro návštěvu národního parku Lagoa do Peixe, který je domovem mnoha druhů ptáků a dalších živočichů. Můžete se vydat na procházku po parku, sledovat ptáky a užívat si krásu přírody.

Pokud máte zájem o brazilskou kulturu a hudbu, měli byste navštívit rodinné sídlo zpěváka Luize Gonzagy. Tato historická budova je dnes muzeem, kde můžete vidět Gonzagův život a památky po něm.

Natal je také známý svými festivaly a oslavami, které nabízí skvělou příležitost poznat místní kulturu a tradice. Například během karnevalu se město promění v jedno velké taneční a hudební představení, které trvá několik dní a přiláká tisíce návštěvníků.

Pokud plánujete dovolenou v Brazílii, Natal je skvělým místem k pobytu. Nabízí nádherné pláže, historické památky, přírodní krásy a pestrou kulturu. Nezapomeňte si užít místní speciality, jako je feijoada (brazilská směs fazolí a masa) a caipirinhu (tradiční brazilský koktejl). Dovolená v Natalu vás zcela jistě nadchne a nabídne vám nezapomenutelné zážitky.


Ubytování Brazílie Natal


Natal je krásné město nacházející se v Brazílii, které je známé svou bohatou historií, nádhernými plážemi a pohostinnou atmosférou. Pokud se rozhodnete navštívit toto město, je důležité vybrat si správné ubytování, které splní vaše požadavky a zároveň vám umožní vychutnat si všechno, co město nabízí.

Natal má širokou škálu možností ubytování, které uspokojí každého návštěvníka. Pokud hledáte luxusní a komfortní ubytování, město nabízí řadu luxusních hotelů a resortů, které se nacházejí přímo u pláže. Tyto hotely mají obvykle své vlastní pláže, bazény, wellness centra a restaurace, takže se nemusíte daleko vzdalovat od svého pokoje, abyste zažili kousek ráje. Pokud jste příznivcem golfového sportu, v Natalu se nachází také několik golfových hotelů, které nabízejí ubytování přímo na hřišti.

Pro ty, kteří preferují menší a útulnější prostředí, Natal nabízí také široký výběr penzionů a rodinných hotelů. Tyto ubytovací zařízení vám umožní zažít autentickou atmosféru města a mít osobnější kontakt s místními. Penziony a rodinné hotely často nabízejí možnost stravování ve vlastním zařízení a mají bazény a zahrady, kde se můžete uvolnit a relaxovat.

Pokud cestujete s rodinou nebo skupinou přátel, můžete také zvážit pronájem soukromé vily nebo apartmánu. Tyto možnosti ubytování vám poskytnou více prostoru a soukromí a také vám umožní připravovat si vlastní jídlo a cítit se jako doma. Vily a apartmány jsou obvykle plně vybavené a mají vlastní terasy nebo balkony, kde si můžete vychutnat krásné výhledy na oceán.

Pokud vám více vyhovuje cenově dostupné ubytování, Natal má také řadu hostelu a levnějších hotelů. Tyto možnosti ubytování jsou ideální pro cestovatele s menším rozpočtem nebo ty, kteří se rozhodli strávit více peněz na další zážitky města.

Všechny tyto možnosti ubytování v Natalu mají společné jedno - krásné a pohodlné prostředí, ve kterém si můžete užít svou dovolenou. Ať už se rozhodnete zůstat v luxusním hotelu, útulném penzionu, soukromé vile nebo cenově dostupném hostelu, Natal vám nabídne nezapomenutelný pobyt plný slunce, pláže a brazilského pohostinství.


Letenka Brazílie Natal


Brazílie, jedna z největších zemí světa, skrývá mnoho fantastických míst, která stojí za návštěvu. Jedním z nich je Natal, slunečné město ležící na východním pobřeží země. Pokud plánujete cestu do Brazílie a hledáte nové a exotické místo k prozkoumání, Natal by mohlo být tou správnou volbou.

Letenka do Natalu, hlavního města státu Rio Grande do Norte v Brazílii, je prvním krokem na vaší cestě do tohoto tropického ráje. Natal je známý svými krásnými plážemi, slunečným počasím po většinu roku a fascinujícími přírodními scenériemi.

Při příletu do Natalu se ihned ocitnete ve městě, které je obklopeno nádhernou přírodou. Nejoblíbenější pláží je Ponta Negra, která je známá svým písčitým pobřežím, vysokými písečnými dunami a rozhlednou Morro do Careca. Tato rozhledna nabízí úchvatný výhled na město a moře a je jedním z oblíbených míst pro turisty.

Další atrakcí v Natalu je Parque das Dunas (Park dun), což je největší písečný park v Brazílii. Tento park nabízí desítky kilometrů písečných dun, zalesněné oblasti a úžasnou floru a faunu. Je to ideální místo pro procházky, pěší turistiku a pozorování ptáků.

Pokud máte rádi historii a kulturu, určitě si nenechte ujít návštěvu pevnosti Forte dos Reis Magos. Tato pevnost byla postavena Portugalským impériem v roce 1598 a byla klíčovou obrannou pozicí. Nyní je otevřena pro veřejnost a slouží jako muzeum a historické místo.

Natal má také své vlastní karnevalové festivaly. Každoročně jsou zde pořádány parády, taneční představení a zábavy, které oživují město. Pokud máte štěstí, můžete zažít kouzlo karnevalu a plně se ponořit do místní kultury a tradice.

Letenka do Natalu vás vezme do jedné z nejkrásnějších částí Brazílie. Ať už jste milovníkem přírody, historie nebo jen toužíte po relaxaci na pláži, Natal nabízí něco pro každého. Ochutnejte místní kuchyni, vyzkoušejte surfování nebo jednoduše relaxujte na písečných dunách. Natal je místem, kde se můžete oddat slunečnému kouzlu Brazílie a odpočinout si od každodenního shonu.

Nezapomeňte si rezervovat letenku do Natalu a objevujte krásy tohoto nádherného místa na vlastní oči. Pokud toužíte po nezapomenutelné dovolené plné dobrodružství a krás, Natal je pro vás tou správnou volbou.


Počasí Brazílie Natal


Brazílie Natal je hlavním městem státu Rio Grande do Norte. Toto město, které se nachází v severovýchodní části Brazílie, je známé jako Slunce města kvůli svému teplému a slunečnému klimatu.

V období od prosince do dubna je v Natalu horko a slunečno s teplotou kolem 30°C. V noci se teploty pohybují kolem 22°C. Tyto měsíce jsou také obdobím nejnižších srážek, takže turisté mohou užívat pláže a jiné outdoorové aktivity.

Od května do listopadu se počasí mění a teploty klesají na 25–27°C. Tohle období je také mnohem vlhčí a prší více. V tomto období se obvykle setkáte se silným větrem, což však poskytuje ideální podmínky pro vodní sporty a windsurfing.

Přestože může být počasí někdy nepříjemné, turisté mohou užívat krásy Natalu, na mnoha plážích, jako je Copacabana, Ponta Negra a Pirangi. Pláže jsou známé svými bílými písečnými dunami a klidnou vodou.

Pokud plážování není vaší věcí, můžete si užít návštěvu Natalu během festivalu Carnatal, jeden z největších karnevalů v Brazílii, konaného v prosinci. Kromě toho můžete navštívit historické památky a muzea, kde se dozvíte víc o Natalu jako významném místě během Brazílského Impéria.

Ať už jste v Natalu kdykoliv, město Vám nabídne mnoho aktivit a krásných památek, které Vás, jako turisty, nezklamou. Pokud hledáte ideální místo pro dovolenou, rozhodně si Natal nechte ujít!


Nejčastější dotazy a odpovědi Brazílie Natal


Nejčastější dotazy a odpovědi ohledně Brazílie a města Natal:

1. Jaký je nejlepší čas na návštěvu Natalu?
Odpověď: Nejlepší čas na návštěvu Natalu je období od listopadu do února, kdy je teplé počasí a minimální srážky.

2. Jak se dostat do Natalu?
Odpověď: Natal má mezinárodní letiště, které je přímo spojeno s několika evropskými a americkými městy. Alternativně lze do Natalu cestovat i lodí nebo autem z ostatních brazilských měst.

3. Jaké jsou nejlepší pláže v Natalu?
Odpověď: Mezi nejlepší pláže v Natalu patří Ponta Negra, Genipabu a Pipa. Tyto pláže nabízejí krásný písek, teplé moře a také možnost vyzkoušet různé vodní sporty.

4. Co dělat v Natalu mimo pláže?
Odpověď: Mimo pláže můžete v Natalu navštívit historické centrum, kde se nachází několik starých kostelů a historických budov. Další populární atrakcí je známý maják Morro do Careca, který nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu.

5. Jsou v Natalu nějaké možnosti pro vodní sporty?
Odpověď: Ano, v Natalu je řada možností pro vodní sporty. Na pláži Ponta Negra můžete vyzkoušet surfování, kitesurfing nebo paddleboarding. K dispozici jsou také výlety na kajacích a jízda na jetski.

6. Jaká je místní kuchyně v Natalu?
Odpověď: Místní kuchyně v Natalu je ovlivněna zejména portugalskou a africkou kulturou. Mezi nejoblíbenější pokrmy patří feijoada (hovězí vývar s fazolemi a rýží), acarajé (fritovaný chlebový pečivo s krevetami a fazolemi) a moqueca (rybí pokrm s kokosovým mlékem a palmovým olejem).

7. Jaká je místní měna v Natalu?
Odpověď: Místní měnou v Natalu a v celé Brazílii je brazilský real. Je doporučeno vyměnit si peníze na letišti nebo v bankách, ale většinou je také možné platit kartou.

8. Jaká jsou dopravní spojení mezi Natalem a ostatními brazilskými městy?
Odpověď: Natal má dobré dopravní spojení s dalšími brazilskými městy. K dispozici jsou letecké spoje do São Paula, Ria de Janeira a dalších větších měst. Také jsou k dispozici autobusové linky spojující Natal s dalšími částmi země.


Největší internetový výběr letů

Velké množství spokojených klientů

Zajištění nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety po celém světě

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Vyhledat letenky