Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Bahamy Long Island

Ubytování Bahamy Long Island


Long Island je překrásný ostrov, který se nachází na Bahamách. Je obklopen tyrkysově modrým mořem, bílými písečnými plážemi a bujnou zelení. Toto exotické místo je skvělou destinací pro ty, kteří hledají dovolenou plnou klidu, relaxace a úžasných přírodních scenérií.

Na Long Islandu najdete mnoho možností ubytování, které splní všechny vaše požadavky a přání. Můžete si vybrat luxusní hotely s výhledem na oceán a pláže nebo si pronajmout apartmán nebo chatu pro větší soukromí. K dispozici také jsou rodinné penziony a bed and breakfast, kde se budete cítit jako doma.

Pokud jste milovníky přírody, můžete se rozhodnout pro pobyt v jednom z ekoresortů na ostrově. Tyto resorty dbají na udržitelný rozvoj a respektování přírody. Užijete si krásné chvíle strávené v upravených zahradách, pozorování ohromujících exotických zvířat a rostlin, a budete mít možnost ochutnat místní gastronomii, která je plná čerstvého ovoce, ryb a mořských plodů.

Jednou z největších předností ubytování na Long Islandu je jeho blízkost ke krásným plážím. Mnohé hotely mají vlastní soukromou pláž, kde si budete moci užít dovolenou bez velkého shonu turistů. Na pláži si můžete lehnout na lehátko, opalovat se na slunci, vykoupat se v teplém moři nebo si zahrát různé plážové hry. Milovníci vodních sportů ocení možnost surfování, potápění či šnorchlování.

V okolí Long Islandu také najdete mnoho přírodních zajímavostí, které stojí za návštěvu. Jedním z nich je slavná modrá díra Dean's Blue Hole, která je nejhlubší modrou dírou na světě a láká potápěče z celého světa. Můžete také navštívit přírodní park Perpall Cay, kde se nachází unikátní ekosystém mangrovů a mnoho druhů tropických ptáků.

Podnebí na Long Islandu je tropické, s teplotami kolem 25-30°C celý rok. Nejlepší dobou pro návštěvu je od listopadu do dubna, kdy je méně dešťových srážek a nižší vlhkost vzduchu. Nezapomeňte si tedy přibalit plavky, sluneční brýle, opalovací krém a lehké oblečení.

Long Island je opravdu rájem pro ty, kteří hledají únik od všedního života a chtějí zažít něco jedinečného. Na Bahamách je Long Island bezpochyby jedním z nejkrásnějších ostrovů s úžasnou přírodou, bohatým ekosystémem a ideálním ubytováním pro každého. Přijeďte a objevte tento skrytý klenot Karibiku!


Letenka Bahamy Long Island


Bahamy, překrásný ostrovní ráj v Karibiku, láká každoročně nespočet turistů ze všech koutů světa. Mezi více než 700 ostrovy, které tvoří Bahamy, se nachází místo s kouzelnou atmosférou - Long Island. Tato nejdelší a úzká ostrovní lokalita nabízí návštěvníkům mnoho přírodních krás a aktivit, které ještě umocňují jeho exkluzivitu.

Letenka na Bahamy je impulzem, který může přenést cestovatele do ráje. A Letenka na Bahamy Long Island je jako lístek do jedinečného tělesa, plného života, krásy a možností.

Long Island se pyšní 80 kilometrů dlouhými plážemi, které lákají turisty ke slunění, odpočinku a relaxaci. S měkkým pískem pod nohama, jasné azurové moře a osvěžující vánek od Karibského moře se cestovatelé na Long Islandu opravdu cítí jako v ráji.

Toto místo nabízí také řadu aktivit pro dobrodružné jedince. Vyzkoušejte si potápění a objevte fascinující korálové útesy a rozmanité mořské organismy. Pokud jste nadšenci do rybaření, neváhejte a vydejte se na rybářskou výpravu do hlubokého oceánu. Zde máte šanci ulovit obrovské ryby, jako jsou tarponi nebo dary.

Pro milovníky přírody a turistiku je na tomto ostrově dostatek příležitostí k prozkoumání krás okolního krajinného archipelagu. Podívejte se na Elba Nature Reserve, kde můžete sledovat vzácné ptáky a ohromující flóru. Nebo se vydejte na procházku délouzným modrým vodopádem Deadman's Cay.

Na Long Islandu najdete také několik osad, ve kterých můžete ochutnat tradiční bahamskou kuchyni. Vnímání ostrovní kultury a jejích tradic je klíčovým aspektem poznání místa a jeho obyvatel. Bahamská kuchyně je plná chutí a vlivů karibských, afrických a britských tradic. Určitě si vychutnejte čerstvé ryby a mořské plody, kokosové pokrmy či ochutnejte místní specialitu - guavu.

S letenkou na Bahamy Long Island můžete zažít dovolenou snů. Jako cestovatel nebo milovník exotiky se ocitnete v turisticky i ekologicky čisté oblasti, kde se můžete odpojit od denního shonu a objevovat skryté klenoty křišťálového moře a tropické flóry.

Nezáleží na tom, zda hledáte dobrodružství ve vodě, relaxaci na pláži nebo ponoření do místní kultury, Bahamy Long Island to vše nabízejí. Pořiďte si letenku a připravte se na nezapomenutelný zážitek, který z Dubajského letiště vystoupíte přímo do ráje na zemi!


Dovolená Bahamy Long Island


Bahamy jsou známé jako jedno z nejkrásnějších a nejexotičtějších cestovatelských cílů na světě. Tato oblíbená destinace láká miliony návštěvníků každý rok svou nádhernou přírodou, tyrkysovými vodami a bílými plážemi. Mezi mnoha ostrovy, které tvoří souostroví Bahamy, je jeden, který se vyznačuje svým klidem, nedotčenou přírodou a malebnými plážemi - Long Island.

Long Island je jedním z menších ostrovů Baham, ale to ho neubírá na kráse a atraktivitě. Nachází se na jihovýchodě souostroví a je obklopen křišťálově čistými vodami Atlantského oceánu. Ostrov je přibližně 130 kilometrů dlouhý, ale jeho šířka se pohybuje mezi 5 až 20 kilometry. Díky svému tvaru připomínajícímu dlouhou rybu je Long Island známý i jako "rybí obrázek".

Při návštěvě Long Islandu se návštěvníci mohou těšit na mnoho přírodních krás. Ostrov je obklopen útesy a korálovými zahrady, které jsou ideální pro potápění a šnorchlování. Voda je zde plná pestrobarevných ryb a mořských živočichů. Milovníci dovolené u moře si zde mohou užít koupání, opalování a plavání s delfíny.

Jedním z hlavních výrazných rysů ostrova je jeho geografie. Vnitrozemí je tvořeno kopci, útesy a nádhernými přírodními rezervacemi, které nabízejí možnost procházek a turistiky. Při procházkách po ostrově můžete narazit na mělké slané jezírka, které jsou domovem místní fauny a flóry. Přírodní rezervace Dean's Blue Hole je dalším přírodním pokladem Long Islandu. Jedná se o jedno z nejhlubších modrých jezer na světě, které je oblíbené mezi potápěči.

Kromě přírodních krás mohou návštěvníci Long Islandu objevovat i místní kulturu a tradice. Ostrov je známý svou rybářskou komunitou a rybářstvím je jednou z hlavních místních ekonomik. Místní obyvatelé jsou přátelští a vítající, a rádi vás seznámí s místními tradicemi a zvyky. Můžete ochutnat místní kuchyni s plody moře a vychutnat si místní tance a hudbu.

Doporučuji, abyste si při návštěvě Long Islandu pronajali automobil, abyste měli svobodu a flexibilitu při objevování ostrova. Existuje zde několik ubytovacích zařízení, od luxusních letovisek až po domy na pláži, které splní potřeby všech typů cestovatelů.

Long Island je ideální dovolená pro ty, kteří hledají klid a pokoj v dokonalé přírodní scenérii. Toto místo vám nabídne únik od každodenního shonu a nabízí výjimečný zážitek z exotické destinace. Pokud si přejete prozkoumat Bahamy z jiné perspektivy a zažít autentickou zkušenost, nezapomeňte vyzkoušet dovolenou na Long Islandu.


Počasí Bahamy Long Island


Bahamy jsou známé svou slunečnou tropickou klimou, ale jaké počasí lze očekávat na Long Islandu? Tento ostrov nabízí mnoho krásných pláží, přírodních rezervací a mnoho dalších příležitostí k prozkoumání. Je však důležité vědět, jaké počasí lze očekávat, aby se plánování vaší dovolené mohlo lépe přizpůsobit.

Mezi listopadem a květnem je na ostrově Long Island nejvyšší sezóna a v té době je počasí velmi příjemné. Denní teploty se pohybují v rozmezí 25-30 stupňů Celsia a noční teploty klesají na asi 18-21 stupňů Celsia. Voda je teplová, s teplotami kolem 25-27 stupňů Celsia. Tuto dobu tedy považujeme za nejideálnější na plážový pobyt a další aktivity na slunci.

Mezi červnem a zářím se teploty stále drží vysoko, ale s vyšší vlhkostí, což může být méně pohodlné pro turisty. Tento období je také časté pro tropické bouře a hurikány, takže návštěvníci by měli být informováni a sledovat předpovědi počasí během svého pobytu.

Od října do listopadu se na Long Islandu obecně vyskytuje méně turistů, protože je to období s vyššími srážkami. Teploty klesají na 21 až 26 stupňů Celsia, s nočními teplotami klesajícími na 15-18 stupňů Celsia. Voda se ochlazuje na kolem 23-25 stupňů Celsia, takže plavání může být těžší.

Celkově lze říci, že nejideálnější čas na návštěvu Long Islandu je mezi listopadem a květnem, kdy je počasí nejstabilnější a nejpříjemnější. Nicméně, pokud se rozhodnete navštívit během léta nebo na podzim a setkáte se s deštěm nebo bouřemi, neztrácejte naději. Někdy je deštivé počasí během Vaší dovolené méně obyčejné a může poskytnout i krásný zážitek. No a při strmých vlnách můžete vyzkoušet adrenalinovější zážitek při surfování.

Pokud plánujete návštěvu Long Islandu, nezapomeňte sledovat aktuální předpovědi počasí a vybrat si vhodnou sezonu pro Vaši cestu. Za každého počasí se však budete moci těšit na krásné pláže, mořskou přírodu a relaxaci jako nikde jinde na světě.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Long Island


Dotazy a odpovědi týkající se Baham Long Island mohou zahrnovat:

1. Jak se dostanu na Long Island na Bahamách?
Odpověď: Nejrychlejším způsobem je letecky se dostat z hlavního města Nassau na Bahamách, kde je mezinárodní letiště.

2. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Long Islandu?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu Long Islandu je během období od listopadu do dubna, kdy je počasí příjemné a teplé.

3. Jaké jsou hlavní atrakce na Long Islandu?
Odpověď: Long Island je známý svými krásnými plážemi, turisticky nejvíce navštěvovanými jsou Dean's Blue Hole, Cape Santa Maria Beach a Gordon's Beach. Dalšími atrakcemi jsou historické památky, jako je zřícenina Christopher Columbus Monument a indiánské skalní kresby.

4. Jaké aktivity a vodní sporty mohu na Long Islandu vykonávat?
Odpověď: Na Long Islandu je možné se věnovat šnorchlování, potápění, rybaření, plachtění, kajakování a jízdě na skútrech. Příroda a podmořský svět jsou zde nádherné, takže je ideální místo pro aktivní trávení času venku.

5. Kde se mohu ubytovat na Long Islandu?
Odpověď: Na Long Islandu jsou k dispozici různé možnosti ubytování, včetně resortů, hotelů, chat a vinných sklepů. Mezi populárními ubytovacími zařízeními patří Stella Maris Resort Club, Cape Santa Maria Beach Resort a Gems At Paradise.

6. Jaká je místní kuchyně na Long Islandu?
Odpověď: Místní kuchyně na Long Islandu je ovlivněna zejména mořskými plody a čerstvým ovocem a zeleninou. Mezi oblíbené pokrmy patří conch salad (salát z koníka), grouper (ryba v rodině okounovitých) a bahamská guava dort.

7. Jaká je místní kultura na Long Islandu?
Odpověď: Místní kultura na Long Islandu je ovlivněna africkými, anglickými a americkými tradicemi. Místní obyvatelé jsou známí svou pohostinností a veselým charakterem.

8. Existují na Long Islandu nějaké možnosti pro výlety mimo pláže?
Odpověď: Ano, na Long Islandu je možné navštívit mnoho památek a historických míst. Například můžete navštívit zříceninu Cartright's, kde si můžete prohlédnout staré plantáže, nebo můžete navštívit kostel St Paul's Anglican Church, který je jedním z nejstarších kostelů na Bahamách.


Největší internetový výběr letů

Velké množství spokojených klientů

Zajištění nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety po celém světě

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Vyhledat letenky