Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Bahamy Andros Island

Dovolená Bahamy Andros Island


Bahamy jsou krásným karibským rájem, který je často spojován s bílými plážemi, tyrkysovým mořem a dechberoucími korálovými útesy. Jednou z méně známých ale nádherných destinací na Bahamách je Andros Island.

Andros Island je největší a nejsevernější ostrov Baham, který nabízí návštěvníkům nepopsatelnou krásu přírody a možnosti pro dobrodružství. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají klid a odpočinek daleko od turistických davů.

Na Andros Island najdete krásné pláže s jemným pískem, které se táhnou po celém pobřeží. Hlavní pláže jsou Red Bay, Blanket Sound, a Love Hill. Red Bay je oblíbená mezi příznivci potápění, kde mohou objevovat nádherné korálové útesy a úžasný podvodní svět.

Jednou z nejatraktivnějších aktivit na Andros Island je potápění a šnorchlování. Na ostrově se nacházejí mnohé potápěčské lokality, jako například Andros Barrier Reef, který je největším korálovým útesem v západní polokouli. Pod vodou najdete nejen krásné korálové formace, ale také vodní živočichy, jako jsou žraloci, želvy a různé druhy ryb.

Pro ty, kteří hledají dobrodružství na souši, nabízí Andros Island také mnoho možností. Můžete se vydat na trekking po národním parku Andros Island, který se rozkládá na ploše přesahující 176 000 akrů. Park je domovem pro mnoho vzácných druhů rostlin a zvířat, jako jsou vlci, svišti a různé druhy ptáků.

Další populární aktivitou na Andros Island je rybaření. Ostrov je známý jako jeden z nejlepších míst pro lov kostových ryb na světě. Můžete si pronajmout člun a vydat se na rybaření na slaný vodní řád nebo se připojit k rybářskému výletu s místními průvodci.

Kromě přírodní krásy nabízí Andros Island také bohatou kulturu a historii. Můžete navštívit tradiční bahamské osady a poznat místní obyvatele, kteří jsou známí svou pohostinností a vřelostí.

Pokud plánujete dovolenou na Bahamách, nezapomeňte zahrnout na svůj seznam i Andros Island. Tento nedotčený ráj nabízí jedinečnou kombinaci přírodní krásy, dobrodružství a odpočinku pro ty, kteří touží po autentickém zážitku na Karibech.


Letenka Bahamy Andros Island


Bahamy, překrásné souostroví v Karibiku, jsou pro mnohé turisty snem o tropické dovolené. Jedním z největších ostrovů tohoto ráje je Andros Island. Tento ostrov nabízí nádherné pláže, rozmanitou flóru a faunu a mnoho aktivit pro milovníky přírody. Pokud se chystáte navštívit Andros Island, letenka je prvním krokem k nezapomenutelné dovolené.

Andros Island je největší a nejjižnější z ostrovů Baham. Přestože je jeden z nejmenších ostrovů z hlediska počtu obyvatel, nabízí obrovskou rozlohu přírodních krás. Přijetí na Andros Island je snadné, protože se na ostrově nachází mezinárodní letiště Leonard M. Thompson, které přijímá lety z mnoha destinací. Můžete se dostat sem přímo z USA nebo přestupem z některého dalšího ostrova v Karibiku.

Letenka na Andros Island Vám otevře dveře k úžasným zážitkům. Především jsou tu nádherné pláže s jemným bílým pískem a tyrkysově modrým oceánem. Můžete se tak slunit na břehu, užívat si osvěžujícího koupání nebo si vyrazit na potápění do korálových útesů. Andros Island je proslulé také svými přírodními rezervacemi, jako je například Andros Barrier Reef, který je třetím největším korálovým útesem na světě. Pro milovníky přírody je zde mnoho možností pro procházky, pěší turistiku a pozorování místní flóry a fauny.

Andros Island je také domovem pro místní komunitu, která si stále udržuje autentickou bahamskou kulturu. Můžete navštívit místní trhy, kde můžete ochutnat tradiční jídla a poslechnout si místní hudbu, jako je například rake and scrape. Přátelští místní obyvatelé vás uvítají s otevřenou náručí a budou se snažit, aby váš pobyt na Andros Island byl co nejpříjemnější.

Jednou z atrakcí ostrova je také návštěva modrých děr. Tato podzemní sladkovodní jezera jsou jedinečná a nabízejí nezapomenutelné zážitky při potápění nebo šnorchlování. Pokud rádi rybaříte, Andros Island je pro vás také rájem. Tento ostrov je známý jako ráj pro úlovky kostnatých ryb a mnoho sportovních rybářů sem míří kvůli jedinečným rybářským zážitkům.

Vyrazit na dovolenou na Andros Island je snem mnoha cestovatelů. Stojí za to si zajistit letenku, abyste mohli zažít jedinečné krásy tohoto místa. Letenka vás přivede na tento karibský ostrov, který je vzdálen od světa a nabízí úžasné zážitky a relaxaci na pláži. Nezapomeňte si tedy zařídit letenku a připravte se na nezapomenutelné dobrodružství na Andros Island.


Počasí Bahamy Andros Island


Bahamy jsou známé svým krásným a tropickým počasím, které se týká i ostrova Andros Island. Tento ostrov se rozprostírá na ploše 5 957 kilometrů čtverečních a je nejen největším ostrovem Baham, ale také jedním z nejkrásnějších.

V období od června do listopadu se na Andros Island vyskytuje největší množství srážek, které mohou být doprovázeny i bouřemi a hurikány. Pokud však žádná bouře není, tak jsou tyto měsíce ideální pro pozorování exotické fauny a flóry tohoto ostrova. Díky velkému množství srážek se zde nachází mnoho přírodních parků, které jsou oázou roztodivných živočichů a rostlin.

V období od prosince do května se na Andros Island střídají období sušších dnů a období deštivých dnů. Zvláště v měsících leden a únoru jsou na ostrově velmi příjemné teploty, které se pohybují kolem 22 °C. V těchto měsících se na Andros Island nachází mnoho turistů, kteří si zde užívají slunce, bílé písky a tyrkysovou hladinu moře.

Teploty na Andros Island bývají velmi příjemné a pohybují se mezi 20 a 30 °C. Nejteplejší měsíce jsou červenec a srpen, kdy se teploty mohou vyšplhat až na 35 °C. Vzhledem k této horké teplotě je nutné dodržovat pitný režim a chránit se před přímým slunečním zářením.

Andros Island je velmi oblíbeným turistickým místem, které nabízí nejen výjimečné počasí, ale také pestré vodní a aktivní sporty, jako jsou potápění, rybaření nebo plavání s delfíny. Pokud hledáte místo na relaxaci a načerpání nových sil, tak Andros Island je správnou volbou.

Konečný verdikt? Andros Island nabízí celoročně příjemné počasí, kde si můžete užít krásné panorámy ostrova a aktivní dovolenou nebo naopak relaxační pobyt u pláže. Ať už zvolíte jakoukoliv variantu, Andros Island Vás jistě nezklame.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Andros Island


Nejčastější dotazy a odpovědi o Bahamách, konkrétně o ostrově Andros:

1. Jak se dostanu na Andros Island?
- Nejrychlejší způsob je letecky z Nassau, hlavního města Baham, nebo z některého z ostatních ostrovů Bahamského souostroví. Existují také trajektové spoje z Nassau.

2. Jaký je nejlepší čas na návštěvu Andros Island?
- Nejlepší čas na návštěvu Andros Island je v období mezi listopadem a dubnem, kdy je počasí příjemné a je méně pravděpodobné, že se setkáte s hurikány.

3. Co dělat na Andros Island?
- Andros Island je známý svou krásnou přírodou a nabízí mnoho možností pro aktivity jako potápění, šnorchlování, rybaření, plavání, procházky přírodou a pozorování ptáků. Můžete také navštívit unikátní modrou jámu nebo místní farmy a vesnice.

4. Kde se ubytovat na Andros Island?
- Andros Island nabízí různé ubytovací možnosti, včetně hotelů, resortů, apartmánů a vil.

5. Jaká je místní kuchyně na Andros Island?
- Místní kuchyně na Andros Island se zaměřuje hlavně na mořské plody, jako jsou ryby, humři a korýši. Můžete si vychutnat také tradiční bahamské pokrmy, jako je conch salad (salát z mořského plže), guava duff (sladký dort s guavou) a souse (pikantní omáčka).

6. Jaké jsou nejlepší pláže na Andros Island?
- Mezi nejlepší pláže na Andros Island patří Doctor's Creek Beach, Jackfish Bay Beach, Morgan's Bluff Beach a Tiamo Beach.

7. Mohu si na Andros Island zapůjčit auto?
- Ano, je možné si na Andros Island zapůjčit auto, což je ideální způsob, jak se pohybovat po ostrově a objevovat jeho krásy.

8. Jaké jsou místní turistické atrakce na Andros Island?
- Mezi místní turistické atrakce patří Andros Barrier Reef, který je největším korálovým útesem v západní polokouli, modrá jáma Blue Hole, botanické zahrady Forfar Field Station a vesnice Fresh Creek s tradiční architekturou a místními obchody.

9. Jaké jsou možnosti dopravy na Andros Island?
- Na Andros Island je doprava možná převážně autem, které si můžete zapůjčit, nebo taxíkem. Místní život je však poměrně klidný a způsoby dopravy mohou být omezené.

10. Jsou na Andros Island dostupné turistické průvodce?
- Ano, existuje několik turistických průvodců, kteří mohou pomoci při objevování Andros Island a poskytovat informace o místních atrakcích, historii a kultuře.


Ubytování Bahamy Andros Island


Bahamy jsou jednou z nejkrásnějších a nejoblíbenějších turistických destinací na světě a Andros Island, který se nachází na západním pobřeží Baham, je skutečně klenotem v koruně Baham. Ostrov je proslulý svými nádhernými plážemi, průzračnou vodou a bohatým podmořským životem. Pokud plánujete navštívit Bahamy, Andros Island by měl být na vašem seznamu.

Pokud hledáte ubytování na Andros Island, je dobré věnovat pozornost různým možnostem ubytování, které jsou k dispozici. V této části se podíváme na některé z nejlepších možností ubytování na Andros Island, aby vám pomohly rozhodnout o tom, kde strávíte svůj pobyt na Bahamách.

1. Kamalame Cay

Kamalame Cay je luxusní soukromý ostrov, který se nachází na souostroví Andros v Bahamách. Jedná se o ideální místo pro ty, kteří hledají klid a pohodu. Nabízí krásné pláže, klid a velmi osobní prostředí. Kamalame Cay je skvělou volbou pro páry a rodiny.

Celkem nabízí Kamalame Cay 27 vil a apartmánů s vysokým standardem, které jsou vybaveny vším potřebným pro pohodlný pobyt. Hosté zde mohou užívat neomezený vodní sporty, včetně potápění, šnorchlování a rybaření, stejně jako soukromou pláž a venkovní bazén. Kromě toho zde najdete také lázně, restauraci a bar.

2. Small Hope Bay Lodge

Small Hope Bay Lodge je rodinný resort, který se nachází na severozápadě Andros Island. Tento resort nabízí všestrannou nabídku zábavy a aktivity, jako je potápění, plachtění, šnorchlování, rybaření a horská kola.

Díky svému jedinečnému umístění zde najdete krásné pláže a klidné vody. Nabízí také několik typů ubytování, včetně vil a apartmánů. Restaurace zde nabízí širokou škálu jídel, včetně bahamských specialit a mezinárodní kuchyně.

3. Tiamo Resort

Tiamo Resort se nachází ve východní části Andros Island a nabízí exkluzivní možnost ubytování v malebné oblasti. Jsou zde k dispozici soukromé vily a apartmány, které jsou vybaveny moderním nábytkem a vybavením.

Tento resort nabízí širokou škálu vodních sportů a turistických aktivit, stejně jako služby lázní. Restaurace zde nabízí širokou škálu chutí, včetně tradiční bahamské kuchyně a mezinárodních jídel.

Výše uvedené jsou jen některé z nejlepších možností ubytování na Andros Island. Bez ohledu na to, které ubytování si vyberete, Andros Island nabízí úžasnou kombinaci nádherné přírody, historie a kultury. Bude to nezapomenutelný zážitek, který ocení všichni, kteří se rozhodnou navštívit toto místo.


Největší internetový výběr letů

Velké množství spokojených klientů

Zajištění nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety po celém světě

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Vyhledat letenky