Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Argentina San Carlos de Bariloche

Nejčastější dotazy a odpovědi Argentina San Carlos de Bariloche


1. Jak se dostat do Bariloche?
Odpověď: Nejrychlejší způsob, jak se dostat do Bariloche, je letecky. Existují denní lety do Bariloche z Buenos Aires. Alternativně můžete dorazit autobusem ze San Martínu de los Andes nebo pozemním přepravním prostředkem z Chilského města Osorno.

2. Jaké jsou nejlepší aktivity a památky v Bariloche?
Odpověď: V Bariloche je mnoho aktivit a památek. Můžete si užít panoramatický výhled z vrcholu Cerro Campanario, navštívit park Nahuel Huapi, projet se na kole po stezkách Circuito Chico nebo navštívit úchvatný Lago Nahuel Huapi. Další oblíbené aktivity zahrnují lety kluzákem, pěší túry, lyžování a návštěvu čokoládovny.

3. Kdy je nejlepší doba na návštěvu Bariloche?
Odpověď: Nejlepší dobou na návštěvu Bariloche je jaro a podzim (září a říjen) kvůli milejšímu počasí a menšímu množství turistů. Letní měsíce (prosinec až únor) jsou také plné aktivit a turistů, zatímco zimní měsíce (červen až srpen) jsou vhodné pro lyžování.

4. Jaké jsou nejoblíbenější pláže v okolí Bariloche?
Odpověď: Nejbližší pláže k Bariloche se nacházejí na břehu jezera Nahuel Huapi. Patří sem pláže Playa Bonita, Playa Serena a Villa Tacul. Tyto pláže nabízejí krásný výhled na okolní hory a jsou ideální pro pikniky a relaxaci.

5. Kde si mohu vychutnat tradiční argentinskou kuchyni v Bariloche?
Odpověď: V Bariloche je mnoho restaurací, které nabízejí tradiční argentinskou kuchyni. Mezi nejoblíbenější patří Restaurante Familia Weiss, El Boliche de Alberto a La Parrilla de Tony. Můžete si vychutnat argentinské bílé maso (asado), empanady, chorizo ​​a další speciality.


Letenka Argentina San Carlos de Bariloche


San Carlos de Bariloche, známé také jako jen Bariloche, je malebné město, které se nachází v argentinských Andách. Jeho nádherná příroda, krystalická jezera a horské vrcholky přitahují ročně tisíce turistů z celého světa. Pokud se chystáte na svou další dovolenou, letenka do San Carlos de Bariloche by mohla být skvělou volbou.

Letět do San Carlos de Bariloche je snadný a pohodlný způsob dopravy. Město má své vlastní mezinárodní letiště, nazvané Teniente Luis Candelaria International Airport. Toto letiště je dobře propojeno s mnoha většími argentinskými a jihoamerickými městy, což zaručuje, že sem můžete snadno cestovat odkudkoli na světě.

Po příletu na letiště budete okouzleni nádherným výhledem na okolní hory a jezera. San Carlos de Bariloche se nachází v srdci argentinského národního parku Nahuel Huapi, a to znamená, že se budete moci těšit na nekonečné možnosti pro dobrodružství v přírodě.

Nejznámější atrakcí v Bariloche je jeho malebné jezero Nahuel Huapi. Nachází se zde mnoho pláží, které nabízejí možnost opalování a koupání během teplých letních měsíců. Můžete také pronajmout kajak nebo vodní kolo a vydat se na průzkum krásného jezera. Pro milovníky rybaření je zde také dostatek příležitostí, abyste si užili tuto relaxační aktivitu.

Pro ty, kdo mají rádi horolezectví a horské túry, Bariloche je rovněž ideální destinací. Kněžské hory v blízkosti města jsou plné úchvatných přírodních scenérií a perfektních míst pro outdoorové aktivity. K dispozici je také výborně vyvinutá síť turistických stezek, kterou můžete využít k prozkoumání okolních lesů, vodopádů a malebných horských potoků.

San Carlos de Bariloche je také známé pro svou bohatou gastronomickou scénu. Město je domovem k řadě restaurací, které nabízejí autentickou argentinskou kuchyni, včetně místní speciality, jako je asado, tradiční argentinský grilovaný steak. K večeři si můžete dopřát také skvělou přírodní čokoládu, za kterou je město také proslulé.

Ať už se chystáte na dovolenou plnou dobrodružství v přírodě, nebo si jen chcete odpočinout a vychutnat si krásy argentinských hor, letenka do San Carlos de Bariloche je výbornou volbou. Kromě úžasné přírody najdete i skvělé ubytovací možnosti, pohostinné obyvatele a bezpečné prostředí, které vám umožní prožít nezapomenutelnou dovolenou.


Počasí Argentina San Carlos de Bariloche


San Carlos de Bariloche, nejznámější jako Bariloche, je město nacházející se v jihozápadní části Argentiny. Leží v provincii Río Negro a je situováno blízko hranic s Chile. Město je obklopeno impozantními Andami a nachází se na pobřeží jezera Nahuel Huapi.

Bariloche je známé především pro svou nádhernou přírodu, která ho obklopuje. Mezi turisty je velmi oblíbené díky svému jedinečnému australskému šarmu a hojným outdoorovým aktivitám, které jsou zde dostupné. Každoročně přiláká tisíce návštěvníků, zejména milovníků přírody, horolezců, cyklistů a vodních sportů.

Klima v Bariloche je mírně kontinentální s oceánským vlivem. Toto umožňuje výskyt častých srážek a změnu počasí během dne. Město je známé i svými četnými sněhovými srážkami v zimě, které jsou ideální pro zimní sporty.

Jaro (září až listopad) a podzim (březen až květen) jsou sezónami, které lákají návštěvníky kvůli svému příjemnému a stabilnímu počasí. Teploty bývají mírné a srážky jsou časté, zejména na jaře. Toto období je ideální pro turisty, kteří chtějí prozkoumat okolní přírodu a úžasné horolezecké a trekovací stezky.

Leto (prosinec až únor) je vrcholem turistické sezóny ve městě. Teploty dosahují příjemných hodnot kolem 25°C a srážky jsou minimální. Toto je období, ve kterém jezera ožívají a turisté mohou využívat vodní sporty, jako je kajakování, plachtění nebo rybaření. Okolní hory jsou ideální pro horskou turistiku a paragliding.

Zima (červen až srpen) je obdobím, které přináší vysoké sněhové srážky a nízké teploty. Město se promění v zimní ráj pro milovníky lyžování, snowboardingu a dalších zimních sportů. Sjezdovky jsou dobře udržované a atraktivní i pro začátečníky.

Bariloche a jeho okolí mají jedinečné klimatické podmínky po celý rok, které poskytují neuvěřitelný zážitek pro všechny návštěvníky. Nezáleží na ročním období, vždy je možné najít něco, co vyhovuje vlastním preferencím. Krása přírody, přátelští místní obyvatelé a mnoho outdoorových aktivit činí z Bariloche nezapomenutelnou destinaci pro každého cestovatele.


Dovolená Argentina San Carlos de Bariloche


San Carlos de Bariloche, známé také jen jako Bariloche, je malebné město v argentinské Patagonii. Leží na severním břehu jezera Nahuel Huapi a je obklopeno krásnými horami. Toto místo je jedním z nejpopulárnějších turistických cílů v Argentině díky svému přírodnímu bohatství a outdoorovým aktivitám, které nabízí.

Bariloche je známé svou idylickou scenérií, kterou tvoří jezero, hory a husté smíšené lesy. V zimě se oblast přeměňuje na jedno z nejlepších lyžařských středisek Jižní Ameriky. Hory v okolí nabízejí různé úrovně sjezdových tratí, ať už jste začátečník nebo zkušený lyžař. Pro milovníky snowboardingu je zde také mnoho snowparků s překážkami a skoky.

Během letních měsíců se Bariloche proměňuje na ráj pro turisty, kteří si rádi užívají venkovní aktivity. Řada turistů sem přijíždí za pěší turistikou a horolezectvím. Bariloche je výchozím bodem pro mnoho treků po horách, které nabízejí ohromující výhledy na jezera a okolní vrcholky.

V okolí města se nachází také několik národních parků, jako je Parque Nacional Nahuel Huapi a Parque Nacional Los Alerces. Tyto parky nabízejí možnost procházek po přírodních stezkách a pozorování různých druhů zvířat a ptáků, které obývají tuto oblast. Je tu také mnoho jezer, která jsou ideální pro vodní sporty, jako je kajak, windsurfing a rybaření.

Město samo o sobě je malebné a nabízí mnoho atrakcí. Bariloche je známé svou širokou škálou čokoládových obchodů, které svými lahodnými výrobky lákají turisty. Je možné navštívit také pivovary a vinařství, kde si můžete vychutnat místní speciality. Ve městě se nachází také Muzeum Patagonie, které vám přiblíží historii a přírodní bohatství této oblasti.

Pokud hledáte dovolenou v kontaktu s přírodou a chtěli byste si užít outdoorové aktivity, pak je San Carlos de Bariloche ideálním místem pro vás. Krásná scenerie, široká nabídka sportovních aktivit a pohostinní atmosféra města zajistí, že zde strávený čas bude nezapomenutelný.


Ubytování Argentina San Carlos de Bariloche


San Carlos de Bariloche, častěji známé jen jako Bariloche, je jedno z nejpopulárnějších turistických měst v argentinské Patagonii a jedna z nejvyhledávanějších destinací pro dovolenou v jižní části Jižní Ameriky. Ať už jste do tohoto malebného města přijeli za dobrodružstvím v horách, objevováním okolní přírody nebo za kulinářským zážitkem, měli byste si zde zvolit ideální ubytování.

Bariloche nabízí širokou škálu možností ubytování, které uspokojí potřeby a přání různých typů cestovatelů. Od luxusních hotelů až po příjemné penziony a hostely pro ty, kteří cestují s menším rozpočtem. Nejvíce populární jsou hotely s výhledem na jezero Nahuel Huapi a okolní hory, které nabízejí panoramatický výhled, luxusní vybavení a mnoho dalších služeb. Mnohé hotely mají také wellness centra, venkovní bazény a restaurace s tradičními jihoamerickými specialitami.

Pokud preferujete více osobní atmosféru a možnost poznat místní kulturu a tradice, můžete zvolit ubytování v penzionech a bed & breakfastech. Tyto rodinné provozy nabízejí pohodlné pokoje, často s výhledem na jezero, a mohou vám pomoci s organizováním výletů a aktivit v okolí. Mnoho penzionů se nachází ve starém centru města, kde můžete procházet uličkami, navštívit obchody s tradičním uměním a vyzkoušet místní kulinářské speciality.

Pro mladší cestovatele a ty, kteří chtějí poznat nové přátele z celého světa, jsou zde také hostely. Bariloche je oblíbeným cílem pro mladé lidi, zejména během zimního období, kdy se město promění v centrum lyžování. Hostely nabízejí společné pokoje s postelemi na spaní ve vícepatrových lůžkovinách a sdílenými sociálními zařízeními. Mnoho hostels také organizuje akce a večírky pro své hosty, takže se nemusíte bát dlouhočasovat.

Mimo město samotného se nabízí také možnost ubytování v okolní přírodě. V blízkém okolí Bariloche se nachází mnoho horských chat, kde si můžete pronajmout pokoj nebo celou chatu a být tak blízko přírody. Tato ubytování jsou ideální pro ty, kteří chtějí objevovat hory, pěšky či na lyžích, a užít si klid a ticho daleko od městského ruchu.

V bezprostřední blízkosti Bariloche je také mnoho lázeňských center a golfových resortů, které nabízejí luxusní ubytování a širokou škálu aktivit. Pokud hledáte relaxaci a odpočinek, možností je zde hodně.

V závěru lze říci, že v Bariloche si můžete vybrat z široké škály ubytování, které vyhovuje vašim potřebám a představám. Bez ohledu na to, zda hledáte luxus, rodinnou atmosféru nebo společenské prostředí s mladými lidmi ze všech koutů světa, máte v tomto malebném městě mnoho možností. Ať už se rozhodnete pro hotelový pokoj, penzion nebo hostel, určitě si užijte svůj pobyt v tomto kouzelném městě.


Největší internetový výběr letů

Velké množství spokojených klientů

Zajištění nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety po celém světě

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Vyhledat letenky