Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Argentina Patagonie (Bariloche, El Calafate, Ushuaia)

Ubytování Argentina Patagonie (Bariloche, El Calafate, Ushuaia)


Argentina Patagonie je neuvěřitelně krásné místo plné přírodních úžasů a dobrodružství. Na tomto obrovském území můžete najít překrásné a malebná města, která nabízejí nezapomenutelnou zkušenost pro turisty z celého světa. Tento článek se zaměřuje na tři hlavní města v této oblasti - Bariloche, El Calafate a Ushuaia a nabízí informace o místech k pobytu v každém z nich.

Bariloche

Bariloche je jedním z největších turistických center Patagonie a nabízí mnoho různých druhů ubytování, z hostelských pokojů po luxusní hotely. Nejznámější oblast k ubytování je kolem jezera Nahuel Huapi, které představuje turistický magnet. Ve městě najdete mnoho hotely a hostely, ale nejpopulárnější jsou určitě malé horské chaty, které se nacházejí v horách nad městem. Tyto rustikální a pohodlné chaty vás uchvátí svou krásou a výhledem, ale i cenou, takže si to zvažte. Pokud hledáte něco luxusního, pak je pro vás nejlepší hotel Llao Llao Resort, který sází na prvotřídní služby a příjemné okolí.

El Calafate

El Calafate je další turistické centrum a obec, kde se setkáte s mnoha různými místy k ubytování. Tato oblast se stává známou zejména díky svému okolí - národnímu parku Los Glaciares, který obsahuje jeden z největších ledovcových systémů na světě. To znamená, že zde najdete mnoho hotelů a hostes, ale také kempů pro ty, kteří chtějí být blízko přírody. Nejlepší volbou pro luxusní ubytování v El Calafate je bezesporu hotel Eolo, jedinečná luxusní vila s krásnou atmosférou.

Ushuaia

Ushuaia, známá jako nejjižnější město na světě, stojí na úpatí And a nabízí návštěvníkům mnoho ubytovacích možností. Město se stalo oblíbeným turistickým cílem pro návštěvníky, kteří hledají ohromující pohled na záliv Ushuaia a přístav. V oblasti stojí několik luxusních hotelů, jako například hotel Arakur Ushuaia Resort & Spa, ale také menší hotely a hostely. Zvláště oblíbenými možnostmi jsou menší chaty a domky, které jsou dostupné v centru města, ale také v okolí.

Závěr

Argentina Patagonie je plná nádherných měst a oblastí, které nabízejí nejlepší pro ubytování. Bariloche, El Calafate a Ushuaia představují 3 nejlepší města, které si můžete v této oblasti vybrat. Pobyt v těchto městech vám nabídne bezkonkurenční zážitek a dobrodružství, takže berte své zavazadla a vyrazte na cestu!


Nejčastější dotazy a odpovědi Argentina Patagonie (Bariloche, El Calafate, Ushuaia)


Dotazy:
1. Jak se dostanu z Bariloche do El Calafate?
2. Jaké vybavení bych měl/měla vzít na výlety do Patagonie?
3. Jaká je nejlepší doba návštěvy Patagonie?
4. Jak dlouho by měl trvat pobyt v Patagonii, abych viděl/a všechny hlavní atrakce?
5. Jaké jsou nejlepší treky a turistické trasy v Patagonii?
6. Jaké jsou poplatky za vstup do národních parků v Patagonii?
7. Je lepší ubytování v Bariloche, El Calafate nebo Ushuaia?
8. Jak se dostanu z Ushuaia do Bariloche?
9. Jde si v Patagonii půjčit auto?
10. Co je nejlepší způsob, jak prozkoumat ledovce v El Calafate?

Odpovědi:
1. Nejlepší cestou z Bariloche do El Calafate je letecky. Existuje několik leteckých společností, které nabízejí pravidelné lety mezi těmito dvěma destinacemi.
2. Doporučuje se vzít si pevnou obuv, oblečení na vrstvy, chránič proti dešti, teplé oblečení, sluneční brýle, opalovací krém, batoh a pitnou vodu.
3. Nejlepší dobou návštěvy Patagonie je mezi listopadem a březnem, což je letní sezóna v této oblasti. Teploty jsou příjemné a většina turistických atrakcí je otevřena.
4. Doporučuje se zůstat v Patagonii minimálně 7 až 10 dní, aby bylo možné navštívit hlavní atrakce každého města, včetně Bariloche, El Calafate a Ushuaia.
5. Nejlepší treky a turistické trasy v Patagonii zahrnují Fitz Roy Trek v El Chaltenu, trek kolem jezera Nahuel Huapi v Bariloche a trek kanálem Beagle v Ushuaia.
6. Poplatky za vstup do národních parků v Patagonii se liší podle parku. Například vstup do Národního parku Los Glaciares v El Calafate vyžaduje nákup vstupního lístku.
7. Výběr ubytování závisí na vašich preferencích. Bariloche je známé svými přírodními krásami a lyžařskými středisky, El Calafate je ideální pro prozkoumání ledovců a Ushuaia nabízí jedinečnou polohu jako nejjižnější město na světě.
8. Nejlepší způsob, jak se dostat z Ushuaia do Bariloche, je letadlem. Existují pravidelné lety mezi těmito dvěma městy.
9. Ano, v Patagonii si lze půjčit auto. Většina hlavních měst nabízí půjčovny aut, které mohou poskytnout vozidlo pro vaše cestování.
10. Nejlepším způsobem, jak prozkoumat ledovce v El Calafate, je organizovaná loď nebo výlet k ledovcům Perito Moreno nebo Upsala. Tyto výlety zahrnují plavbu kolem ledovců a možnost pozorování zblízka.


Letenka Argentina Patagonie (Bariloche, El Calafate, Ushuaia)


Patagonie je jedním z nejkrásnějších regionů na světě, který se nachází na jihu Argentiny a částečně i na území Chile. Tato oblast je proslulá svými nádhernými scenériemi, majestátními horami, ledovci, jezery a neuvěřitelnou divokou přírodou. Jedním z nejlepších způsobů, jak tyto úžasné krajiny poznat, je cestování po Patagonii letecky. Argentina nabízí lety do tří populárních patagonských destinací – Bariloche, El Calafate a Ushuaia.

Bariloche je malebné město ležící na břehu jezera Nahuel Huapi, v centrální části argentinské Patagonie. Tato oblast je známá svým horským prostředím a je velmi populární mezi nadšenci letních i zimních sportů. V zimě můžete vyrazit na svahy světoznámé lyžařské oblasti Cerro Catedral, zatímco v létě si můžete užívat aktivit jako je pěší turistika, cyklistika a vodní sporty na jezeře. Bariloche je také známé svou čokoládovou výrobou a kavárnami, které nabízejí vynikající čokoládové produkty.

El Calafate je malé město, které je výchozím bodem pro návštěvu ledovce Perito Moreno, jedním z největších turistických lákadel Patagonie. Tento impozantní ledovec je součástí národního parku Los Glaciares a je jedním z mála na světě, který je aktivní a stále se pohybuje. Návštěva tohoto ledovce je nezapomenutelným zážitkem, který vás přenese do jiného světa plného modře zářícího ledu, pádů ledových křišťálů a oslnivé krásy přírody. Po prohlídce ledovce se můžete vrátit do El Calafate, kde si můžete pochutnat na chutné místní kuchyni a relaxovat v příjemných ubytovacích zařízeních.

Ushuaia, známá také jako „konec světa“, je nejjižnějším městem na světě a nabízí úchvatné scenérie, které vás zcela ohromí. Město je obklopeno pohořím a leží na břehu Beagleova průlivu. Jedním z hlavních lákadel Ushuaii je návštěva Národního parku Tierra del Fuego, který nabízí nekonečné možnosti pro pěší turistiku, turistiku na sněžnicích a jízdu na horském kole. Průvodce vás provede přes lesy, horské vrcholy a vodopády, zatímco budete obklopeni nádhernou patagonskou přírodou. V Ushuaii také najdete historické muzeum, které zachycuje historii regionu a bývalé věznice, která je dnes turistickou atrakcí.

Letenky do těchto tří destinací v Patagonii vám umožní objevit krásu této úžasné oblasti a vychutnat si neuvěřitelné přírodní scenérie. Každé město nabízí unikátní turistické atrakce a příležitosti k dobrodružství. Bez ohledu na to, jestli si vyberete Bariloche, El Calafate nebo Ushuaiu, jedno je jisté – Patagonie vás okouzlí svou ohromující krásou a nabídne vám jedinečné zážitky, které budete pamatovat po celý život.


Počasí Argentina Patagonie (Bariloche, El Calafate, Ushuaia)


Argentinská Patagonie je místem dramatických kontrastů a nepředvídatelného počasí. Bariloche, El Calafate a Ushuaia jsou tři nejzápadnější města v Argentině, které jsou známé pro svou krásu, divokou přírodu a unikátní krajiny. Když se chystáte navštívit tuto část světa, musíte se připravit na různá překvapení od počasí, které může být velmi proměnlivé a nevypočitatelné. Následující článek vám poskytne více informací o počasí v těchto třech městech.

Bariloche

Bariloche se nachází v Andách a je často spojováno s jihoamerickými Alpami. Když se chystáte navštívit Bariloche, musíte si pamatovat, že počasí se může velmi rychle změnit. V zimě – od června do srpna – se můžete těšit na mnoho sněhu a teploty se mohou snadno dostat pod bod mrazu. V létě – od prosince do února – jsou teploty teplejší a denní teploty se mohou pohybovat až kolem 25 °C, s chladnými nocemi.

El Calafate

El Calafate je nejlepším místem k návštěvě ledu Perito Moreno, který se nachází v Národním parku Los Glaciares. Vzhledem k jeho geografické poloze má El Calafate podobné počasí jako Bariloche, ale s nižšími teplotami. V zimě se může teplota snadno dostat až k -10 °C, ale v létě mohou být teploty také velmi příjemné, s denními teplotami kolem 20 °C. Počasí je poměrně nevypočitatelné a změny jsou velmi rychlé.

Ushuaia

Ushuaia je nejjižnější město na světě. Nachází se v Tierra del Fuego a je obklopeno národními parky a ledovci. Když přijedete do Ushuaia v zimě od června do srpna, můžete očekávat teploty kolem -5°C (nejčastěji) nebo nižší a mnoho sněhu. V létě – od prosince do února – se teploty mohou vyšplhat až na 18 °C, ale s chladnými noci.

Celkově je Patagonie známá pro její proměnlivé počasí, což znamená, že je důležité si vzít s sebou oblečení na všechny příležitosti. Výlety do Patagonie mohou být náročné a náročné, tak si s sebou nezapomeňte vzít i správnou výbavu na turistiku. Pokud se ale skutečně chcete těšit na toto krásné místo bez překvapení, pak byste měli zvážit letní návštěvu, kdy jsou teploty příjemnější a kdy si můžete užít všechny outdoorové sporty, které tato oblast nabízí.


Dovolená Argentina Patagonie (Bariloche, El Calafate, Ushuaia)


Argentina Patagonie je jedním z nejkrásnějších míst na planetě. Toto území, nacházející se na jihu Argentiny, je bohaté na divokou a rozmanitou přírodu, překrásné scenérie a skvělé možnosti na dovolenou. Pokud máte chuť na výpravu do této části světa, připravili jsme pro vás inspiraci, kam vyrazit.

Bariloche

Bariloche je letoviskem uprostřed parku Nahuel Huapi, který se rozprostírá na území 7000 kilometrů čtverečních. Okolní krajina tvoří hory, jezera a lesy, které nabízí možnosti k spoustě outdoorových aktivit. V létě je zde možnost turistiky v horách, zimní sportovní aktivity v okolí zasněžených kopců, kajak, windsurfing atd. Mezi jedny z nejpopulárnějších aktivit patří výlet k jezeru Nahuel Huapi, jízda na lanovce Cerro Otto a návštěva historického centra města.

El Calafate

El Calafate se nachází blízko hranic s Chile a je nejlepším místem pro průzkum ledového pole Perito Moreno. Ledovcový systém ve Vysokých Andách se rozprostírá přes oblast velkou jako stát Rhode Island a tvoří osudnou atrakci. Na rozmezí 30 let se tento ledovec snížil o 18 km a každý den se stále mění. Nejlepší čas na návštěvu je obvykle koncem léta a začátkem podzimu, kdy je klima ideální. Kromě toho je El Calafate obklopeno horami, jezery a přírodními parky, jako například Národním parkem Los Glaciares.

Ushuaia

Ushuaia, nejjižnější město na světě, se nachází na ostrově Tierra del Fuego a je považováno za bránu do Antarktidy. Je to dobře známé místo, kde se setkávají dvě největší oceány, Atlantický a Tichý. Zde si můžete užít mnoho aktivit, jako například výlety lodí, kajak, turistika a horská kola. Jednou z nejpopulárnějších aktivit je výlet do národního parku Tierra del Fuego, který je domovem pro překrásné scenérie a druhovou rozmanitost, jako jsou třeba tučňáci, kormoráni a lvi mořští.

Celkově můžeme říci, že Argentina Patagonie nabízí nespočet možností na dovolenou. Od horských vrcholků a ledovců až po pralesy a stepi je zde něco pro každého. Tak si vezměte batoh, připravte svou kameru a vydejte se na cestu po této nádherné části světa.


Největší internetový výběr letů

Velké množství spokojených klientů

Zajištění nejnižší ceny

Nejvýhodnější lety po celém světě

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Vyhledat letenky